Окосмяване по време на бременност

  • 3 975
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Монреал
  • Мнения: 631
А пък на мен ми казаха точно обратната зависимост - ако спрат да растат космите и намалеят доста било игурно, че е момче. Не знам доколко е вярно  newsm78. Що се отнася до мен и двата пъти познаха Rolling Eyes Не съм се замисляла, а го приемах на шега Thinking
При мен много се забави растежа на космите по тялото, а на ръцете до лактите кожата ми стана абсолютно гладка.
С допълнителни нови косми през бременността не съм се сдобивала.
Имам момченце  Laughing

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Ами моето бебе е мъжко  Wink, но през бремеността забелязах, че много бавно ми растяха космите по краката! ЕЕЕЕх, че хубаво беше. Даже в момента имам тук таме плешиви петна Simple Smile. Иначе по корема не съм имала окосмяване, а само кафява черта, която вече почти избледня.
И при мен беше така, но се роди момиченце.

# 17
  • Мнения: 6 472
Първа бременност - много космат корем - МОМИЧЕ Grinning
Втора бременност - пак много космат корем - ако докторите познават, пак ще е МОМИЧЕ Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 999
Всички лекари ми казват, че чакам момиченце. Simple Smile Та относно окосмяването, при мен като че ли се намали по време на бременността, особено по краката. Много бавно ми растат и по на рядко. По корема не виждам да са ми станали повечко, но пък ми се появи кафявата черта.
Незнам дали окосмяването зависи от това какво бебче очакваш, но определено при някои се засилва, а при други точно обратното. newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 605
И двете ми бременности минаха с обилно окосмяване на корема, а резултатът е едно момче и едно момиче. Убеждаваха ме също, че ако пъпът ми стърчи, ще родя момиче. И двата пъти към края на бременността пъпът ми беше излязъл...
Колкото до двете редовни менструации преди космите да изчезнат - аз още нямам цикъл, кърмя, а космите изчезнаха незабелязано около 4-5 месец след раждането.
Така че на тези приказки, не обръщай внимание.

# 20
  • Мнения: 8 769
И при двете бременности окосмяването ми намаля. Имам различен пол деца. Ха сега де newsm78

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Едва ли е от рожбата, а заради хормоните, те са виновни за всичко за неразполобенията, гаденето, непоносимоста към миризмите, окосмяването и т.н.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз имах по корема доста косъмчета-родих момченце. Обаче в същото време забелязах, че по краката растат по-бавно. Сега съм си пак на старото положение. Благодарна съм, че не се сдобих с брада и мустаци  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт