Кога започнахте да слагате възгалвничка на децата си?

  • 2 298
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • София,
  • Мнения: 4 267
Дес и ние бяхме с ГЕр и все още имаме понякога проблеми, но ни казаха изрично, не да я сложим да спи на възглавница, а да повдигнем целия матрак от едната страна отдолу така че да стане по висок от другата страна и наклона да отговаря на 45 градуса. Даже доскоро спеше така, но сега направих леглото и да е равно и и сложих възглавничка Thinking
Kia ГЕР - или гастро езофагеален рефлукс. ТОва е когато отворът или пилорът на стомаха, това е една клапа не затваря добре стомаха, при  някои новородени, и в легнало положение изпитото мляко се връща обратно, т. е. бебето повръща или връща повечко от нормално от храната.

# 31
  • Мнения: 4 434
винаги е бил с тънка,миналата седмица му купих висока.

# 32
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Още от третия месец спи на много тънка възглавница.
И при нас беше така.Бебка заспива по корем и си гушка възглавницата и без нея неможе да заспи.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 381
Семирамида  , мерси за обяснението.
 

# 34
  • Мнения: 400
Благодаря момичета:) Може би и аз ще пробвам да му дам да си гушка възглавничка, а пък когато реши, че му харесва да сложи и главичка на нея да му е под ръка:)

# 35
  • Мнения: 5 391
Към 2г.

# 36
  • Мнения: 961
Аз все още не слагам! Когато започне да си търси, тогава! Не виждам смисъл, да го правя, след като така си спи добре и видимо няма нужда от такава.

# 37
  • Мнения: 3 034
Здравейте,

Аз все още не слагам възглавничка на детето си, а той е на 1 г. 4 м.
Вие кога започнахте да има слагате възглавница и кога е правилно според вас?

ще слагам след втората година и то ако е наложително (той ако ревне, че иска). правилно, но не според мен, а според лекарите, е здраво бебе/дете да спи без възглавница поне до втората си година. а всъщност възглавницата е вредно изобретение и за възрастните - аз се бях научила да спя без и си излекувах едни травми на гърба. за съжаление сега пак спя с възглавница по навик - вреден.

# 38
# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Все още сина ми спи без възглавница.Има си негова, която стои изритана в другия край на кошарата.Просто не я иска.Като ляга в нашето легло пак избутва възглавниците и ляга направо на матрака.
Като пожелае сам, ще си ползва.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 567
Сина ми е на 1г. и 3м. и все още не ползва възглавница!

# 41
  • Мнения: 2 090
Около 2 годинки Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 679
След годинка сложихме възглавницата на Чико против задушаване. Eто я:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_139&products_id=577
Преди това използвахме по-една пелена сгъната на 4 много повръщаше и все и слагах нещо под главата.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Все още не му слагам възглавница, а и към настоящия момент не виждам смисъл от нея, след като по цяла нощ обикаля леглото и сутрин го намирам спящ на другия край на леглото в най-невероятни пози  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 506
След като навърши 2г.Тъничка е.Много си я обича и гушка нощем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт