За лекарите - убийци и за това, че няма осъдени такива

  • 3 371
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
vqra,копирай си каквото намериш за нужно,просто под статията можеше да поясниш каквото знаеш и каква всъщност е целта на публикациите-така всичките тия дребнави заяждания и облещени човечета щяха да бъдат избегнати и да се погледне по сериозно на темата(според мен).
Ето ти линк към другата тема,пиши и там-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287106.0


  Благодаря ти, за това, че ми помогна да изясним темата.
Да, словото е несъвършено средство за комуникация. Дерзай! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 323
Не смятам ,че трябва да се заяждаме за такива неща.Всеки има право да пуска,теми каквито иска.Този,който не му харесват -да не ги чете. Naughty
За това сме на този хал,защото все мълчим и неглижираме  нещата.Темата не е пусната с цел да става сеир с чуждите трагедии,а да се има впредвид кога и на кого поверяваме най близките си хора.А лекарите некадърници не са никак малко.
Жалко за хората ,които ги няма вече и за техните близки. Praynig

# 17
Не смятам ,че трябва да се заяждаме за такива неща.Всеки има право да пуска,теми каквито иска.Този,който не му харесват -да не ги чете. Naughty
За това сме на този хал,защото все мълчим и неглижираме  нещата.Темата не е пусната с цел да става сеир с чуждите трагедии,а да се има впредвид кога и на кого поверяваме най близките си хора.А лекарите некадърници не са никак малко.
Жалко за хората ,които ги няма вече и за техните близки. Praynig


 В случая шоколадчето, ако не беше реагирала по този начин, повечето от вас нямаше да разберат целта на темата ми, а и аз нямаше да дам разяснения. Благодаря и още веднъж

# 18
  • Мнения: 474
Наистина не е нужно  да се заяждаме за такива неща  , жестоко е да загубиш близък и то от немарлива лекарска постъпка , детенцето  е  съученик на моят син  и колкото и зле да звучи дано този некадърен анестезиолог -алкохолик  да си получи заслуженото въпреки че  то няма да се върне отново. Така че да не дава  Господ както казват старите хора да  опираме до лекари защото е някакъв кошмар.

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Шоколадче, ми то освен ти никой друг не се заяде. Ти имаш 4 поста в темата заяжданици. Всичко друго е по същество

# 20
  • Мнения: 3 157
ок-нека да е така-реагирах неправилно(написах защо)
вече може ли да са само по темата коментарите?

# 21
  • Мнения: 128
шоколадчекак да не се облещи човек"ЛАФ ДА СТАВА".Чак не ми се иска да вярвам ,че реагираш по този начин.Мисля ,че geiza е достатъчно изчерпателна и не е нужно да коментира случилото се.Предполагам темата е пусната да информира.Наистина има много такива теми.Жалко за детето и родителите му.Жалко е също ,че има и такива като въпросния анестезиолог.

# 22
  • Мнения: 418
ок-нека да е така-реагирах неправилно(написах защо)
вече може ли да са само по темата коментарите?



щяха да бъдат само по темата коментарите ,ако не се беше включила ти ! Naughty
друг път чети и заглавията на темите...не виждам никой друг да е реагирал тъпо като теб,въпреки че авторката нищо не е писала в началото...


по темата...много жалко...но винаги е имало и сигурно ще има такива случай..особенно на днешно време...когато има толкова безотговорни хора...

Общи условия

Активация на акаунт