Декупаж - 24

  • 54 884
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!  Grinning
Профилче,   Peace! Успех на демонстрацията!  Hug
Ето нещичко от мен:
От тук до края - http://kadrokosa.multiply.com/photos/album/14#186

Хубава вечер на всички!  Hug

# 196
  • Мнения: 167
КЪДРИЧ,  СВАЛЯМ ТИ ШАПКА ЗА ТОВА ПАНО !!!
МОООООГОООООО Е ХУБАВО!!!

# 197
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
КЪДРИЧ,  СВАЛЯМ ТИ ШАПКА ЗА ТОВА ПАНО !!!
МОООООГОООООО Е ХУБАВО!!!

 Кат, newsm51  love001 за страшно милите думи!  Hug

# 198
  • Мнения: 167
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!!!
Нали си имам ФОТОАПАРАТ вече  да покажа какво направих за няколко дена.
Както и едно дръвче от мъниста - мястото му не е тук в декупажа нода се похваля  какво се  се опитвам да науча http://www.kkaatt.snimka.bg/album.php?album_id=318912&pid=9456207

# 199
  • Мнения: 1 399
Добро утро и от мен!
  bouquet   bouquet   bouquet - просто не мога да се нагледам на това, което правите. Вие сте вдъхновението ми. Първата ми работа сутрин като дойда на работа е да отворя темата и да видя какво сте творили  Blush  Crazy
Къдрокоске, обожавам съвременни и нетрадиционни картини. А това върху кората -  Hug
Kkaatt, супер икони. От скоро голямата ми дъщеря (на 7г) нещо се запали да рисува икони  #Crazy , обаче невероятно  й се отдава. Та обмислям да вградя накоя от рисунките в декупаж. А дървото ти е  Crazy . Ако бях по-нахална, бих те помолила да си купя едно от теб   bouquet
И въобще всичко, което сте показали  Hug
Лек и изпълнен с идеи ден !

# 200
  • Мнения: 106
ккатт страхотни неща!!!!тези икони и керемидки рисувани ли са или декупаж?откъде се вземат тези дървени повърхности? а за бонзай с манисти -БРАВО,страхотно нещо!!!!!! и ,подозирам ,че голяяяяяма играчка Laughing

# 201
  • Мнения: 167
иконите са дукипаж с рисуван фон + кракле.
Дървениите ми попаднаха съвсем случайно - един познат дърводелец ги беше захвърлил за бракуване ,та аз си ги прибрах- това са заготовки на вратички за кухненски шкафчета.
А бонзая не ечак такава играчка  но ми доставя удоволствие също като декупажа. Уча се от руските сайтове и една учителка от наше село.

# 202
  • Мнения: 139
Да ви почерпя,че днес пораствам с още една година

# 203
  • Мнения: 1 399
Честит Рожден ден!
Пожелавам ти здравето да не те оставя, късмета да те съпътства и доброто настроение на бъде най-верния ти приятел!
newsm51  newsm51  newsm51

# 204
  • София
  • Мнения: 310
kris70 да си жива и здрава мила, много топли прегръдки и се присъединявам към пожеланията на chervenokoska_2   bouquet а пък за потническото ти шише .......вълшебно е !
Профилче, съжалявам за случката, честно казано незнам и аз как ще реагирам, ако ми се случи, но така или иначе вече нищо не може да направиш, така че го приеми като комплимент, определено творбите са ти страхотни, що не крадат от мене я?  hahaha
Къдричке, невероятно е паното, просто прелест #Crazy
kkaatt  побърка ме бе жена с тези икони, то направо нямам думи Crazy
а пък за dadusq направо незнам, шашнах се
два дни да не ви следя и вие........ме ошашавихте Crazy #Crazy
Браво на всички

# 205
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден, Крис!  Hug Желая ти от все сърце много здраве, много щастие, любов, пари и много творческо вдъхновение!  Hug Весел празник!  Tada
Кат, сега аз на свой ред ти свалям шапка! Страхотно си се справила! Всички икони са прелест!  smile3501Дръвчето е също много красиво!  newsm10Сега да не вземеш да избягаш от декупажа и да се отдадеш на мънистата!  smile3506  Hug
Маринка, Червенокоска, много мерси за хубавите думи!  Hug Hug Радвам се, че ви харесва паното! Аз също много си го харесвам и съм доволна от работат си.  Laughing

# 206
  • Мнения: 1 698
Къдрокоска, очите ми останаха в паното. Страхотно си се справила. #Crazy
kkaatt, иконите са приказни, чудни  Hug
Честит празник, Крис! Желая ти здраве и музата да не те изоставя никога.  bouquet

# 207
  • Мнения: 167
Крисче  newsm59 nbirthday  ura и от мен

Благодаря Ви за милите думи момичета  !

# 208
  • Мнения: 139
Благодаря ви момичета за пожеланията  Hug Благодаря ви ,че ви има  Hug Heart Eyes
Чакам си гостите и ще почваме купона  ura cheers,така че не мога да ви изброя всичките,ама свят ми се врътна от касиви пана,икони и чудеса  newsm20

# 209
  • Мнения: 738
Честит рожден ден и от мен Крис70!!!Пожелавам ти да си жива и здрава и не забравяй, че живота се измерва не с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха!!! newsm59

За останалите момичета и техните красоти newsm51

Общи условия

Активация на акаунт