101 DEлматинки

  • 16 806
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честита ни нова тема.

И аз не знам ще се добера ли тази зима до Коледен базар. Освен че пазя все още тоалетната (буквално през 15 мин. съм там), днес реанимирах от вчерашното пазарене на мебели. Купихме всичко, останаха дреболии само. Днес сглобихме единия шкаф, в сряда докарват останалите неща и ще си имаме занимавка доста докато сглобим всичко. Поне края му се вижда на обзавеждането. Снощи бях зверски уморена, заспала съм с дрехите на дивана, будили са ме 15 мин.

Последните дни съм свалила 2 кила, а уж последния месец се качвало най-много. Уж хапвам, но нямам кой знае какъв апетит. И аз налитам на зарзават като Мишка.

Нашата рускиня май е украинка, поне името и е такова. Решихме да започнем с писмо до компанията, която управлява сградата. След като получихме едно писмо от тях, в който се споменава за оплаквания че сме шумни от нашия и съседния блок , сега ние ще нападаме. Утре ще се срещем и с онази организация. Не е познала дамата с кой си има работа.

# 16
  • Мнения: 7
Zdraveite az sum nova i leko zadrustena(s forumite)...
tursia mami ot BONN

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Серди, вече има по около 5 поста на страница и затова страниците се увеличават на 20 и тогава заключват темите.
Сбъдваща, почивай повече, бе жена, не се натоварвай толкова Hug А за бабата - нападайте и не я жалете гадината #2gunfire

# 18
  • Мнения: 686
Здравейте!
Извинявам се ,че се намесвам в темата ви.
Искам да попитам някой знае ли за фирма в Германия,която се занимава с износ на дрехи втора употреба.Ако може и координати.
Мисля да започна такъв бизнес в България  и си търся доставчици.
Може да ми пишете на лични.
Много благодаря !

# 19
  • Мнения: 2 907
Миш, няма проблем, ще я оставим за по-нататък срещата... Не се безпокой! Ако Бибунски желае, да ми дойде на гости в Страс. Ще я посрещна с червен килим и гол танц. Зима и Ася - също.

Мама Верона, получих ти ЛС, ама нямам сега време да ти пиша. Форумът е лесен, разгледай го, горе вдясно има кредор, който преобръща латиницата в кирилица, ползвай я, задължително е тук.

# 20
  • Мнения: 4 138
ууууууууу.  голяма си порта Mr. Greenаз периодично отказвам алкохола за дълги периоди от време. българия ми действа спиртосващо. ще ми е малко търсене като се прибера заради глювайна, ама нейсе. може да мина пък на твърда дрога hahaha
за което обаче съм доста дъртичка.
старост, нерадост.

хм, това за дрехите втора употреба не съм наясно. по-скоро си мисля, че българи се занимават с изкупуване и доставка, а ги купуват от благотворителни организации и най-вече от червения кръст. доколкото съм чувала има в българия май места, откъдето се снабдяват търговците.
знам ли, питай или пък попитай чичко гугъл.

# 21
  • Мнения: 1 817
Мисти, мерси за поканата!  bouquet Само да ти кажа като каниш, че може и да наминем на по бира! Hug

# 22
  • Мнения: 11 315
Пу, 102 Делматинка! Mr. Green
Днес обърнахме голямо ръшкане по феркауфенезонтаге тук и таме. Изпробвах си кръста в носене на наследника в трагетух. Дори го кърмих напът така, даже и мъжа ми не разбра, а той реагира малко остро по темата кърмене на открито  Joy
За среща в Карлсруе предлагам да е съвсем коледно на 20. Тогава мога пак. Не знам вие как ще сте тогава. Дори ще съм наспана, че хлапетата ще са вече във ваканция. Party

# 23
  • Мнения: 293
Да се отчета, че гледам гризе ви любопитство какви са тия изпити в неделя вечер...ами понеже съм дистанционно и всичките ми лекции, консултации, изпити и т.н. са само в събота и неделя. Нали съм от работягите и преди да дойда в ДЕ и си работех на пълен работен ден а пък събота и неделя учоба.
Зиме, дипломата още не съм я взела, но живот и здраве, лятото няма къде да ходи  Grinning Иначе изпита беше кофти, но времето ще покаже какво съм направила. Мерси за палцестискането Hug

# 24
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!

Това е от менюто на някой виетнамски ресторант.Или е някакво пясъчно куче ?

Мата като ви каже, че ще дойде на гости, гледайте къде е слънцето. Wink

Мацки, аз имам предложение да си направим среща някъде с преспиване. Идеята ми дойде, като случайно попаднах на някакъв селскостопански двор, който предлага нощувка до 20 човека. Новогодишните предложения са ми твърде краткосрочни и съм се обещала на 101 места. Ако някой реши по централно в Хесен да организира нещо февруари и да го обсъдим поне месец предварително, може и да скокна. ПогерманчиФ се!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 01:35 от Злобара де Мон

# 25
# 26
  • Мнения: 293
Момичета, може да се случи от утре да нямам нет в къщи, но като се върна ще пиша. Умната без мен!  Grinning
Цвете, ако има новини не се притеснявай ще уведомя всички  Simple Smile
Пепе имаш поща!

# 27
  • Мнения: 1 817
Сю, пощата за Пепето май попадна по грешка в мен! Laughing Дано ми видиш съобщението! Praynig
Веси, привет! Hug Завърна ли се?
Вечке, ние имаме гости от 16-18.12 за около 2 седмици и не мога да дойда на среща на 20ти. Ти какво си запланувала на 13-14? И двата дни ли? newsm78
Риен, кучката я кръстих така в твоя чест! Mr. Green Знаех си, че ще захапеш  Wink !
Ей, Цветка с 3 кандидат-щъркела се уреди и на края няма и да разберем като роди  Laughing ...

# 28
  • Мнения: 1 610

Риен, кучката я кръстих така в твоя чест! Mr. Green Знаех си, че ще захапеш  Wink !

Ааа, Блуббидиблуб...Е, на мен ми се наби в окото. Нали ще събирам делматинки за ново палто,та гледам никой да не се цепи от колектива  Mr. Green
Значи нямаш нищо против да ми цъфнеш в подписа  Mr. Green

Хайде, радвайте се ,посестрими, на богатството риеново http://www.snimka.bg/album.php?album_id=313972
Весе, не се измъквай с едно здрасти само, кажи как я караш?

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 01:38 от Злобара де Мон

# 29
  • Мнения: 1 817
Риенски, щом ти е кеф, пействай ме! Wink Важното е купон да става! Peace  Само за инфо - на бг е сандбернар, а на де е
http://de.wikipedia.org/wiki/Bernhardiner
Изненада! Laughing
Като ги свържеш двете се получава мойта песка  Wink !
А твойто бебе не само че на човек е заприличало, ами е одрало кожата на баща се  Heart Eyes ! Личи им, че с Мая са брат и сестра! Егати, как сте ги направили тия двете - едното е твое мини, другото на баща си  Crazy .

Общи условия

Активация на акаунт