Азис:"По-добре да имаш баща гей, отколкото тракторист!"

  • 3 973
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Хахаха, Гери, я дай линк  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 6 417
Аз "Стори" не съм чела, но в дира е пуснато ей това:
http://life.dir.bg/2008/11/29/news3669869.html

# 32
  • Мнения: 2 448
Нямам против баща ми да е тракторист, зависи колко декара ще оре. По добре, отколкото него да го орат.  Mr. Green

# 33
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами да, прочетох това в дира. Абсолютно неверни цитати. Даже има махани думи от цитираните цели изречения.

Понякога ми се догажда от журналисти търсещи евтини сензации

# 34
  • Мнения: 335
Странно какво точно търси Азис.

Малко нещо "журналист", малко нещо гей, малко нещо мъж...

# 35
  • Мнения: 54
  За Азо нали казваха, че не е гей и всичко е театър? newsm78

# 36
  • Мнения: 4 586
Има трактори, които на пътя и на нивата се държат значително по-добре от доста антомобили по пътищата ни. И да, с такъв спокойно може да се работи в светъл костюм.
На неразорания гей - плуг му се привижда.
Нямам нищо против гейовете, а против това да се самопоставят над трактористите.

# 37
  • Мнения: X
Не съм особено сигурна, че Азис е наясно със значението на думата "тракторист", а още по-малко мога да знам каква семантика влага в думата самият той. Още по-малко разумно ми се види да коментирам думи, изречени от хора, които обикновено говорят с гъза си. Ако той изобщо не се е замислил какво и пред кого говори, има ли смисъл ние да разсъждаваме над подобни умотворения ? Да, може би когато гейовете станат повече от трактористите ще дойде и такъв момент, в който да търсим да се хванем за някоя основна теза в творчеството на Азис, и да дирим смисли, които и на самия него видимо са му убягнали... Той че се олести до Левски, олести се, но хайде да не му помагаме да се разпищоли и пред Ботев.

# 38
  • Мнения: 3 447
По-добре баща гей, отколкото вонящ на мастика и мизерия хетеро-скот, който прави десет деца, губи едното в гората, пребива друго до смърт, блудства с трето, а останалите дава за осиновяване. Примерно.
Има много по-гнусни неща от един разоран задник.

# 39
  • Мнения: 4 586
Всички сме виждали Азис, малко са виждали трактор

# 40
  • Мнения: 54
  Не изкарвайте сега, че педалите са чисти, напарфюмирани, богати и интелигентни, а хетеросексуалните мъже са мръсни, бедни, необразовани и диви.

# 41
  • Мнения: 3 447
Никой не го твърди.

# 42
  • Мнения: 335
... вонящ на мастика и мизерия хетеро-скот, който прави десет деца, губи едното в гората, пребива друго до смърт, блудства с трето, а останалите дава за осиновяване. Примерно.
Има много по-гнусни неща от един разоран задник.

Това май е взето от "мемоарите" на Азис.

Колко нетолерантни момчета биха си седнали да гърба, ако спокойно им се обясни, че "гей" значело просто "интегриран", с бившо "неравностойно положение".


# 43
  • Мнения: 3 447
... вонящ на мастика и мизерия хетеро-скот, който прави десет деца, губи едното в гората, пребива друго до смърт, блудства с трето, а останалите дава за осиновяване. Примерно.
Има много по-гнусни неща от един разоран задник.

Това май е взето от "мемоарите" на Азис.

Не, не съм писала мемоарите на Азис. Слушам новини понякога.

# 44
  • Мнения: 335
То е ясно, че ти го казвам, щото и аз чета чат-пат криминалните хроники - от факултета и въобще.

Както и цитираните по-горе "спомени", в които лирическият герой разказва за поведението на татко си в своя бестселър.
Разбира се, действието е в онова кофти време, когато е нямало програми за интеграция.
Днес вече всеки има своя шанс.
Вярно, че по-добре гей. Но защо пък от тракторист?









Общи условия

Активация на акаунт