РУСЕнска зимна...

  • 18 973
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 133
atlantica, стискам палци всичко да е наред с бебчо.  Praynig
Пиши какво е казал доктора.  Praynig

# 91
  • Мнения: 343
Chibi благодаря ти мила за загрижеността   Hug и слава богу засега няма опасност за бебчо, явно се е получило от претоварване и предписанието е почивка и почивка.
Лека вечер на всички и хубави и щастливи моменти.

# 92
  • Мнения: 946
Честит празник на Атлантика!
И аз търся нов доктор на малкия,пак сме болни и вече взе да ми писва.

# 93
  • Мнения: 3 216
atlantica, честит рожден ден, мила! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана   bouquet Радвам се, че всичко е наред с бебчето; почивай, щом трябва  Hug Знаете ли вече пола?

EASpirit, честит рожден ден и на теб   bouquet Щастие, любов и късмет в изобилие ти пожелавам!

# 94
  • Мнения: 199
Честит Рожден Ден на Pile^ и на atlantica /на патерчика/

бъди здрава и много усмихната!
atlantica, всичко ще е наред. Не се притеснявай. Моята гинеколожка докато бях бременна все ми повтаряше: Всяка бременна е малко луда. Какви ли не мисли ни минават през главата!
Сонка, не се тревожи, знам как се чувстваш. Моят син също доста боледуваше, докато си изгради имунитет. Имало е моменти, в които ми е било много тежко. Но всяко дете минава явно през този период. Горе главата.

# 95
  • Мнения: 14 133
Атлантика, радвам се, че всичко е наред с бебчо.  Heart Eyes  bouquet
Почивай си повечко .  Peace
Сонка, дано бързо се оправи дребосъка.  Praynig
Може и докторът да се става, но пък и някои деца просто боледуват повече от други.
Като искаш го сменяй. Сега е момента - до края на декември.  Wink

# 96
  • Мнения: 5 577
момичета, от къде да си купя детска количка?  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 758
на магазина срещу РУ има колкото и каквито модели искаш, предполагам че и поръчки приемат, ама името на магазина ми изкочи от главата (ЕГН-то говори вместо мен Simple Smile )

# 98
  • Мнения: 5 577
и аз там мислех, ама викам да питам първо, в случай че не избера нищо, да знам къде да отивам на др. място.  Grinning

# 99
  • Мнения: 199
има новооткрит бебешки магазин срещу Странджата, на отсрещния ъгъл /преди беше някакво кафене/. Също нов магазин има на новия булевард от Приста Ойл към мелницата, но на отсрещната страна /не от тази на Приста Ойл/. Аз моята си я взех от Далисимото.

хей Верги, Честита ви месечинка!

# 100
  • Мнения: 3 376
на магазина срещу РУ има колкото и каквито модели искаш, предполагам че и поръчки приемат, ама името на магазина ми изкочи от главата (ЕГН-то говори вместо мен Simple Smile )

ПИФ?  Wink

# 101
  • Мнения: 706

Търся найлонови коледни чорапчета -за лакомства.

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 20:06 от mona25

# 102
  • Мнения: 229
Mалко развитие по темата с двойните такси : http://www.ruseinfo.net/news_53355.html

# 103
  • Мнения: 946
Честит рожден ден на Пиле!Здраве,щастие и късмет!
Честит рожден ден и на Духчето!Мнооого здраве ищастлив семеен живот!
чИби,да боледуването не е от доктора/аз малко грешно съм се изказала/,но пък държанието му към нас ме вбесява.Не мога да взема направление за малкия за никакъв специалист,все няма или направо ми отказва,плащам си всичко от бележката за яслата до болничния,малко е труден за всичко.
Бъни  Hugами на мен ми казаха,че така щяло да бъде до 6-7 годишна възраст  ooooh!Как сте с децата?

# 104
  • Мнения: 1 523
Честит празник на всички именници!

Днес от 11.00ч. впленарна зала ще има детски концерт,който е финала на кампанията Жълти стотинки..

Общи условия

Активация на акаунт