Детски рожден ден във Варна -3

  • 78 441
  • 424
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз пък ще се отчета след рождения ден как и за колко е минал. Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ясмина, благодаря за темата   bouquet

Crazy chick, ти ходила ли си в мускетарите с лятната градина  Rolling Eyes?

# 17
  • Мнения: 1 547
Crazy chick, ти ходила ли си в мускетарите с лятната градина

Ходила съм, да. Не бих искала да се изказвам негативно, най-малкото заради уважение към хората, чиито гости сме били. Мога обаче да кажа, че харесвах лятната градина на бившата вила Юра /май вече не съществува?/ - зеленина, трева, рози, дървета, такива неща... Затвора и прилежащия пейзаж не ме стимулират към веселие, нежели детско, но това е по-скоро мой проблем, отколкото на "Тримата мускетари"  Grinning

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
А къде се намира детски кът детско сърчице?Аз мисля да празнуваме във Вики ленд. GrinningА тортата ми да е от Галя.Яла съм веднъж нейна торта и не само изглеждаше невероятно,а и е много вкусна. Grinning

# 19
  • Мнения: 2 096
Аз искам координати на Краев експрес.. Видях тяхна торта с коли в Мола и много ми хареса.. къде се поръчват..

# 20
  • Мнения: 4 593
краев експрес http://www.kraevexpres.com/index.php
  Варна, ул."Георги Бенковски" No:82

Телефон:
052/616758, 0899/863841

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Киса, за предната тема.

Тортата - 10 парчета е 22 лева (ето че има и под 40 лв.), по половинка сладки и соленки - 10 лева, пици 3.6 лв. - 18 лева, сокове 10 (че и повече ги сложи) . 1.60, зала 15 лева...Аниматорите са ми 70 + други разходи. Имам надежда да съм около 150. Пък и повече да е ...да ми е здраво детето. Peace

Извинявам се за разчета. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 11 914
И аз благодаря за новата тема и добре обособената информация!
Искам да кажа, че тази година обърнах света/ е, само града/ да ми направят торта с Мечо Пух, но като фигура, а не картина.Е, никъде не успях.С изключение на едно място, което не желая да споменавам, защото фигурите бяха ужасни!

Съжалявам, че не ползвах услугите на Галя, за която толкова много пишете, разчитах на по-известните фирми.Е, за догодина живот и здраве ще зная!

Весели рожденни дни на дечицата!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 322
Аз пък ще се отчета след рождения ден как и за колко е минал. Laughing
и аз така  Sunglasses
само още нещо, питах в предната тема, но явно е минал незабелязано  Rolling Eyes

някой ползвал ли е услугите на парти център Вега http://www.partyvega.com/ и какви са ви впечатленията?

# 25
  • Мнения: 4 593
аз да ви разкажа за последния рожден ден на който бяхме
за пореден път се убеждавам ,че при добра организация и желание купона става навсякъде без значение детско ли е заведението или не
та р.д на нашето приятелче беше в лоби бара на х ''белвю''. имат отделна зала ,която е добре обезопасена  , барът е вътре , както и блок масата
приятелката ми предварително се беше много добре подготвила с различни детски игри , подаръчета , комп. презентация на рожденника , украса, водеща - много мило момиче
децата страшно се забавляваха на импровизираната сцена с истинки микрофон -пяха , казваха стихчета , танцуваха , играха на ''бате енчо''
между организираните игри  караха  кончета и коли кракомобили , носихме им и други дребни играчки
налудуваха се
с две думи  вариантите са хубав празник за много

# 26
  • Мнения: 3 971
Записвам се Wink

# 27
  • Мнения: 8 769
Малко чатообразна ми се вижда темата, моля избягвайте излишните постинги с емотикони и благодарности (те могат и на лс да бъдат отправени).
Записвам се, за да следя отблизо рекламодателите  Mr. Green Пък и току-виж излязло нещо ново под слънцето във Варна..... Thinking

# 28
  • Мнения: 4 593
някой има ли инфо за рожденните дни тук   http://www.acv.hit.bg/
арт школата до фк

# 29
  • Варна
  • Мнения: 248
Преди месец проверявахме как стоят нещата за празнуване на РД в Арт школата до ФК, но се оказа, че вече не организират рожденни дни там. Момичето каза, че имат доста сериозна заетост с другите дейности и затова са преустановили детските купоните.

Общи условия

Активация на акаунт