Без бели следи

  • 32 208
  • 346
  •   1
Отговори
# 150
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз ползвам само стик4ета тъй като са с по-траен аромат.На мен вси4ки от серията на дав ми оставят бели петна.За мен единственото спасение против изпотяването е одорекс.   bouquet               
Всички стикове,независимо от марката оставят петна.Рол-оните по принцип не оставят,ама понеже е "по принцип" чакам тука мамите да пишат по моя въпрос:
Я кажете,другите рол-они на Dove оставят ли бели следи.Бяхте ми препоръчали този с грейпфрут и съм много доволна,не оставя бели следи и мирише на свежо през целия ден.Но след като ми свърши Хербината ми се иска да разнообразя с Дав ама с някой друг аромат.. newsm78
Извинявам се 4е съм се отклонила от темата

# 151
  • София
  • Мнения: 9 979
Хербина продават в аптеките Ремедиум в София, аз си взимах и от аптеката на Плиска, но от страната на кино Изток, но отдавана не съм купувала и не знам дали все още я продават.
В линка на каfe второто рол-онче в първата колонка с малки лилави цветчета е без миризма.

# 152
  • Мнения: 2 631
По принцип рол-оните не оставят петна, независимо от марката....поне при мен е така.


Цък!  Naughty
Ккакъвто и да е продукт, има ли талк, пудра или с квото са го наблъскали, остава следи! Бя рол-они съм пробвала и от опит знам!  Wink
Последното доказателство бе така прехваленият Mitchum, който остави бели следи не само по потника, докато го обличах, ами и на снимки имам едни бели петна около мишниците....  Sick

# 153
  • Мнения: 3 414
Я кажете,другите рол-они на Dove оставят ли бели следи.Бяхте ми препоръчали този с грейпфрут и съм много доволна,не оставя бели следи и мирише на свежо през целия ден.Но след като ми свърши Хербината ми се иска да разнообразя с Дав ама с някой друг аромат.. newsm78
Да се самоцитирам  Embarassed

# 154
Здравейте!

Случайно прегледах темата и бих искала да отговоря на Лу и всички останали, които питаха къде се продава Herbina roll-on в София, че преди около 2 години още ги видях в аптеки "Ремедиум" /сещам се за поне 3 такива аптеки в София: на "Шишман", на уличката зад хотел Radisson, която е успоредна на бул."Освободител" и на ул."Краище" в кв. "Иван Вазов"- това е последната спирка на трамвай 1/, но тогава категорично ги отминах, защото не харесвам флорални миризми и тези цветя по опаковката тотално ме отказаха. Но след като прочетох колко доволни са всички от тези рол-он-и, съжалих, че още тогава не си купих - щях да си спестя двугодишно изпотяване и борба с петна  #Crazy  #Cussing out Още днес отивам да си купя, все ще се прежаля за някое цвете като аромат... Blush  Flutter

# 155
  • Мнения: 3 414
Здравейте!

Случайно прегледах темата и бих искала да отговоря на Лу и всички останали, които питаха къде се продава Herbina roll-on в София, че преди около 2 години още ги видях в аптеки "Ремедиум" /сещам се за поне 3 такива аптеки в София: на "Шишман", на уличката зад хотел Radisson, която е успоредна на бул."Освободител" и на ул."Краище" в кв. "Иван Вазов"- това е последната спирка на трамвай 1/, но тогава категорично ги отминах, защото не харесвам флорални миризми и тези цветя по опаковката тотално ме отказаха. Но след като прочетох колко доволни са всички от тези рол-он-и, съжалих, че още тогава не си купих - щях да си спестя двугодишно изпотяване и борба с петна  #Crazy  #Cussing out Още днес отивам да си купя, все ще се прежаля за някое цвете като аромат... Blush  Flutter
Бих искала да допълня в списъка ти с покупки и рол-она на Дав с грейпфрут,той също не оставя грам бели следи и намаля изпотяването значително/бих казала,че вече не се изпотявам.Изпробвано е,действа Peace

# 156
# 157
  • Мнения: 304
 Peaceда много е добър Peace

# 158
  • Мнения: 63
Аз също съм за Nivea double effect,Никакви проблеми с белите следи не съм имала,било то по дрехи или по кожата.

# 159
  • Мнения: 121
Всички продукти с талк, които съм ползвала до сега оставят следи по дрехите и съм си съсипала много блузи и рокли. Сега се колебая за Nivea Energy Fresh, но не знам дали е с талк. Някой ползвал ли го е?

# 160
  • Мнения: 3 414
Всички продукти с талк, които съм ползвала до сега оставят следи по дрехите и съм си съсипала много блузи и рокли. Сега се колебая за Nivea Energy Fresh, но не знам дали е с талк. Някой ползвал ли го е?
Ако говориш за този дето е със синя опаковка-да,оставя бели петна.

# 161
  • Перник
  • Мнения: 726
Всички продукти с талк, които съм ползвала до сега оставят следи по дрехите и съм си съсипала много блузи и рокли. Сега се колебая за Nivea Energy Fresh, но не знам дали е с талк. Някой ползвал ли го е?
аз имам стик4ето,но на мен не ми оставя бели следи.То е по-скоро като гел и като се нанесе на кожата не се забелязва. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 3 414
Всички продукти с талк, които съм ползвала до сега оставят следи по дрехите и съм си съсипала много блузи и рокли. Сега се колебая за Nivea Energy Fresh, но не знам дали е с талк. Някой ползвал ли го е?
аз имам стик4ето,но на мен не ми оставя бели следи.То е по-скоро като гел и като се нанесе на кожата не се забелязва. Simple Smile
Сигурно малко се изпотяваш..

# 163
  • Мнения: 2 478
Най-малко бели петна по дрехите ми е оставял един рол-он на Vichy.Мисля,че беше белия.
Бях изключително доволна,защото имаше дискретен аромат и не цапаше.
Но забременях,обонянието ми се обостри и този дискретен аромат се превърна във воня за мен.
И вече не ползвам въпросния стик.Но това стана и с парфюма,който обожавах тогава.
Сега си мисля пак да пробвам с някой нов рол он на същата фирма.

# 164
  • Мнения: 3 414
Днес си взех дезодорант спрей на Буржоа който бил специално разработен за тъмни дрехи. 5лв за 200 мл. Ето картинка



Много ми харесва Simple Smile
Вчера си го купих,днес се напръсках-наистина аромата е много траен,не оставя бели петна,но дали  предотвратява изпотяване не мога да кажане се потя в тоя студ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт