АГ клиника Селена гр. Пловдив - 5

  • 38 107
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 235
Здравейте, днес бях на първа консултация в Селена, при д-р Матев. Доста време почаках, понеже човекът беше в операция май, но не се оплаквам - както гледам май целият свят е решил да ражда и май всички в Селена  #Crazy Такова нещо не бях виждала - всички са на педали, хвърчат насам-натам, но въпреки това успяват да са и страшно мили и ти обръщат внимание! Очарована съм! Д-р Матев ме прегледа, но му звъня сигурно 5 пъти телефона и човекът много се притесни - извини ми се 100 пъти. Но въпреки това, изобщо не ме претупа, даже напротив - отговори ми на всички глупави въпроси  Hug Не мога да повярвам, че съм имала колебания досега за това, къде да раждам. А относно цените - в София са същите, само че в държавните болници под масата, така че изобщо не може да става сравнение!  Hug
Ангелина, това ти ли беше? Много си приличаше със снимката, но ти каза, че скоро ще раждаш, а момичето, което чакаше след мен за Матев беше слабо и с не много голямо коремче  Heart Eyes Загледах ти (ако си била ти) ноктите - много готин лак имаше  Mr. Green Доскоро аз бях с ноктопластика, но я махнах заради бебо  Whistling
Ами това е моето първо впечатление, момичета. Нямам търпение да отида пак, нямам търпение и да родя там. Очарована съм  Hug

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,слагат ли торба с пясък на корема или нещо подобно след раждането ?Дават ли някакъв медикамент за прибиране на матката?

# 257
  • Мнения: 2 122
Абе Елфита, ти още ли си тука, само се ослушвам да чета, че се е появила твоята принцеса
с първото раждане ми бяха сложили нещо върху корема, ама май студено беше, не помня  Shocked /не съм вярвала, че мога да забравя нещо покрай раждането ми/
сега нямах абсолютно нищо
успех и всичко да минава по вода   bouquet

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ооооох Мини,хич не ми се иска да съм още тука.Ама диването не ще да излиза.Молим му се,но си е инатче. Mr. Green

# 259
  • Мнения: 171
Елфитка,на мене ми слагаха само лед,торби с пясък не са ми слагали,а след това всеки ден ми биеха по една инжекция в корема за матката и да се изчистят съсиреците кръв Hug

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Теди,дано да се погрижат така добре и за мен.Аз ще им напомня,де  Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 2 122
е, от друга страна ако удържиш още 7 дни ще се роди на рд на Стефания  Heart Eyes така, че- да стои

# 262
  • Мнения: 941
Ellfita и на мен ми слагаха лед първо на самата операция, после на корема, но това само докато бях в реанимация...
А и най- ефективният метод за прибиране на матката е кърменето  Wink
А инжекциите в корема (които са абсолютно безболезнени), са за да НЯМАШ съсиреци и лохиите да не се задържат и излизат по лесно..

# 263
  • Мнения: 1 251
На мен нито лед, нито пясък са ми слагали! Но това беше преди доста време де, пък аз все още кърмя, но корема не ми се е прибрал! Embarassed Confused

# 264
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
На мен нито лед, нито пясък са ми слагали!
Elfita успех и всичко да минава по вода

# 265
Момичета, имате ли впечатления от др.Котева?Благодаря предварително на отзовалите се.  bouquet

# 266
  • Мнения: 297
На мен ми слагаха също само лед след раждане нищо друго

# 267
  • София
  • Мнения: 110
Нищо не са ми слагали след операцията, нито лед, нито пясък.
А за д-р Котева мога да кажа само, че е много внимателен и мил човек, следеше момичето, коете беше с мен в една стая и имаше болезнени контракции цяла нощ, но не пропускаше да пита и мен как се чувствам след операцията.

# 268
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Момичета, имате ли впечатления от др.Котева?Благодаря предварително на отзовалите се.  bouquet
аз раждах при д-р Котева и съм страхно доволна от нея  Hug
много мил и внимателен човек

# 269
  • Мнения: 171
Д-р Котева е страхотна,както и абсолютно всички от Селена,аз като раждах при Минев,той беше до мене,но и Котева дойде да попитака какво става,как е положението,също и Топалова намина,както и Петрова,тя беше дежурна

Общи условия

Активация на акаунт