Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 19-та тема

  • 57 444
  • 368
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 116
Тая вечер готвих пилешка супа и Миди(Scallops) с аспержи по рецепта от китайската кухня



ЕТо и една много вкусна Шоколадова торта от уикенда, на която дори успях да напиша рецептата, преди да съм я забравила Simple Smile



# 331
  • Мнения: 9 155
smily_5q, много хубаво изглежда мусаката, давай рецепта  smile3529

снощи яйца  Embarassed

бъркани с филе



омлет с извара и наденица



Закуска - сандвичи с пастет от маслини и извара

# 332
  • Мнения: 2 708
Момичета, минавам на бързо. Вече не смогвам да  огледам всичко сготвено, като хората. Но поне повечето от вас си имат рецептите на едно място, та като ми потрябва нещо, направо нахлувам на личните ви страници Hug
Та по тоя повод - еси, какво да ти кажа, чудя се дали пък мога да намеря думи, които да не са били използвани newsm78 Не мога да намеря такива. Красиво, нежно, подредено, показващо невероятните ти умения и трудолюбие. Възхищавам ти се.
 И на теб и на Лоис. Защото не само готвите, ами и как снимате и подреждате, та чак и такива сайтове/блогове правите. Беден ми е речника, наистина. Страхотни сте.


Да си дойда на питането. Утре ще правя короната на Котка. 10тина човека ще сме +-. Мисля да я направя двойна доза, ама дали пък няма да е по добре тройна, с 750 гр брашно. newsm78 Дали може да ме ориентирате какво количество излиза, като диаметър горе долу от дозата, която сте правили. Май ми тежат везните на тройна......


И няма ли да ни се скарат, защото нали се пускаше нова тема на 20 стр Laughing Аз имам една манджидка от снощи, ама трябва да кача снимките и ще се включа, че не стига пусто време.

Имам си 2 най-най-най любими теми и това е едната от тях Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 333
  • Мнения: 7 424
  Таннита,интересна торта си представила!Особено крема!Непременно ще го пробвам! Hug
  Има ли  в твоите рецепти някакъв карамелен крем? Rolling Eyes

# 334
  • Мнения: 1 283



Да си дойда на питането. Утре ще правя короната на Котка. 10тина човека ще сме +-. Мисля да я направя двойна доза, ама дали пък няма да е по добре тройна, с 750 гр брашно. newsm78 Дали може да ме ориентирате какво количество излиза, като диаметър горе долу от дозата, която сте правили. Май ми тежат везните на тройна......


И няма ли да ни се скарат, защото нали се пускаше нова тема на 20 стр Laughing

Имам си 2 най-най-най любими теми и това е едната от тях Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Криси, най-добре направи двойна доза на продуктите, щом сте десет човека. Тестото е много пухкаво и вкусно. Аз правих половината на дозата, показана от Котка.
Новата тема пускам, когато старата набере 25 страници Peace ЛЕО така ме посъветва.

# 335
# 336
  • Мнения: 2 708
Мерси Пепика, двойна ще е тогава  Peace
Още повече, че няма да е за наяждане, а за разнообразие Laughing Laughing Laughing


А иначе за темата си е твоя работа Laughing Hug Laughing аз само попитах. Щом Лео е казала, ок. Просто наскоро тук имаше постове из сума теми на Лео, дета козваше да си пускаме на 20 стр, та затуй. Иначе на мен ми е безразлично Wink

# 337
  • Мнения: 818
Тортата на Танита е много изкусителна
И омлета с извара и наденица на Пепи е ммм...вкусно изглежда,а и какьв разрез само...

Аз-едни хачапурки за закуска

# 338
  • Мнения: 4 358
Селма аз преди като се включих не видях снимките на Шоколадово банановата торта.дето я показа Поли Страшна е Peace
Ти и Таннита как ме изкущихте само.Таннита и твоят блог май е нов а newsm78
Селма и плодовата ти тортичка е страшна Peace.Ти напоследък много вкусни сладки неща показваш.Само да изядем всичко дето наприготвих за Коледа ooooh! и като ни хване глад за сладко ще пробвам от страхотните ти предложения Hug

# 339
  • Мнения: 2 241
Мерси Пепика, двойна ще е тогава  Peace
Още повече, че няма да е за наяждане, а за разнообразие Laughing Laughing Laughing


А иначе за темата си е твоя работа Laughing Hug Laughing аз само попитах. Щом Лео е казала, ок. Просто наскоро тук имаше постове из сума теми на Лео, дета козваше да си пускаме на 20 стр, та затуй. Иначе на мен ми е безразлично Wink

Крисче, двойна доза ще е достатъчна (с 500 гр. брашно), моята двойна я пекох в откопчаваща се форма с диаметър 26 см., но сложих кексовото дъно с дупка в средата. Стана много висока, направо изпълни формата. Peace


Не съм ви навестявала напоследък, сега ще се върна назад да погледам красоти.

# 340
  • Мнения: 774
Dina767, gaby_s, esy,, много сте мили! Благодаря!  Hug

smily_5q, радвам, че се завърна! И аз бих се възползвала с удоволствие от рецептата за мусаката! Hug

Tannita и Селма пък с тези изкусителни тортички...! Confused  bouquet

Ето едни рохлички на Наталина - вчера ги направих и вече почти не останаха. Rolling Eyes Laughing Много са вкусни!



# 341
  • Мнения: 1 818
Вчера не готвих...имахме за доизяждане...Поиграх си обаче с тези

Шоколадови звездички с капучино



# 342
  • София
  • Мнения: 3 818
gaby_s, страхотни са звездичките!  Hug Изкушавам се да ги направя, но ще трябва марципана да си го направя сама или да го заменя с нещо друго.  Rolling Eyes

# 343
  • Мнения: 1 352

Имам си 2 най-най-най любими теми и това е едната от тях Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Като каза това и се сетих в началото като пуснаха тази тема с предложение да снимаме това, което готвим. Не помня точно кой беше, за което се извинявам, но помня колко против имаше, че тази тема щяла да се повтаря с онази ""Кой какво сервира..." и нямало смисъл от нея. Е, аз да ви кажа откакто я има тази тема, в онази другата въобще не влизам, друго си е да гледаш снимки Tired. И на мен това ми е любимата тема, въпреки че много рядко пускам снимки (мързи ме да снимам  и да качвам после:blush:), но доста вдъхновения ме връхлитат Crazy от тук и много се радвам, че има жени, които като мен им е приятно да си прекарват времето си в кухнята Simple Smile.

# 344
  • Мнения: 2 727
И аз в другата тема въобще не влизам Wink

Селма ,пак тортено изкушение,а Simple Smile

Ох,и Танита с тая шоколадова тортааа,направо шоколад като видя и ей тъй ставам #Shocked Joy

Общи условия

Активация на акаунт