До ДЕКЕМВРИ време не остана вече- всеки ден се ражда сладко бебче

  • 16 907
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 23
здравейте и от мен. Моята госпожица спинка и вечче започва да стои все повече време будна ,оглежда се и реагира на силни шумове абе започва да прилича на истинско човече Joy dazzler1 newsm68ю
Имам един въпрос ако някоя мама може да ми отговори-по колко грама трябва да изяжда едно бебче ? има ли значение ? защото идея си нямам,понякога като я нахраня сляд час пак иска ,което ме навява на мисълта че не се е нахранила добре.А понякога пропуска 2 хранения -АБЕ ЛУДА РАБОТА ,още се учим Rolling Eyes
И искам да попитам напоследък много често ми повръща след хранене -ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ,ИМА ЛИ ПРИЧИНА ЗА ПРИТЕСНЕНИЕ ако детето повръща често?
СИСЕТО  прецени си сама дали може да пътуваш, но не разчитай на това че иамш много втеме до термина  Joy ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ГО КАЗВАМ  love001 НАЙ ДОБРЕ СИ СТОЙ В КЪЩИ

# 226
  • Мнения: 616
Мале какъв е хубавец  Hug пу пу да ви е жив и здрав  bouquet

Бамби до колкото знам е най-добре да се храни на поискване, тя сама ще си направи режим иначе таблици има много но всяко бебе си е различно и според мен трябва да се съобразяваме с детето не с някви си норми.

Как повръца? На "фонтан" ли или леко връща след ядене?

# 227
  • Мнения: 1 152
Миленка, какъв бузко Мартин си имате! Пу-пу.

 И аз искам да имам снимка на моята току-що родена бебка.  Blush

# 228
  • Мнения: 0
Благодаря ви много за мненията относно пътуването! Hug
Отказах се да пътувам-реших да отида на разходка до пазара и до морската пък дано ми мине желанието за приключения!
миленка Марти е голям сладур-пу-пу-пу!!!

# 229
  • Мнения: 23
НЕ НЕ ПОВРЪЩА НА ФОНТАН

# 230
  • Мнения: 616
В такъв случай вероятно преяжда и за това връща, но ако те тревожи звънни на педито. А иначе как сте с коликите?

# 231
Добро утро и от мен!!!
Аз да ви се оплача - тази нощ отново имах контракций, а защо само през нощта идея си нямам-днес ще се видим с док и ще видим. На всичкото отгоре съм настинала  Ill- мори ме една гадна хрема и гърлото ме наболява-абе гадна работа. Ще си постоя на топло, пия чай, смуча някакви "безвредни" хапчета и дано се оправя, че нямам сили сега да раждам.
Ох, оплаках ви се.
Дано за вас почивните дни са по-приятни, а туку виж се родили няколко бебета!

Verita76, стой си на топличко и аз лично препоръчвам да си изстискаш лимонче и да го изпиеш! Преди около две седмици бях тръгнала да се разболявам и само лимоните ме спасиха! Ако ти е много кисело, разреждай с водичка или добавяй медец/захар ... Една приятелка каза, че изпивала половината лимон, а другата си накапвала в носа в течение на един ден - бррр  smile3555, е, това не го мога вече!

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Миленка очарователен е твоя принц  Heart Eyes.Пу пу да ви е жив и здрав  Hug !
Боже Бамби като те чета и слушам мамите първескини и като се замисля , май много ме е страх и се чудя дали ще се справя .Сигурно ще звъня на педиатъра пове че отколкото трябва!Как сте с коликите?С какво ги борите ако имате ?

Мами вие коя книга за отглеждане на бебе / дете сте си взели ?

# 233
  • Мнения: 23
emi ot niakolko dni mai i nas se opitvat da ni hvastat , ima6e edna ve4er v koiato ni dyrga budni i reva miloto i se sviva6e cialata no zapo4nah da i davam profilakti4no INFAKOL edna priatelka mi gi donese ot anglia i sega siaka6 e po spokoina
 no moia druga priatelka mi kaza ,,tia ima 2 deca,, 4e triabva da mseniam kapkite za koliki a ne ia karam samo na infakol zastoto organizma kato vikne i spira da deistva lekarstvoto v koeto ima logika -I VIE GO IMAITE V PREDVID

# 234
  • Мнения: 616
Аз също съм си взела Инфакол, ще видим после как ще тръгне Peace и аз съм чувала че привиква организма към някои препарати против колики, но за Инфакола мисля че не се отнася. До колкото съм чела и чувала от приятелки Thinking

# 235
  • Мнения: 42
Eхооо, здравейте и от мен!Аз едвам го приспах малкия човек, май и при нас започват коликите, та седнах да прочета и някоя друга информация. То и аз имам инфакол, обаче ме е страх да му ги давам без да ми е казал лекар. Може ли? А ако не са колики безвредно ли е за детето?
ЕМИ, вие още ли сте 2 в 1  preggo

# 236
  • Мнения: 42
Миленка, сега видях снимките, голям сладур е!пу-пу!
Сисето, Деси хубаво ти го е казала,и аз имах време, но добре, че се отказах, че щях да си имам банскалийче сега smile3532

# 237
  • Мнения: 773
НЕ НЕ ПОВРЪЩА НА ФОНТАН

След всяко хранене ли го оригваш?

# 238
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, мами.
Аз днес доста до късно се излежавах, но нещо не ми се ставаше като гледам какъв вятър духа отвън.

Деси, благодаря за закуската (макар, че аз докато се включа стана обяд) и за информацията за медицинските чехли.   bouquet

Миленка, този Мартин е голям сладур и като гледам май ще е доста гласовит.  Wink

Бамби, мисля че е нормално след хранене бебето да връща малко от храната и щом не повръща на фонтан значи не е опасно. Но за всеки случай се консултирай и с педи.

# 239
  • София
  • Мнения: 26
Миленка, голям сладуран!!! И как сте му "публикували" снимки и в състояние на покой и на плач Simple Smile
На 10-ти етаж съм - и понеделник съм там, пък до кога... няма си на идея Simple Smile Много ще се радвам да се засечем с който е там Simple Smile))
Днес ходих да ми мертя тоновете - два пъти ме пускаха че ан акушерката "нещо не й харесало и я съмнявало".. чаках и лекар да ги погледне - добре че той ме пусна да си ходя, че по едно време се попритесних.
Като гледах на Деси снимките - доядоха ми се палачинки и на мен и сега и аз май ще се захвана с това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт