Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 19-та тема

  • 57 446
  • 368
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 818
   bouquet Еси,мила ми Кеми .... нямам думи ...толкова приятно си направила сайта ! Мога часове да гледам красивите ти снимки и рецепти ! Поздравления ! Прегръщам те !    bouquet

# 316
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Естел,наистина е много вкусно соленото кексче.Радвах му се много,защото никога не ми се е получавал соленият кекс,все стоеше глетав от вътре.Поради тази причина направих само половин доза,да не хабя продукти,но пък се получи много добре.Рецептата е на Петя от Гответе с мен  bouquet
Направо я копнах
4 яйца
2/3ч.ч.олио
1ч.ч.кисело мляко
1ч.ч.натрошено сирене или настърган кашкавал
1ч.ч. нарязан на малки кубчета колбас
2ч.ч.брашно
1с.л.бакпулвер

Разбиват се яйцата с киселото мляко,добава се олиото ,брашното и бакпулвера.Добават се сиренето и колбаса и се разбърква.Изсипва се в намаслена тавичка и се пече на 180 градуса.

# 317
  • Мнения: 2 727
Браво момичета,за два дни ви изпуснах и сега станах разногледа от вкусотии Crazy

Ето и от мен някой неща от последните дни:

едни спагетки



мусака,ама й препекох заливката,че се бях залисала във форума  Joy



ииии невероятно вкусната шоколадово-бананова тортичка на Селма   bouquet , за един ден изядох 2/3 от тортата сама Blush



ето и парченце



# 318
  • Мнения: 1 117
Кеми, поздрави за старта на сайта!
Ще го разгледам подробно при първа възможност!

# 319
  • София
  • Мнения: 3 818
esy , поздравления за сайта!   bouquet Много красиво е направен, страхотни снимки и вкусни рецепти.  Hug
poli__5 , много вкусни спагети и съблазняваща тортичка си направила.  Simple Smile

Аз днес приготвих пилешки крилца със сок от портокал и соев сос,


пълнозърнесто хлебче със сирене "Едам"


и за вечеря пица от същото тесто с кайма, царевица и сирене "Едам"/възмутена съм от лошото качество и нереално високата цена на българския кашкавал  ooooh! и ги бойкотирам  Twisted Evil/, за преглъщане прясно сокче от портокали.  Simple Smile

# 320
  • Мнения: 1 313
Момичета, благодаря!Държа особено на мнинието ви! Hug
Аз съжалявам, но тази вечер нямам вечеря, сами сме с бебка и не съм готвила Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 818
Esy,поздравления и от мен   bouquet

Днес нали е св.Варвара,та се поувлякох малко в сладките неща

 -сиренки /отгоре са намазани с мед/
 -шоколадови мьфини с тиквички
 -Постни мъфини с ябълка и тиква

за вечеря-пица /geleva ,май сме се наговорили/


# 322
  • Мнения: 4 358
esy мила очите ми останаха. Седях пред компютъра, ахках ,охках, цъках с език, показвах на домашните - вижте бе вижте какво правят хората.
Само да сте ми казали на мен повече,че само в кухнята седя #Crazy.
esy всичко е прекрасно.Много, много ми харесва.Някой ти помага за сайта нали newsm78 - сега ако кажеш че и сама си го правила.
Гелева пък ти пак ме изкушаваш с тези твои невероятни пилешки неща дето все изглеждат едни лъскавки,апетитни абе думи нямам - облизвам се тука. Дина и тя с тези вкусни спагетки Heart Eyes, Ягодка с тези преливащи от цвят и свежест гозби Peace
Ние тази вечер дояждахме това онова.Само едно хлебче в машината опекох със сусам и маково семе.То пък взе че стана толкова вкуснооо - няма да казвам колко омухах hahaha, че ме е срам.


А забравих да спомена и невероятната закуска на Пепчо - едни изкушаващи пълнени хлебчета.Пепчо много са апетитни.Идеална закуска за събота и неделя Hug
Влизам да се редактирам.Бамбинка верно си се уляла Wink ама у вас е било голяма радост - на изяждащите имам предвид  Winkтвоите красоти.Ах какви мъфини пък сега Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 7 424
-шоколадови мьфини с тиквички




  Тиквички???Верно ли? Shocked
   Мъфините изглеждат перфектно! Grinning

# 324
  • Мнения: 7 424
  Поли 5,много хубаво изглежда тортата!Радвам се,че ти хареса на вкус! Heart Eyes Grinning

# 325
  • Мнения: 818



[/quote]
   Тиквички???Верно ли? Shocked
   Мъфините изглеждат перфектно! Grinning
[/quote]

Вярно,вярно-ама не се усещат-никой не разбра какво има вьтре.Това е добро решение,като се има предвид ,че синковеца не яде тиквички,така ще му влязат малко витамини в организма.И плодове не яде-"щото били полезни"  Laughing-ама мьфини с тиква яде  /щот не знае какво има вьтре... Laughing

# 326
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
esy  -страхотен сайт,мила.Пожелавам ти много кулинарни вдъхновения и още повече осъществени мечти.  bouquet

Аз нищо нямам за показване,че ми падна батерията на апарата и докато я заредя,всичко се изяде  Mr. Green

# 327
  • Мнения: 1 117
от мен от вчера: вдъхновена от пълнената зелка "по френски", реализирах една по български - цяла пълнена кисела зелка, монтирана в гювеч:





и втори опит в точенето на баници -

# 328
  • Мнения: 804
Браво кулинарки, големи красоти  smile3501
 Малко снимки и от мен:
Боб на фурна с ребра
 
Гръцка мусака с патладжан и кашкавал, произведение на майка ми, която ми гостува сега (иначе живее в Гърция и за това е майсторка на гръцките гозби)
  и порция
 Голяма вкусотия става, мога да споделя рецептата, ако някой се интересува, аз лично смятам да я готвя честичко, мъжо си облиза пръстите и каза да науча гозбата  Laughing

# 329
  • Мнения: 483
...Голяма вкусотия става, мога да споделя рецептата, ако някой се интересува...
Давай  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт