Какъв дездорант/стик п-в изпотяване без талк за зимата...качествен и ефикасен

  • 3 828
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 414
Педи бях пуснала темичка-ще ти е от полза - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320145.150

# 16
  • Мнения: 84
Ползвах на  много е хубав не оставя петна и наистина помага с изпотяването.Сега ползвам на Два -с грейпфрут не оставя пета и мирише много свежо на чисто но не помага особен но п/в изпотяването

# 17
  • София
  • Мнения: 203
GOSHE - рол он. Ефикасен срещу изпотяване и с много приятен аромат.

# 18
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително

# 19
  • Перник
  • Мнения: 726
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително
Аз също преди имах много,наистина много обилно изпотяване под мишниците и Одорекса ми помогна страшно много-този с червената капачка.Използвах според описанието и потенето спря.

# 20
  • Мнения: 59
   Аз препоръчвам ролката на Клоран и на Лумене .Много са добри ,много съм доволна и от двете.

# 21
  • Мнения: 13 625
Oт всичко, което съм ползвала най-доволна съм от тези:

# 22
  • Мнения: 1 557
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително
Аз също преди имах много,наистина много обилно изпотяване под мишниците и Одорекса ми помогна страшно много-този с червената капачка.Използвах според описанието и потенето спря.
И аз съм доволна от него  Peace

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Oт всичко, което съм ползвала най-доволна съм от тези:

Ползвла сьм зеления и синия,много свеж аромат имат,особено зеления,него го повторих.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
От тези на Адидас в момента вкъщи имам розовия,мног освеж аромат е,но на мен лично не ми помага в борбара срещу изпотяването.
Единственото,което ползвам от повече от 5-6 години е Рексона против изпотяване.Тя ми действа безотказно,всичко друго ми идва слабо като защита.

# 25
  • Мнения: 3 314
и аз съм ползвала розовия Adidas - страхотен аромат - никаква защита

# 26
  • Мнения: 13 625
Явно е много ундивидуално. Аз ползвам жълтия, няма изпотяване по цял ден, нито мокро нито нищо. И много ми харесва миризмата му Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
Тези на Адидас стикове ли са или дезодоранти, и каква им е цената  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 318
На мен Виши не ми допадна... newsm78 Засега само с тъмносин Дав (стик) се чувствам добре.

# 29
  • Мнения: 13 625
Тези на Адидас стикове ли са или дезодоранти, и каква им е цената  newsm78
Дезодоранти. Аз ги купувам за 5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт