Кога започнахте да слагате възгалвничка на децата си?

  • 2 302
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
около седмица преди да навърши годинка и то защото имаше няква лека задна хрема и нощем покашляше и да и облекча съня, на нея пък взе че и хареса и явно и е по-удобно така Simple Smile има си възглавница, но не е от детските които продават а като за голям човек но по-тъничка

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Дъщеря ми все още спи без възглавница.
Пробвала съм да й сложа,но тя я маха и не иска да спи върху нея.

# 62
  • Мнения: 4 753
Още в родилното му бяха сложили съвсем тънка възглавничка, та от тогава... Обичаше да се бори с нея и да я гуши, а сега (на 10 месеца) дори търси нашите по-високи възглавници или по-високо местенце, където да забоде нос...

# 63
  • Мнения: 3 453
В края на първия месец Peace

# 64
  • Мнения: 5 940
Не съм слагала още.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 2г,но спи на нея от 3 годишна/макар че все още понякога я избутва/.

# 66
  • София
  • Мнения: 220
Като се върнахме от родилния дом, защото повръщаше много а акушерката каза ,нисичка и мека възглавничка може да му повлияе добре.

# 67
  • Мнения: 4 335
Не сьм слагала още,а и не бьрзам Wink

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От самото раждане,
една толкова тънка, че е повече за украса от колкото да служи за възглавница.

# 69
  • Мнения: 332
Сега, на 1г му подариха една възглавничка на Чико и днес пробно му я сложих. Гледа я, бори я и сега е без нея  Mr. Green На етап опознаване са  hahaha

# 70
  • Мнения: 6
Откакто се е родила дъщеря ми спи на възглавничка-съвсем тъничка. Сега вече е на 8 месеца и си я гушка като заспива Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 372
На осем месеца е и още спи без възглавница. Веднаж, два пъти опитах да й сложа възглавница, бори се с нея, но не и а спи върху нея. Има една в кошарата си, но и служи за забавление .

# 72
  • Мнения: 1 219
възглавницата не е необходима въобще независимо на колко е детето. PeaceАко е свикнало да спи без и така му е комфортно,няма причина да се слага възглавница.Има много възрастни хора,които също спят без възглавница и това е много полезно Peace

# 73
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз им сложих възглавничка още щом се върнахме от родилния дом.

# 74
  • Мнения: 666
Не бях слагала до преди няколко дена, но той явно видя от нас и сам си слага  Laughing не мисля че има особена необходимост от нея обаче

Общи условия

Активация на акаунт