Какъв дездорант/стик п-в изпотяване без талк за зимата...качествен и ефикасен

  • 3 842
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 167
Какъв дездорант или стик п-в изпотяванебез талк за зимата...качествен и ефикасен сте използвали и сте доволни.
Дайте идеи за женски и мъжки/че и половинката се изнтересува?/

# 1
  • Мнения: 2
Аз съм доволна от ролките на Виши  Peace и мъжката и женската са страхотни,но мъжката е по-ароматизирана,а женската е без аромат.Която и да вземеш съм сигурна,че ще си доволна Grinning А,за "твоя" препоръчвам стиковете  на Hugo Boss също са много добри!!!

# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Нали не оставят бели следи върху дрехите?    newsm78

# 3
  • Мнения: 74
 Hug
Здравей
аз от 8 години ползвам само и единствено ролката на РОК/бяло зелена е кутийката/ и не мога да си представя да ползвам нищо друго защото наистина дори в най големите жеги леко да се изпотя няма никаква миризма. Просто е уникална тази ролка. струва около 18.00 лева но я ползвам няколко месеца.
Дано съм ти била полезна newsm10

# 4
  • Мнения: 1 243
Я повечко за тази ролка на Виши! Praynig Точно търся без аромат - нали не оставя бели следи, че дрехите ми са предимно черни?! Сега ползвам дезодорант на GOSH ама не съм особено впечатлена  Tired

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Rexoma за мен са добри.
Аз лично съм доволна от тях.

# 6
  • Мнения: 2
Виши-то не оставя следи,но разбира се трябва да попие преди да си облечеш дрехата Peace

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Има такава тема за стикове против изпотяване без бели следи.

Да обобщя - най-хвалени са ролките на Виши - зелена и бяла капачка (аз също ползвам тях) и рол он на Хербина (много препоръчан от съфорумката kafe) - той обаче се намира малко по-трудно.

# 8
  • Мнения: 3 316
аз съм със зелената ролка на Виши (тя е ароматизирана) и съм много доволна  Peace 

# 9
  • Мнения: 2
Ако някой се интересува за тези ролки на Хербина,тук ги има  Peace http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_31_98_72_74&a … _id=41&page=2

# 10
  • Мнения: 1 243
Ако някой се интересува за тези ролки на Хербина,тук ги има  Peace http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_31_98_72_74&a … _id=41&page=2

Хмм, дали са качествени наистина? Без бели следи? Доста евтини ми се виждат, не че цената винаги е определяща де.. Thinking

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Хмм, дали са качествени наистина? Без бели следи? Доста евтини ми се виждат, не че цената винаги е определяща де.. Thinking

Лично аз не съм ги ползвала, но kafe страшно ги похвали  Peace

# 12
  • Мнения: 3 316
ето в тази тема "Без бели следи"  са коментирани въпросните ролки Хербина  Peace

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Благодаря на всички за отговорите.   newsm74

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
С голямо удоволствие открих Хербина отново на пазара.Цената е почти същата,а ароматите са нови.
5лв. в Бонжур. Grinning

# 15
  • Мнения: 3 419
Педи бях пуснала темичка-ще ти е от полза - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320145.150

# 16
  • Мнения: 84
Ползвах на  много е хубав не оставя петна и наистина помага с изпотяването.Сега ползвам на Два -с грейпфрут не оставя пета и мирише много свежо на чисто но не помага особен но п/в изпотяването

# 17
  • София
  • Мнения: 203
GOSHE - рол он. Ефикасен срещу изпотяване и с много приятен аромат.

# 18
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително

# 19
  • Перник
  • Мнения: 726
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително
Аз също преди имах много,наистина много обилно изпотяване под мишниците и Одорекса ми помогна страшно много-този с червената капачка.Използвах според описанието и потенето спря.

# 20
  • Мнения: 59
   Аз препоръчвам ролката на Клоран и на Лумене .Много са добри ,много съм доволна и от двете.

# 21
  • Мнения: 13 627
Oт всичко, което съм ползвала най-доволна съм от тези:

# 22
  • Мнения: 1 558
Здравейте момичета. Незнам дали това е точно форума, който търся, но се надявам някой да помогне със съвет. Имам обилно изпотяване. Четох по разни форуми какви ли не дезодоранти, препарати. Използвала съм и Виши и Одорекс нищо не помага. Посъветваха ме да пия витамин В-комплекс. Изпотяването било на нервна почва. Моля ако някой знае някакво ефективно средство да каже. Благодаря предварително
Аз също преди имах много,наистина много обилно изпотяване под мишниците и Одорекса ми помогна страшно много-този с червената капачка.Използвах според описанието и потенето спря.
И аз съм доволна от него  Peace

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Oт всичко, което съм ползвала най-доволна съм от тези:

Ползвла сьм зеления и синия,много свеж аромат имат,особено зеления,него го повторих.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
От тези на Адидас в момента вкъщи имам розовия,мног освеж аромат е,но на мен лично не ми помага в борбара срещу изпотяването.
Единственото,което ползвам от повече от 5-6 години е Рексона против изпотяване.Тя ми действа безотказно,всичко друго ми идва слабо като защита.

# 25
  • Мнения: 3 316
и аз съм ползвала розовия Adidas - страхотен аромат - никаква защита

# 26
  • Мнения: 13 627
Явно е много ундивидуално. Аз ползвам жълтия, няма изпотяване по цял ден, нито мокро нито нищо. И много ми харесва миризмата му Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 815
Тези на Адидас стикове ли са или дезодоранти, и каква им е цената  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 318
На мен Виши не ми допадна... newsm78 Засега само с тъмносин Дав (стик) се чувствам добре.

# 29
  • Мнения: 13 627
Тези на Адидас стикове ли са или дезодоранти, и каква им е цената  newsm78
Дезодоранти. Аз ги купувам за 5 лв.

# 30
  • Мнения: 3 419
Явно е много ундивидуално. Аз ползвам жълтия, няма изпотяване по цял ден, нито мокро нито нищо. И много ми харесва миризмата му Simple Smile
Аз миналото лято на бързане хванах жълтия адидас,ама тва беше точно големите жеги.Вярвайте всичко пука от жега,аз грам не бях мокра под мишниците  Peace Peace
Щеше ми се да пробвам ролката,а не дезодоранта,ама да не пък да не е толкова ефикасен... newsm78

# 31
  • Мнения: 3 419
и аз съм ползвала розовия Adidas - страхотен аромат - никаква защита
Розовия и зеления адидас не стават Sick

# 32
  • Мнения: 13 627
Май жълтият е най-силен! Пише на него Intensive

# 33
  • Мнения: 3 419
Май жълтият е най-силен! Пише на него Intensive
Има един син-използвала съм рол-она и бях доволна,обаче този жълтия направо ме разбии Shocked Peace Peace

# 34
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...

# 35
  • Мнения: 13 627
Да, много е добър! Аз повече друг не искам да виждам Simple Smile

# 36
  • Мнения: 13 627
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...
Какъв е този дезодорант? А като се къпеш не се ли отмива?

# 37
  • Мнения: 3 419
Odorex - има синя капачака - той е по-слен и червена за ръце и подмишници - като се напръскаш поне седмица - две няма никакъв проблем с изпотяването...
Какъв е този дезодорант? А като се къпеш не се ли отмива?
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5
в темата " Без бели следи " доста се говореше за него!

# 38
  • Мнения: 202
Явно всичко е индивидуално--давам глас за Vichy-и дамското и мъжкото--но оставя следи Confusedпрепоръчаха ми SVR Laboratories-Взех си го от Ремедиум и въпреки цената-23-24лв. някъде------ Sick Sickужас--никакъв ефект при мен---а пък съм доволна и от синия Dove--аакк че явно трябва да се пробва---тук прочетох за ROC и ще пробвам пък него

# 39
  • Мнения: 3
Сменявам ги постоянно, защото бързо кожата ми привиква към тях. Не мога да си позволя и тънък намек, че съм човешко същество с потни жлези. Представете си фризьорката ви прави 1-2 часа и се върти около главата ви и ви намирисва. Simple Smile)))))  Joy
Редувам Адидас, Дав, някои на Ейвън- най- много май съм доволна от течните, по- бързо попиват. Кремообразните ми полепват по дрехите и сутиените и е много кофти. Дезодоранти не използвам, винаги ходя червена където съм се пръскала. Simple Smile))

# 40
  • София
  • Мнения: 605
какви ли не съм ползвала.
Най-съм доволна от най-обикновенното Фа, ролковото което е. Люмимото ми е едното от зелените. От лятото до сега съм си купила поне 5-6 и не искам да го сменям с друго.

# 41
  • Мнения: X
Аз си взимам Рексона мъжка Кобалт Блу ролков, мирише приятно, не строго мъжко и даже да се изпотя в големите жеги не мирише неприятно.

# 42
  • Мнения: 9
аз използвам NOXZEMA, от Гърция ми го пращат, най-ефикасния стик, който съм ползвала. и в Гърция е много  разпространен. рексона кобалт мирише доста силно на мъж, не бих го ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт