Рецепти за готвене на пара - нова тема

  • 64 169
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 178
Здравейте!И аз досега готвех на онези тенджари но видях в Техномаркет няколко модела от уредите за пара и ще се купувам.Въпроса е кои да бъде.Ще следя темата а ако има към уреда книжка ще Ви споделя.Досега съм правила риба.пилешки филенца и зеленчуци.В тези новите дали може да се правят сосчета-знаели някои. newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 583
Здравейте!И аз досега готвех на онези тенджари но видях в Техномаркет няколко модела от уредите за пара и ще се купувам.Въпроса е кои да бъде.Ще следя темата а ако има към уреда книжка ще Ви споделя.Досега съм правила риба.пилешки филенца и зеленчуци.В тези новите дали може да се правят сосчета-знаели някои. newsm78
Привет,
В този уред има две купички за приготвяне на сосове. Аз честно казано, още не съм ги пробвала. Но, уреда е страхотен.  Heart Eyes
http://www.amazon.co.uk/dp/B001CDKL62/ref=asc_df_B001CDKL6252510 … &linkCode=asn

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 565
Запис, после ще чета.

# 49
  • Мнения: 178
Момичета нямам търпение да споделя колко съм доволна от уреда за пара.Купих го днес и веднага направих месце картофки и зеленчуци.За 50мин.всичко беше ОК.Ами досега с Цептер съм се мъчила а вкуса тук е страхотен.Сега правя пак месце и ориз със зеленчуци но за него се притеснявам какъв ще стане.Имам оправдание че е за първи път.Ще следя темата на нещо интересно.Успехи на всички. Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 kasi7, какво месо приготви и слагаш ли му подправки

# 51
  • Мнения: 178
A m b e r  сложих свинско/това имах в момента/ но беше крехко.Нарязах го на ивици и го мариновах за около4-5 часа и госложих в уреда.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 11 924
и на мене ми се ще да пробвам със свинско. Аз по принцип го мариновам с кисело мляко.
На 50 мин ли го правиш.

# 53
  • Мнения: 178
A m b e r да на 50.На обед го направих във фолио като кавърма.Сега го правя без фолио само мариновано.Ще видя как е по-добро.Мъжа ми е адски капризен за храната но на обед си изблиза ченииката-значи е било ОК.Не съм правила с кисело мляко никога.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 във фолиото ли го слагаш в уреда за пара. Пиши как става и без фолиото. Утре може и аз да направя репетиция, че вторник мъжът ми се връща от командировка, да не се изложим с посрещането  Simple Smile

# 55
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
kasi7, кой уред си купи?

Честита придобивка  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 178
Благодаря kloi !Купих PHILIPS дано е добър.

# 57
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Моят е Тефал и го ползвам почти постоянно.

Досега с фолио не съм готвила обаче. Ще опитам, че ми  стана любопитно.

Според мен температурата, на която се готвят продуктите в уреда не е същата, като тази, с която се варят дори на слаб огън и в решетка на котлона. Готвила съм и с двата вариянта, но с уреда ми е по-сполучливо всичко. Повече естествен  вкус усещам.

# 58
  • Мнения: 178
kloi във фолиота стават по сочни а има и сосче от марината и самото месо нали си пуска.Втория път правих без него на са по сухи.Има ли някакъв режим на ползуване.Пълня вода до max но маи е много може ли по-малко вода че дори преля и тавата беше препълнена.Не ми е много ясна работата. newsm78

# 59
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 някой правил ли е пилешки бутчета на пара.

Общи условия

Активация на акаунт