Коледни звънчета ще звънят, МАЙските бебета да поздравят! №10

  • 12 807
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 433
Здравейте и от мен.
Елфичка честит рожден ден! Благодаря за пишната почерпка. Пожелавам ти на 4Д да видите това, което искаш.
Ven4o2008 да ти е жив и здрав рожденника и на теб.
За мен декември също е много специален, много празници и моя рожден ден също е тогава.
Днес бебчо ме изненада с мнооого ритници. Беше много активен тази сутрин. Стана ми много мило.
Що се отнася до секса не ни е забранен, ама нещо не се сещаме често с мъжа ми, щото него го е страх, мен също, че имах спонтанен преди една година.
Чакам с нетърпение датата си за преглед на 8.12., дано успее да се види пола. Вече нямам търпение.

# 46
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета!
Елфичка, честит празник! Много радост и късмет ти пожелавам!

Днес бях на ултразвук. Изненадаха ме, че ще продължавам да тупам топката в отбора на мъжките майки. Никакво разнообразие, еййй  Laughing Така се бях настроила, че ще е момиче този път, но явно няма да е сега.
Да е живо и здраво, пък ще се въоръжавам с железни нерви с двама сина  Crazy
Все пак ще изчакам и феталната морфология на 18.12., тогава ще знам със сигурност какво ме очаква  Whistling

# 47
  • Мнения: 849
elfi4ka,  newsm59!!! Да си най-вече здрава и през май да гушкаш прекрасно бебче! и дано тази седмица да получиш толкова хубавия подарък - да узнаеш пола на бебока  Grinning.
ven4o2008, да ти е жив и здрав любимия! Да ви е жив и здрав и новия член на рода! Дано и ти, и другите момичета, които още сте в очакване, възможно най-скоро да научите какви бебоци чакате!!!
tsveti77, аз също украсявах тези дни вкъщи. доволна съм от това, което се получи, но не изключвам по инерция да накупя пак един куп неща и да затрупам къщата до коледа с украси...  Laughing Какъв антибиотик ти изписаха и колко време трябва да го пиеш? Стискам палци да ти е първия и последния за бременността!
Дикси, честит юнак! Пък какво толкова - пробвайте за момиченце по-нататък  Wink. Аз лично ще пробвам за момченце... три деца си е още по-голям купон  Party

# 48
  • Мнения: 1 951
zaiobaio, то пробването не е проблем, ама 3 момчета ще ми дойдат в повечко. А на 3-те снахи да не говорим аз как ще им дойда  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 849
zaiobaio, то пробването не е проблем, ама 3 момчета ще ми дойдат в повечко. А на 3-те снахи да не говорим аз как ще им дойда  Mr. Green

 newsm53

# 50
  • Мнения: 21
И от мен честито на празнуващите  baloni Честито и на всички с хубави новини.адявам се и аз скоро да се похваля с пола на бебо.Колкото до украсата ще почакам малко ,че ремонта в къщи още не е довършен  newsm12

# 51
  • Мнения: 221
Честито на всички празнуващи и от мен   ura
Аз искам да ви питам какво е кръвното ви?Моето миналият понеделник беше 125/90 и доки каза,че е височко  Thinking При вас какви стойности е?
Кога мислите да запознете с леко пазаруване  Flutter

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Елфичкаnewsm59!
Да си здрава и много щастлива! И най-прекрасното бебче през май!  Hug
Мерси за почерпката!

Дикси, честит юнак! И аз исках да са различни, но .........съдба. Да си ни живи и здрави.

Вен4о, да ти е здраво и много послушно милото!

Аз се разболявам  Sad. Започнах с Осцилоко.... незнам какво си. Дано да ми се размине  Praynig

# 53
  • Мнения: 488
elfi4ka  bdbaloni

Здравейте и на всички останали. Аз днес съм полудяла от работа и от тичане насам-натам, а от горе на цялата лудница и детето е с мен, че беше с лек бронхит миналата седмица и я оставих да се доизлекува в нас. Луда полудяла  smile3515 съм и едва имам време и две думи да напиша. 

Поредната буйна седмица. Радвам че, че всички са в такова готино настроение. Пожелавам ви прекрасна седмица изпълнена с радости и много СЛЪНЦЕ
   Nature Sunny

До скоро.  newsm51

П.П. Утре съм на лекар и на БХС. Дано видиме при доки какво ще е детето.   newsm17

# 54
  • Мнения: 235
4estito na vsi4ki praznuva6ti ! Da ste jivi i zdravi  newsm51

Az ne6to mnogo vzeh da se poduvam ot kym korem... vse edno sym v 5-6 mesec  ooooh! normalnite mi drehi vyob6te ne mi stavat... Embarassed
  4ak ne mi se misli kak 6te izglejdam po natatyk ama kakvo da se pravi nqkoi ne6ta iziskvat jertvi.

Skoro i az mai 6te ukrasqvam 4e dy6terq mi mi dava golqm zor ve4e za elhata, da ne bi da ni propusne dqdo Koleda   Joy

# 55
  • Мнения: 849
Аз искам да ви питам какво е кръвното ви?Моето миналият понеделник беше 125/90 и доки каза,че е височко  Thinking При вас какви стойности е?

Моето е ниско - 90/60. Ама аз нямам спомен някога да е било по-различно. От пубертета все съм така.

# 56
  • Мнения: 16
elfi4ka Честит Рожден Ден! Simple Smile  nbirthday
Желая ти да си здрава, да се роди едно здраво бебче през май и всичко да е много леко от тук насетне! Много успехи и любов!

# 57
  • Мнения: 4
Моето е адски ниско, винаги съм била с 60/90 горе-долу. но сега долната ми ежедневно е около 48-50 на 85 и не мога и не мога да го вдигна!  ooooh!
Хемоглобинът ми е 110. Лекарят ми изписа желязо на таблетки миналия месец, но не съм ги взимала  Whistling
По отношение за новогодишната украса, видяхте ли какви стилни, тематично наредени красоти са заредили в Mr. Bricolage??? Аз бях не раздвоена, ами разчетворена към кои нюанси да се ориентирам. А какви Дядо Мразовци и Коледни венци има ....  newsm76

# 58
  • Мнения: 34
elfi4ka,  newsm59 и от мен!

Да се разпиша и аз в новата тема.
Относно секса - аз нямам особено желание защото през повечето време съм все изморена, но ни се случва от време на време. Докторът не ни е забранявал, но каза да не е всеки ден.
Кръвното ми е ниско - 80/40 а понякога и по-ниско и ми прималява често. Но знам, че ниското кръвно е нормално за етапа на бременността.
Ленче, трябва да внимаваш с твоето кръвно, сестра ми лежа в болница заради високо кръвно през бременността и знам, че е опасно за бебето.
Бебчо вчера и днес е много активен, чудя се кога спи това дете!  Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 6 065
Честит рожден ден на elfi4ka и от мен!   bouquet  nbirthday
Моето кръвно винаги е клоняло към ниско, обичайното ми е около 110/70, ама чат-пат съм го докарвала до 90/60 и от този род.

Общи условия

Активация на акаунт