Месец ДЕКЕМВРИ на вратата ни чука, на мамите наши успех и наслука!

  • 17 281
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 608
Здравейте, момичета!  Hug

Честити нови декемврийски бебета!!! Да растат здрави, обичани и много усмихнати!!!

Аз утре влизам в болницата за плановото секцио. Честно казано малко се притеснявам, но сигурно е нормално. Просто досега не са ми правили операция и ми е странно. Но пък като си помисля, че в четвъртък ще си видя бебчето и всички притеснения изчезват.  Grinning  Grinning

Баткото иска да си седи в къщи, добре, че майка ми е тук да се занимава с него.

Аз сигурно ще ви пиша чак след като ме изпишат. Стискам палци на всички! Благодаря ви, че ви има и 9 месеца си пишем и се успокояваме и съветваме!!!   bouquet   bouquet

# 226
  • Мнения: 20
Честит син на Инвизибъл  Hug тя толкова чака милата.Да е жив и здрав,да е много щастлив,много късмет,много любов и да слуша мама и тати
Аз днес ще ходя на отворени врати в 2гр.б. ако ме пуснат обаче защото нямало свободни места и като им казах че на 10 ще влизам за секцио ми казаха да дойда ама не се знае дали ще вляза,но предполагам че няма да ме върнат. Роритка е там,но като не знам как изглежда а и там са забранени визитациите  newsm78.Ох момичета и при мен наближава деня но ми се иска бебчо сам да се обърне и сам да тръгне да излиза а не да го вадят,но като не се обръща  newsm78.Гледам че по напред е възникнал спор за някакво онлаин раждане и се споменава името на 6у6инка и моля да не се намесва и тя в спора защото аз толкова се стараех да не я притеснявам ,че чак граничеше с безрзличие от моя страна а не беше така,а съм писала за нея само 2 пъти и то когато тя ми се е обаждала.

# 227
  • Мнения: 5
МАЛЕЕЕ, ЗА ДВА ДНИ ТОЛКОВА МНОГО БЕБЕТА!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМЧЕТА! НЕКА ТЕХНИТЕ МАЛКИ СЪКРОВИЩА ИМ ДОНЕСАТ САМО РАДОСТНИ МОМЕНТИ!

# 228
  • Мнения: 2 592
есес, определено не мисля, че раждането на Шушинка е имало и най-малкия намек за онлайн, именно за това се подразних от коментара, който беше направен. А и наистина е тъпо да се споменават имена на хора и да се намесват без да е нужно  newsm78

Не че и това на Еми имаше нещо онлайн, но наистина не ми се изпада в тъпи спорове. Най-добре е въпросът да приключи  Hug

Сигурна съм, че няма да те върнат от отворените врати, първо не ми е известно да проверяват поименно и 2ро не мисля, че даже броят присъстващите. Като се върнеш разкажи, че една приятелка иска да ражда там  Peace

# 229
  • Мнения: 20
Стаси желая ти успех и спокойствие и най здравото и красиво бебе    bouquet
Нена,няма значение,аз просто не искам да влизам аз и тя в този спор.Наистина най добре да се приключи защото на мен ми мирише на недорозумение  Wink

# 230
  • Мнения: 386
Честит юнак на Инвизибъл! Бързо да се възстановява мама, а малкия бебок да е кротък и да хапва добре!

# 231
  • Мнения: 252
С риск и мне да ме линчувате,мисля че няма място за сърдене и спорене около раждането на Еми!!!(още повече за това на Шушинка).Според мен,това,че Nenna  ни държеше в течение какво става е много хубаво и всички много се вълнувахме.Нали сме тука ,за да споделяме,а и след като имаше толкова неприятни моменти за много от нас сега идва хубавата част.Бяхме заедно,когато някой страдаше,защо да има нещо лошо в това всички да сме заедно и когато някой ражда.Нали това чакахме и за това тръпнахме...Толкова е красиво,че хора които не се познават се подкрепят..    Hug   Hug  Hug
Забравете дразгите и недоразуменията и нека вички дружно да чакаме щастливият момент!!!!

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честит юнак на Инвизибъл  smile3525 smile3525 smile3525!Да е жив и здрав и послушен!Да радва мама и тати  Hug!

# 233
  • София
  • Мнения: 4
Честито на Еми и Радка! Да са им живи и здрави момченцата, да ги радват много!
Stassi, стискаме ти палци!

# 234
  • Мнения: 781
Хормони, мацки, хормони! Ще мине....скоро  Laughing

Стаси- късмет!

Аз май нямам шанс да се справя с чистенето на къщата до раждането. Много трудна работа се оказа, а и мързела взе превес....какво да се прави- бабите ще довършат.
Надявам се, с повечето да се видим в четвъртък, че за после не се знае....

# 235
  • Мнения: 1
Брей какви страхотни новини.
Да е жив и здрав малкия принц на Инвизибъл. На мама - бързо възстановяване.

# 236
  • Мнения: 1
здравейте и от мен ЧЕСТИТО НА ЕМИ ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ БЕБОКА И МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ!!!
успех на всички бъдещи мамчета стискам палци на всички!!!!

Чаено момиче и аз ще раждам в 1 АГ ти за кога си може да се видим там? Избрала ли си екип или не?
Аз в петък ще влизам за секцио че моето бебче до сега си е седалищно. Мен ще ме изражда д-р Николова аз бях през цялата бременност при нея тя до август работеше в 2 гр. б. сега е в частни но в 1 АГ сега е на договор за нейните раждания.

# 237
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА МАМА ЕМИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ!
Сутринта ме събуди хубавата новина! Супер много се радвам, че милата вече и беше много тежичко! Дано бързо да се възстанови и да е много много щастлива!

ЧЕСТИТО И НА МАМА РАДКА! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ И ЖЕЛАЯ!
Стаси, стискам палци всичко да е наред!
Аз вчера бях до Токуда да ми махнат конците, аз очаквах нещо да ме заболи, но не усетих нищо. Даже продължавах да си лежа на леглото в очакване  Simple SmileВече минаха 2 седмици от операцията и мога да кажа, че се чувствам много добре, върша си домакинска работа без проблем, и кола мого да карам вече. Така, че мамчета, които ще раждате със секцио - не се притеснявайте, много бързо минава и остава само щастието, което е донесло малкото същество в живота ти!
Хайде ,че вече станах досадна Embarassed

# 238
  • Мнения: 46
Здравейте,

Толкова е ведър вече форума, с тези бебчета. Много е вълнуващо и празнично, всички тръпнем в очакване и съпреживяваме. Аз ви чета повече отколкото пиша, защото вие повечето се познавате лично. Аз също имах намерение да ходя на лекциите, но гледам, че всички вече са в ЦУМ, а на мен Плиска ми беше много по-удобно. А каква ще е темата в четвъртък, че нямам новото списание още?
Та като ви чета и си мисля, мисля, все за бебето нещо, колко много въпроси изникват...Страшно ми хареса дългата публикация, бих го нарекла, на Чаеното момиче за кърменето, няколко страници по-назад. Не само, че е полезно, ами и като прочетеш с какво дар слово е поднесена информацията, няма как да не се съгласиш и да приемеш съветите на по-опитния. Възхищавам се на желанието на такива хора да предадат опита си и да помогнат на останалите с каквото могат. Поздравления, чаено момиче.
Сбъдваща мечти, кажи ми моля те, как така си имала толкова чести контракции и не тръгваш към болницата? Може би защото имаш опит с предишните си бременности и си знаеш, разпознаваш сигналите. Но какво да правим ние, които ни е за първи път? Аз и помен от контракция още нямам и сигурно ако ми се случи така, както ти казваш, през 5 мин., ще хукна към болницата. Всъщност, задължително ли е да имаш подготвителни контракции?

# 239
  • Мнения: 22
Пред час се чух с Еми  Hug малко я е поизмъчил Кристиан, но вече е добре и много щастлива!  Heart Eyes

От нея разбрах, че а В НЕДЕЛЯ 30 НОЕМВРИ ЛЕНИ Е РОДИЛА ЕСТЕСТВЕНО!!!! ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ БЕБО Е 4,500КГ! ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ, А НА ЛЕНИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ДА РАЗКАЖЕ ОДРОБНОСТИ! newsm44 newsm10 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт