РУСЕнска зимна...

  • 18 992
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 244
Името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино,песни,танци,веселба и така до сутринта!

Честит празник на всички , весело изкарване!

# 106
  • Русе
  • Мнения: 278
Благодаря момичета за пожеланията Simple Smile

Честито на всички именници!

# 107
  • Мнения: 164
  bouquetЧестит имен ден на всички именици

# 108
  • Мнения: 199
Бъни  Hugами на мен ми казаха,че така щяло да бъде до 6-7 годишна възраст  ooooh!Как сте с децата?

Здрасти Сонче! Ами добре сме с децата...засега. Надявам се и за по-дълго. Аз да ти кажа от нашата педиатърка съм много доволна. Д-р Неделчева. Калоян е при нея от раждането си. Винаги ми е давала направления без проблем. Дори миналия месец и поисках за гастроентеролог и за изследвания на Калоян, защото не са му правени от години. Веднаги ми даде. За мен също. Рядко изписва АБ, в краен случай. НО...не ходи по къщите....или много рядко...а ако отидеш да чакаш пред кабинета, минават часове докато влезеш!

# 109
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Д-р Неделчева наистина е много добра Peace, но като видя какво е пред кабинета Rolling Eyes, т.к. големия ми син е в съседния кабинет при другата докторка. А най-вече го записахме там, че ни беше близко на 5 мин е от нас, но и ние го минахме този период и наистина до 6-7 год. възраст е така, зависи от организма. В къщи идва Д-р Досев, от който изключително много съм доволна и го препоръчвам Peace Hug

# 110
  • Мнения: 14 133
Mалко развитие по темата с двойните такси : http://www.ruseinfo.net/news_53355.html
Къде можем да подпишем тази подписка?  newsm78 Иначе инициативата е супер.  Hug

# 111
  • Мнения: 229
chibi и аз чакам да разбера. Като науча още нещо ще докладвам  Peace

# 112
  • Мнения: 14 133
chibi и аз чакам да разбера. Като науча още нещо ще докладвам  Peace
Добре.  Peace Като се изясни положенитето кажи, за да подпишем подписката.  Wink

# 113
  • Мнения: 343
Аз също чакам развитие и да подпиша подписката, макар че не вярвам много в тези подписки и дали те успяват да повлияят върху проблема и към тези, към които е насочена.Но..... все е нещо. Wink

# 114
  • Мнения: 14 133
Аз също чакам развитие и да подпиша подписката, макар че не вярвам много в тези подписки и дали те успяват да повлияят върху проблема и към тези, към които е насочена.Но..... все е нещо. Wink
Поне да опитаме.  Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 229
Да. длъжни сме поне да опитаме

# 116
  • Мнения: 14 133
Честит имен ден на всички Анита!!!  Heart Eyes  bouquet
Весел празник!!!   bigdance2

# 117
  • град Русе
  • Мнения: 78
Ето един линк по въпроса с таксите за детски градини; публикувано е днес в News.Ruse24:
http://news.ruse24.bg/69110.html
И честито на именниците и от мен!  bouquet

# 118
  • Мнения: 5 391
Честит празник на именичките!  bouquet

Много лошата новина е, че вчера мъките на др.Чобанов са свършили Cry
Беше много добър човек и специалист!
Мир на душата му!

# 119
  • Мнения: 123

Много лошата новина е, че вчера мъките на др.Чобанов са свършили Cry
Беше много добър човек и специалист!
Мир на душата му!
Преди малко научих и аз , наистина беше мн добър    Rolling Eyes
Мир на праха му  Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт