Май 2005- Тема 119

  • 10 775
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 920
Брей... всички ли изтрезнявате след 8 декември та никой няма?  newsm78 .

# 181
  • Мнения: 480
Не! Аз нямах нет.
Мъжо изтрезнява след снощен купон, макар че не е студент. Пък аз бях на работа   Grinning

# 182
  • Мнения: 449
Аз пък изтрезнявам още от Никулден  Grinning
Благодаря много, на всички и от сърце за честитките  Hug
Получи се едно страхотно празненство с пълнен шаран, шаран на флейки, пържен с едни сосове (брат ми е голям майстор на рибите)  Wink
9 възрастни и 4 хлапета-яли, пили и се веселили, ккато се казва, много хубаво беше  Heart Eyes
Самият именник кашля и конюктивитът му отново се активизира, не знам защо и от какво, та не сме на градина. Жалко за хубавото тържество с програма, което щеше да е утре. В смисъл то ще си е утре, ама той няма да е там, а имал ключова роля, разбрах от директорката, която искренно се притесни  Sad
Ама какво да се прави, ще се лекуваме и така  Rolling Eyes
Кременчен, малкият ще да е голяма терца и той  Hug
Феъри, ти май и за моето дете пишеш  Wink В последно време е особено невъзможен и нетърпим, иначе това, което си описала при нас си е нормално състояние  Blush Ама да са живи и здрави, както се казва  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 3 818
Ааа, забравих черешката на тортата в отговорите й. Като й кажа примерно "Миша, обуй се" и тя ми отговаря "след малко" ooooh!
Обаче невероятно, но факт - мъжът  ми от  вчера е отново на работа, свърши му отпуската, съответно през повечето време сме сами с нея и тя почти се оправи. Може да се каже, че 90% от проклетията й изхвърча нанякъде. И сега ме вкарва в размисли - ние двамата ли се държим по някакъв начин, така че да стимулираме лошотия или тя просто като сме повече хора си показва магариите Thinking

Аз днес ходих до Джъмбо, купих една кукла Барби и един набор от 4 тоалета с обувки и чанти. Освен това й харесах още сто хиляди неща, как ще се удържам да не изкупя магазина, не знам. Днес хубавото беше, че бързах.
Иначе минах през колегите си, така ми домъчня за работата, направо ми идва да си инсталирам бебето до компютъра Laughing Те подариха на Миша перална машина и сега е едно непрекъснато пране вкъщи. Защото всичко е, цитирам "мърльотия" Laughing

# 184
  • Мнения: 920
Феичка сега като писа че като сте двете е по-послушна се сетих - моята приятелка и тя с две породени това казва все - като е само с мен и бебето е много послушен, но има ли някой друг или излезем ли навън става неудържима беля.

Августа бравосТ за купона. За тържеството - ако не са ви зле очите - отидете само за празника.

Ренка нека ходи сам по купони супружието - така ще има да ти връща жеста за форумски сбирки.

Хубава вечер!



# 185
  • София
  • Мнения: 2 437
Лелееееййй....ама сте писали, писали  Laughing
И ние изкарахме страхотно.  Grinning После до сутринта празнувахме със студентите в Мохито. Нямам по-любим диджей от Ради. Пуска страхотна музика  Grinning За дечурлята е ретро-парти, но на нас ни идва съвременно  Laughing На целият студ.купон  пяхме на Ванката песничка за ЧРД под учудение погледи на околните дали не сме се понапили повечко  Laughing
Прибрахме се на сутринта, поспахме 3 часа и трябваше да ставаме. Вчера цял ден не знаех къде съм и изобщо не стигнах до компа. А другарката в купона не е отишла на работа.  Crazy  Изкарахме много готино, с много смях, танци и веселие Simple Smile

# 186
  • София
  • Мнения: 2 437
Бубе, операцита е много лека. Всъщност единственото неприятно нщо е излизането от упойката. Тогава някои деца плачат и буйстват. Любака на първата операция не е плакал, но на втората плака повечко. При нас сестрата дава лека упойка през устата за да не паче, когато го взимат от мен и го водят в операционната. Единственото, което мога да те посъветвам е задължително да направите тест за упойки, дори и да не ви го искат. Любака, а и всички дечица, пият противоалергично преди операцията. Общо взето това е, което мен ме притеснява- излизането от упойката. После се дават по-мекички и течни храни (1-2 дена) и толкова. Вече, ако слагат макарички има повече грижи. Не се притеснявай, дечицата нищо не помнят и не разбират.

# 187
  • Мнения: 465
Бубе, операцита е много лека. Всъщност единственото неприятно нщо е излизането от упойката. Тогава някои деца плачат и буйстват. Любака на първата операция не е плакал, но на втората плака повечко. При нас сестрата дава лека упойка през устата за да не паче, когато го взимат от мен и го водят в операционната. Единственото, което мога да те посъветвам е задължително да направите тест за упойки, дори и да не ви го искат. Любака, а и всички дечица, пият противоалергично преди операцията. Общо взето това е, което мен ме притеснява- излизането от упойката. После се дават по-мекички и течни храни (1-2 дена) и толкова. Вече, ако слагат макарички има повече грижи. Не се притеснявай, дечицата нищо не помнят и не разбират.

Благодаря ти Hug дано да стане чудо и да ни се размине,има още шанс Praynig

# 188
  • Мнения: 995
Добро утро!

Бубе, и да се наложи отстраняване, за добро ще е. Важното е да не боледува детето Hug

На мен не ми се наложи за изтрезнявам, не сме празнували нищо Crossing Arms
Диана яко сте се забавлявали. А така!!! Heart Eyes

Да се похваля, че вече купих всички набелязани играчки, имах малко затруднения с понито, но и него открих. По едно време се паникьосах и си представих как се боря с други отчаяни родители за последното куче-конче Mr. Green (гледали ли сте филма с Арнолд?)
"Барбито с принца, замъка и кон с каляска" остава за друг празник. Освен това не открих такъв комплект, освен това (в комплект или по отделно), за да го купя ще трябва да направя ипотека на имот Tired
Тази Коледа правим подаръци на 6!!! деца и сме пред фалит. Но така ще е вече, народиха се... да са живи и здрави Grinning
Вчера отварям един вестник и чета заглавие на хороскопа "Риби и Деви да спрат харчовете!" Shocked Това е знак! (аз съм дева, той риба)
Тържеството в нашата градина ще е на 19ти.
Килограмите, които съм качила от септември до днес вече са 5 ooooh!
В събота съм на изпит и на форумска среща.
Отчетох се, сега мога да пропусна ден два Hug
Убичъм въ! Да са пазити и да слушати, да не викам Арманиту Mr. Green

# 189
  • Мнения: 472
Здравейте!
Нещо тези дни едно чистене и готвене ме подпукаха мани, мани  Wink.
Браво на купонджиите. По-честичко да има поводи за излизане от ежедневието  Laughing.
Августа, вие като в приказките - три дни яли, пили и се веселили  Laughing. Хареса ли си подаръците Ники?
Кате, ужасна работа. Наближат ли празници и става яко изваждане. Ама кой да пропуснеш. Аз уж малко неща и за Маги да купя, пък се уливам. Изкушения безброй. Тази година съм решила за дечурлигата да пазарувам, а пък за дъртите /и те не са малко/ ще изрисувам по една бутилка шампанско и по една картичка. Успех на изпита и по-споко с Арманиту Laughing.
Иначе на Маги писмото до дядо Коледа е изпълнено вече. Чакам само проклетото пони да ми го донесат  Laughing.
В тази връзка да кажа, че миналият четвъртък поръчах на мъжа ми пъзел от английския и-бей. Ами толкова са бързи, нямам думи - вчера ми го доставиха  Crazy.
Феъри, Маги е същата, когато баща и си е в къщи. При нея лафа е - още 5 минутки  Wink. Стигнала съм до извода, че се държи така, защото е по-рядко с него. За краткото време, обикновено около 2 часа преди лягане са едни игри, едно чудо.... Явно смята, че когато си е цял ден вкъщи пак трябва да е така. Не може да и се обясни, че тати не е само за забавление и игра и т.н. Имали сме фрапантни случаи - опитва се да я приспи. Ами той заспива, а тя припадайки за сън му се катери и иска да играят, сърди се и пр. Чуе ли го на сън, че се прибира и пак скача да играе. Луда работа  Wink.
Бубе, сигурно си много притеснена, но наистина за детенце ще е по-добре. Дано все пак не се наложи операция.
 

# 190
  • Мнения: 302
Хихихихи, Катка, и ний те "убичъми" ... Мноо ме кефат постингите ти, шъ знаиш!
Филма с Арнолд съм го гледала, и май ще изпадна в неговата ситуация, щото съм до никъде с пазара.  Crazy Завчера му купих едно от желанията - юрганче със Спайдърмен, ама не се удържах и му го дадох. Е, такава радост няма просто  Party Много му хареса и сутрин още по-трудно става  Mr. Green

Купонджийките, браво на вас ! Аз не съм го правила това упражнение , ехеее, от от нам колко си години  Tired
На 18 сме на коледно парти, да видим дали ще го докараме до малките доби.

# 191
  • Мнения: 3 818
свен това (в комплект или по отделно), за да го купя ще трябва да направя ипотека на имот Tired

Вчера установих същото нещо, направо бях пред припадък на щанда на Барбитата. Гледах с копнеж по другите щандове, където имаше разкошни кукли на съвсем нормални цени, ама не, Барби трябвало Tired  В крайна сметка купих една евтинджоска Барби без никакви екстри покрай нея и взех гардеробчето с дрехите отделно (защото условието беше Барби да се преоблича). Излезе ми два пъти по-евтино, а има два пъти повече дрехи. Много мразя да плащам само заради името Crossing Arms

# 192
  • Мнения: 829
майчета, привет!

хубави купони вихрите, бравос!  Hug
Катка, успех с изпита!

ние детските подаръци ги накупихме - баяоленко стана, а уж щяхме да сме скромни. Дано поне сме ги улучили. За Марти удовлетворихме поне 1 от желанията - автобус с отварящи се врати. Повечето неща взехме от Хиполенд.  И 1 Уоли ще има, но от по-дребните (и по-евтин, разбира се).

а може ли един въпрос: случайно да имате познат студент/ка (сериозен и общителен човек), който да има възможност да даде едно рамо на Коледния базар в НДК - 12-28.12, може и не по цял ден, макар че, ако може и по цял, още по-добре. Работата е на щанд на базара, не е тежка, но се иска общителност и ще има доста за обясняване, защото ще се представя нов продукт. Помощта в случая би била за мъжа ми (някои от вас го познават). Ако имате прeд вид някой, пишете ми на лични да ви дам още подробности  Hug

# 193
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утроо  Tired Тази нощ Любака ми спретна такова нощно парти, че трябваше да го завърша с Валидол. Събуди се в 12ч да пишка, после в 3ч и до 5.30 не заспа. Тоест не знам кога е заспал, защото аз в толкова заспах и го оставих да се върти. Искаше да става, после да закусва, после се беше уморил да спи. Оставих го в стаята и се преместих в спалнята. В 7ч Павката нададе вой да става. Но и Любака го вдигнах. Да не си мисли, че ще обръщаме нощите в дни. Rolling Eyes

Вчера ходихме до Джъмбо и купихме доста подаръци Simple Smile Отметнахме доста хора, остана малко за докупуване Simple Smile Ами доста по-евтино излиза от там. Купихме и разни коледни сувенири и украси пак на прилични цени. Само да видякога и как ще ги опаковам  Laughing

Тюх, само толкова мога да се сетя да напиша  Crazy После пак  Hug

# 194
  • Мнения: 465
Здравейте
Така е Катка ако се наложи ще го правим няма как...

Адри благодаря

Иначе днес отново съм на работа след 10 дни вкъщи и Криси на градина, толкова беше плаха сутринта....

Дианка какви са тези нощни фиести...
Спорен ден..

Общи условия

Активация на акаунт