Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 982
  • 536
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 10 958
Търсим спешно хладилник с транспортни дефект/и (втора употреба - нещо ми се видяха пожълтяли отвътре Thinking).
Бяхме на този на Ломско шосе и харесахме един голям (230+60), но е 550лв.

Някои от магазините от първия пост не съществуват вече - къде другаде бихте ме насочили (в София)?
 

# 391
  • Мнения: 2 169
А някой може ли да ми каже как вървят долу-горе цените в Релакс Техно в Пловдив?
Става дума за вградена фурна,вграден плот с газови котлони-4-ка и съдомиялна за вграждане.
Искам да са нови с транспортни дефекти.
Приблизителни цени?  Praynig

# 392
  • Мнения: X
къде другаде бихте ме насочили (в София)?

ТЕХНОХИТ – гр. София, бул.”Ботевградско шосе” №268
http://www.technohit.bg/technohit/stock/svobodno-stoyashi-hladilnici/

# 393
  • Мнения: 404
Само да се похваля  Grinning
Вече имам съвсем нова страхотна печка  Горение с керамичен плот с четири индукционни котлона. Взех я от Технохита във Варна, със една съвсем миниатюрна забележчица на цена от 840лв.

# 394
  • Мнения: 5
За Релакстехно - цени имат на сайта, но не всичко налично е показано там, в магазина изборът е много по-голям. Аз разгледах фурните - почти всички бяха с пиролиза.

# 395
  • Мнения: 4 387
Никой не е писал от доста време. И аз се чудя дали да не взема кухненските електроуреди с транспортни дефекти.
Имат гаранция виждам, но нещо все още не мога да се реша. Връщам се да чета.

# 396
  • Раковски
  • Мнения: 2 191
Смятам, че тези уреди са по-добри от уредите в търговската мрежа заради факта, че са направени за друг пазар. Купих миналата зима сушилня baucnecht върната от лизинг (от Холандия) за 390 лв. Ако сте късметлий може да намерите нови с транспортен дефект.

# 397
  • Мнения: 6 982
къде другаде бихте ме насочили (в София)?

ТЕХНОХИТ – гр. София, бул.”Ботевградско шосе” №268
http://www.technohit.bg/technohit/stock/svobodno-stoyashi-hladilnici/
Пазарувал съм от там.Повече от доволен съм.

# 398
  • София
  • Мнения: 620
Здравейте! Моля ви да ми препоръчате в София магазин за втора употреба бяла техника. Има доста мнения! Искам да купя сушилня MIELE.

# 399
# 400
  • София
  • Мнения: 620
Виждам,че нямат цени в сайта! Ипратих запитване на e-mail дано да имам отговор. На всички уреди ли дават 2 години гаранция?

# 401
  • Раковски
  • Мнения: 2 191
Нямам идея, но ако зависи от мен бих отишъл на място, че инак снимката може да не е актуална.

# 402
  • Мнения: 8 995
Марти 76 продава и нови, и стари. Когато аз купувах моите уреди Миле, втора употреба, ганацията беше 6 месеца. За новите е 2 г. Цените на Миле за перални/сушилни е около 500 лв.

# 403
  • Мнения: 47 212
5 неща сме взимали от Марти 76 втора употреба от 2007-ма до преди няколко дни последно. Винаги е била 2 г. гаранцията. Перални, сушилни и преходници сме пазарували (за различни имоти, не че купените са се чупили Simple Smile).

# 404
  • Мнения: 3 830
Трябва ми климатик втора употреба или с транспортен дефект в София. Моля, кажете къде има такива магазини?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт