Мама чака и мечтае,но до ФЕВРУАРИ трябва да потрае

  • 13 157
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Деси, честита годишнина! Пожелавам ти още дълги години да се радвате един на друг и много да се обичате!


Аз днес бях до брат ми и снаха ми и избрахме всички бебешорски дрешки от малката ми племеница, които стават за момче и сега съм затрупана с торби, които трябва да сортирам по размер. Ама е голям кеф! Simple Smile)) Много са сладурски и малки!!! Като за някоя кукла са  Mr. Green Даже облякохме една на племеницата и много се забавлявахме!

За излизането - излизаме си поотделно от време на време. Аз по женски, той по мъжки купони по заведенията. Даже сме се засичали и вече се разбираме кой къде ще ходи, та да не си се пречкаме  Mr. Green Аз му имам огромно доверие, той на мен също, но съм му казала, АКО направи нещо, само да не разбирам, че тогава лошо става! #2gunfire Но точно поради тази свобода, която съм му дала, знам, че нищо не прави! Simple Smile Освен това, ужасното ми 6-то чувство никога не ме е лъгало, така че знам, че ще го усетя, ако нещо кривне Wink Просто той е такъв човек, че само свобода му трябва, нищо друго! Те май водолейчетата са така...много свободолюбиви. И ако не им я дадеш, напук ще ги набъркат някакви!
И аз съм ревнива, но знам, че освен да се изям отвътре нищо друго не постигам с това и си натискам парцалките и не го притеснявам Wink Той също е ревнив, но на мен ми е приятно, още повече, че съм такова лоялно теле, че поне да ме поревнува малко та да има пикантерии, иначе е много скучно  Joy
А сега даже го карам да ходи с приятели, че както се сдухва от работа, поне малко да се разтовари. Аз не искам да ходя с него, защото ми е задимено и неудобно, а и вредно за бебока, а той не е бременен и трябва да си живее нормално!  Heart Eyes Абе много го обичам и искам да му е хубаво!

TiffanyMichele, да ти кажа доскоро моята доки дори отказваше да ми отговаря на въпроса колко тежи бебо. Казваше ми, че това с кг е само приблизително и ехографите си имат заложени от-до стойности и не могат реално нищо да измерят с точност, както е с другите мерки(които също са все пак относителни  Naughty). Така, че това с кг е много...приблизително и хич не им се връзвай! Пък и хората са различни, защо бебетата да не са!? И едни наддават по в началото, други чак в последния месец... Не се шашкай! Hug

Весе, а ти не се тормози със страховити мисли! Всичко ще е ОК! Нали знаеш - няма бебе неизвадено Wink И аз от онзи ден преживявам секциото и бая си ме е шубе, но реших, че докторите са за това - знаят си работата и ще им се доверя! Нямам избор Wink В сряда ще отида да се запозная с доктора, който съм си избрала засега и всичко ще е точно! Hug

Хубава вечер, мами и до утре!  bouquet

# 241
  • Мнения: 72
Dessi06 честита годишнина!  Много любов Ви желая още много години и тя да се засилва още повече и след появата на малкото човече!  bouquet

# 242
cutesmallcat права си,не трябва да се шашкам,благодаря ти.
Днес да ви се похваля поръчах бебефона,той е по - точно видеобебефон http://www5.jcpenney.com/jcp/X6.aspx?DeptID=62438&CatID=6310 … amp;CmCatId=62438|63096|63102
не знам дали е най-добрия избор,но нищо по-добро не видях.
А за каката поръчах това за Коледа
http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-913413.jsp?_As … =true&abbr=ad
http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-300868001.jsp? … =true&abbr=ad
Искам да ви питам коя кукла според вас е по-хубава,защото всичките доста ги харесах,но бих желала и вашето мнение,хем и малко да се разсеяте от лошите мисли,които са ви налягали на душата Wink
1-ва: http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-913240.jsp?_As … =true&abbr=ad
2-ра: http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-301055001.jsp? … =true&abbr=ad
3-та: http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-913403.jsp?_As … =true&abbr=ad
4-та: http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-300784002.jsp? … =true&abbr=ad
^desika^ тази картинка позната ли ти е? http://www.collectiblestoday.com/ct/product/prdid-300883001.jsp? … =true&abbr=ad

# 243
  • Мнения: 140
Момичета излезли са ми някакви ситни пъпчици на корема от двете страни и много ме сърбят.С какво мога да ги намажа според вас?Аз не съм алергична от нищо и сега не знам какво да правя.

# 244
m.mega ами според мен с нещо,което успокоява кожата,може би някакъв бебешки успокояващ крем.Аз като идвах в бг миналата година така се изпръщих,но майка ми ми даде някакъв крем,май Здраве се казваше,но не съм сгурна,знам че много бързо ми мина

# 245
  • Мнения: 15
Малко коте, така както си г,о написала за свободата на мъжа е абс вярно и според мен не е от зодията. Виждам че Тифани малко се е възпротивила на мойт, "методи", но искам да ви кажа  че след 10 годишна връзка, историята познава къде по - кратки бракове, това си е нещо нормално. АЗ като се събрахме в началото сигурно бях най- ревнивото същество на света. Ревнувах го даже като се заглеждаше по други жени. Но после се промених, и да ви кажа сега АЗ съм по-добре, щото той мъжо си е същия. Не може да ме убедите, че няма мъж който да не се заглежда по други или че за един такъв дълъг период от време, не е сгафил все някъде. Така, че когато се научиш да приемаш нещата по- философски си спестяваш доста нерви и притеснения. Иначе моят мъж излиза доста рядко, както вече писах 1-2 пъти в годината сам. Иначе сме все заедно и ми е казвал, а и показвал, че с мен му е къде, къде по-приятно. Просто на моменти има нужда да разтовари. Абе изтрещява си здраво, мен ако питате, ама това е друг въпрос. Не обръщайте толкова внимание на това, какво толкова направил и казал мъжа в определен момент. Запомнете, че те мислят и действат доста по - различно от нас. Възприятията им са други, но това не ги оправдава.

Сега ,за срещичката в Пловдив, много ще съм Ви благодарна, ако наистина се съобразите с мен.

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! От все сърце ВИ пожелавам да празнувате заедно с децата и внучетата си своята  ДИАМАНТЕНА  СВАТБА!!!!

А сега да ви кажа за усещанията "там долу". И аз изпитвам странни работи, дето на никой не мога да го обясня. Сега от няколко дни усещам, че все едно ми е празно нещо отдолу и все си въобразявам, че едва ли не главата на бебо ще сепокаже всеки момент. Абе, луда съм като за трима, ама това е положението.  Ей сега докато пишех, току що човечето нещо така ме натисна ,че се поизпуснах малко. Днес е много активен. Искам само да ви споделя нещо, с което може да съм полезна на някоя от вас.
ПИсах ви че ходих в Турция. Та преди пътуването бях на док и той ми каза превантивно, предвид пътуването да взема и да пия МАГНЕРОТ. Та купих си аз 1 блистер и така с него изкарах 3-5 дни. После като се прибрах го спрях и сега си продължавам на Но-шпа. Но да ви кажа, че понеже за първи път пия Магнерот, докато го пиех бебето нямаше никаква активност. Направо през ума ми беше минало най- страшното. А като го спрях, още на следващата сутрин бебока си беше със старата активност, а той нашия е гимнастик, като гледам по природа. Та имайте предвид, че поне според мен Магнерот доста намалява активността набебетата.

Оставям ви и отивам да се гушкам до милото, че вече ме чака и вика с нетърпение. То ние разделени не можем да заспим.

# 246
  • Мнения: 80
Ехо, днес малко се позагубих, че кумовете ни бяха на гости(подариха ни прохосмокачка, че нали си нямахме в квартирата), после при мама и тати и преди 1 час се прибрахме.
За срещата-аз съм ЗА за вторник в 12.00 часа.Сетих се къде е Годзила.
Фокси, ще се обадиш ли да резервират.Мерси предварително.

Dessi06 честита годишнина!Още много дълги години да се обичате и да се радвате един на друг.
За излизането, ние не ходим  по принцип един без друг, само той отиде на гости на кума ни, но навън не-до преди две години ходеше на банкет на фирмата, но защото бяха само хора от фирмата, но от миналата година ходя и аз, а и той обича като си пийне да съм си при него и да си го прибера.
За влаг.прегледи, само два пъти са ме преглеждали, за да ми вземат-цитонамаска и микробиология, но мисля че скоро трябва пак да ме види(аз също съм със скъсена шийка).
Честити придобивки, аз още си нямам нищо за бебка.
Сега ви пожелавам лека нощ и ви целувам.

# 247
  • Мнения: 2
bibi_iv, аз също пия магнерот, вече една седмица и да ти кажа при мен не съм забелязала да се намалява активността на бебчето. дори от 3-4 дни го усещам някак по-ясно като се движи, сякаш по-близо до коремната стена, но това е нормално като става по-голямо.
Казвам ти това само като впечатление, защото може и по-други причини бебчето да е било в затишие и да не се притесняваш заради хапчетата . Има вероятност и да е било също и заради пътуването или смяната на обстановката . Както и да е, важното е че всичко е наред  Peace.
За моето бебче мисля си че се върти навсякъде и още не се установило в крайна позиция, защото го усещам на различни места, по-нагоре или по-надолу встрани около пъпа и къде ли не в корема  Laughing и усещанията са различни, понякога като гъделичкащи, понякога явни ритничета,понякога сякаш усещам главичката му съвсем до коремната стена  Rolling Eyes, но винаги много се наслаждавам като си го усещам моето малко слънчице да си играе в коремчето ми  Heart Eyes

Лека нощ и целувки за приятни сънища

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 01:33 от nejno_cvete

# 248
  • Мнения: 649
Добро утро поспаливки,

кафе????????



Аз сега се приготвям за лекцията в МД, дано си заслужава ранното ставане  Wink

Успешен ден на всички  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 263

 Добро утро, мацки!

 Уикенда по традиция сме се отдали на мързелуване с половинките, изглежда  newsm53 Ама какво по-хубаво...
 Зитка , честита нова придобивка! Да и се радваш, но дано мъжо по-често я употребява от теб  newsm79
  TiffanyMichele ,  аз гласувам за кукла номер 1 или номер 2. Другите са ми твърде реалистични и чак малко ме плашат - като си представя как детенцето ще ги разнася и подмята за крака или косата насам-натам и майчинският ми инстинкт ме кара да настръхна   cry Но иначе са много красиви всичките...
 
 Аз вчера реших да се разкрасявам и съм много горда със себе си : успях съвсем самичка да си направя педикюр  smile3521 Голяма съм йога! Погъзурчих се доста, ама се получи.

 Вчера също така ходихме с мама до Хиполенд да поръчаме чаршафчета и обиколници за люлката, но се разочаровахме. Казаха ни, че ги шият в Шумен, ама сега били затрупани с работа и още чакали поръчки от октомври. Освен това под сурдинка мадамата от магазина каза, че си поръчваш определен цвят и десен, а пристига нещо съсвем далеч от твоите представи. Така че както е тръгнала работата усещам как ще свиря отбой на бабите за плетените неща и ще засядат зад шевните машини. Цялата работа е, че легълцето е настандартен размер ( 40х90 см.) и няма готови комплекти. Днес на традиционния неделен обяд мисля да преговарям със свеки по темата  smile3508

 Та Хиполенд вчера беше почти безполезен... с изключение на това, че взех пълен комплект козметика на Чико. Другата неделя съм на питка на юнак Стефчо и много се чудих какво да му взема  newsm78 Дрешки има бол, легълце и одеалце купихме... Питах мамата, но тя каза, че понеже още не излизат не знае от какво има нужда. Затова реших, че козметиката е най-удачна - в крайна сметка винаги влиза в употреба. Тъпо, че нямаше готови подаръчни комплекти и трябваше да ги събирам кутийка по кутийка, ама ще го опаковам по-шантаво и ще стане.

 Днес, сладуранки, вместо музикален поздрав искам да ви направя един филмов такъв. Ако се чудите какво да гледате, докато сте си вкъщи, ви предлагам сериалът "Еркюл Поаро". Ние с любимия сега него сме захапали и сме много доволни - няма кървища, екшън и ужаси, спокоен и интригуващ е, освен това мистериите са доста заплетени и много увличат. Препоръчвам ви го горещо!

 Хубава неделя на всички!  Hug

# 250
  • Мнения: 24
Здравейте пупи   :bouquet

След като Деси сервира кафенцето, аз ви предлагам една здравословна закусчица   Hug
За голямо мое съжаление няма да се възползвам от предложението на Мартеничка за интересното сериалче, защото съм на работа Sad
Надявам се, че поне повечето от вас ще се възползват от хубавото време и ще му дръпнат една разходчица  Hug

Спорен ден   bouquet

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Добро утро и от мен бремелинки   love001
До сега бърсах пода и праха под съпровода на рок радио 1 и ми беше много кеф-обичам да чистя на високо пусната музика,много ме зарежда с енергия и сякаш не усещам как минава времето.Сега ще се къпя и отивам да разглеждам мебели,че си търсим за новия апартамент портманто и ниска мебел за хола за телевизора и DVD-то ,та днес това ще ми е разходката,освен ако някоя приятелка не се обади за кафенце  Hug
Тифани,babyphone-a е страхотен ,аз също съм за кукла 1 или 2 ,страхотни са  Peace
Ох на мен ми е доста трудно да си режа ноктите на краката ,като съм сгъната повече време и започва да не ми достига въздух и да ме боли корема,минала неделя поне успях да се изчистя цялата с епилатора.Купих си един крем на GlaxoSmithKlein -депилатоар за интимните части и днес след обед ще се пробвам .Хайде хубав ден от мен   bouquet

# 252
Здравейте коремки,
тази нощ имахме преживяване голямо.....схвана ми се крачето и аз....скок като коза в леглото и викам "Ох! Олеле!.......Ох!" И милото.......реши.....таковата, че ще раждам  Mr. Green А на мен хем ми смешно, хем боли и не мога да му обясня какво става. Помогна ми да се оправя и после се шегувахме, че някоя нощ ще му викам "Не ми опъвай крака......раждам!"  baby_neutral
Снощи ходихме да гледаме "Мадагаскар 2". Много разтоварващо филмче.....и има пък детско меню с чаши. Аз.....да ви кажа си ги събирам Embarassed
Купих си и от книжарницата две книжки на Спок "Най-важното за бебето" и "Ръководство за родители". Те са едни такива мънички.....аз взех за мен и за една колежка от Свиленград "Най-важното за бременността" и съм наистина много доволна.
Аз й бях подарила (на колежката от Свиленград Mr. Green) диск с релаксация от заниманията ми по йога......Всеки път много се смея, защото съм стигала само до "Влезте в удобна поза и се пригответе за релаксация"......и след това не ме търси  Joy В интерес на истината, използвам го когато не мога да заспя и всеки път действа......Някой ден ще се помъча да разбера все пак за какво става въпрос Laughing Милото каза, че е интересно.
Да ви кажа....и аз пия Магнерот, защото имам контракции.....като ми е неспокойно и нервно най-вече......но бебърко все така е решил да излиза ПРЕЗ корема на мама.....правиме опити постоянни.
Мартеничке, сигурна съм че свеки ще помогне с обиколниците......предполагам, че много се вълнуват. Аз съм се замислила каква стратегия да заема след раждането на бебърко.....имаме 3 комплекта баби и дядовци....и ако ми цъфнат февруари вкъщи готови да помагат..... Shocked Аз съм решила с таткото да се оправяме самички с бебо.......ако иска някой да помага......домакинска работа колкото искаш.... hahaha

# 253
  • Мнения: 46
Добро утро,мързеланки.
За срещата 12 е ОК,щом ще се съберем повечко шкембенца.
Ние се сетихме най-накрая да направим външна изолация на нашата тераса,все не оставаше време и сега яко къртат мъжо и свекъра и не мога да си чуя мислите,добре че са малко hahaha.
Вчера и аз се поразкърших и излезнах с кумовете на кафе,но в един билярд клуб,където музиката е хаус и доста силна,след 2 мин бебе  се разшава и не спря докато не си тръгнахме,знаех си ,че ще му хареса.Направих му малка почивка като се отбих в съседната кръчма за да видя бивши колеги(и 2те са на шефа ми),много ми се зарадваха и от далече познаха,че съм бременна,а уж съм се облякла с дебело яке ,ама казаха,че по лицето си личи newsm78.
Бебчо и аз си го усещам на всякъде,даже не съм усетила,че се е завъртял главично,но утре на ЖК ще видим дали пак не се е разместил.
Зъбче,аз преди няколко дена пробвах таткото дали става за отговорната задача да ми направи педикюр.Горкичкия пъшкаше повече от мен,ако сама се заема,страх го е да не ми навреди.Самичка се дооправих и ми стана смешно,но не му казах,че само го пробвам,но по-нататък той ще се заеме с тази отговорна задача hahaha

# 254
  • Мнения: 1 560
Цялата работа е, че легълцето е настандартен размер ( 40х90 см.) и няма готови комплекти.
Много мъничко ми се вижда това легълце, незнам дали ако му сложите обиколници ще има място за бебето, още повече че докато е малко то не се върти, няма опасност да се удари и тогава обиколниците ще са само за естетика. Порасне ли, започне ли да се върти и обръща според мен ще му е тясно леглото, а обиколниците ще отнемат още от пространството.
Иначе има страхотни десени за деца, някоя сръчна баба няма да има проблем да удари няколко прави шева  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт