1/4 ни остана само, за да се гушнем с теб през ФЕВРУАРИ, мамо!

  • 14 414
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Толо, благодаря за информацията!  Hug Точно пак ги разглеждах и се опитвах да си представя какви ще ги вършим с малкия бандит Simple Smile

Пловдивските мамета, много хубаво да си прекарате на срещата и чакаме снимки и разкази!  bouquet

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
foxy81 ,вътре на масата да се чакаме е най-добре.Сигурно си я запазила на твое име,нали?

# 92
  • Мнения: 69
Да се запиша и аз в новата тема !
От няколко дни се чувствам направо ужасно  ooooh!
Постоянно ми се спи , а от вчера съм и с болки в корема .
В сряда съм на док , пък да видим с какво ще ме зарадва  Tired

# 93
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен, аз малко се поразболях в събота и неделя, та днес не ходих на работа, но слава богу вече се оправям по изпитания начин-с билкови чайчета, инхалации и затопляне на краката...
Виждам че говорите за подготовката на гърдите-аз и първия път нищо не съм правила (и нямах абсолютно никакви проблеми) и сега смятам нищо да не правя.
Аз имам на едната гърда нещо като брадавици на зърното, на същата гърда имам и 2 кисти, едната е на самото зърно, а другата е малко навътре, но не ми пречеха на кърменето. Тази киста, която се пада на зърното понякога я усещах докато бебето сучеше, малко неприятно и на моменти болезнено, но просто понамествах малкия и неудобството изчезваше.

# 94
  • Мнения: 242
Elfita по принцип аз се обадих на моята колежка,която работи да Годзила и тя ни запази масата,но сигурно ще е на мое име.Но аз ще бъда там от по-рано.Обещавам  Peace И като видя бременни девойки,значе сте вие Flutter А вие като видите един корем на масата,значи съм аз hahaha

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
foxy81 ,ще те познаем от снимките

# 96
  • Мнения: 242
foxy81 ,ще те познаем от снимките

Е,аз по принцип не съм толкова красива както на снимките. Mr. Green Нали знаеш за чудото "фотошоп"? Добре че има такива добри хора,дето са я създали тая програма,че сме за никъде без нея...То са нови очи,устни,цУци и т.н. .. Joy Ох,не ме слуша главата,да знаете..Тая фризьорка освен косата явно ми е клъцнала и от акъла... ooooh! Crazy

# 97
  • Мнения: 17
Mia66 я ама ние сме били съседки май Simple Smile аз живея в блока точно зад Пигис хаус, през трамвайната линия Simple Smile
 А сега обещания отчет от преди малко, за който убедена съм тръпнете в очакване и ни най малко не си и помисляте да заспивате докато не сте го прочели и обсъдили  Joy Ама все пак да си кажа де  bowuu
 Днес бях на редовната ЖК, уж трябваше и болничния да си взема ама остана за четвъртак, когато ще ми правят и кръвни изследвания и урина. А днес след порадъчно висене пред кабинета само минах през акушерката, килограмите са +5  newsm44 , което си е добре че с моя старт от 83 ако бяха повече ще се търкалям. Та акушерката само с опипване намери къде му е гръбчето на калпазанина и му измери пулса  Shocked, а аз през всичките сланини и предната плацента си мислех че нама как да се усети кое къде му е , ама тя безпогрешно се справи. И веднага каза, че това щяло да е големичко бебе  newsm78. Ми при татко 190 см, и мама по-широка отколкото висока какво да е чавето. А и мама му се е родила 3850, е таткото е бил финно гадже - 2800 , но маи ще се мята на майка си  hahaha
 Та размерите и доктора ги потвърди после на ехографа. Той каза че е едричък, глават била 8,2 см. не каза колко тежи обаче. А термина според него е 22.01. ( а в Тина Киркова казаха 19.01.) Ще взема да приемам залагания май май ....... #Crazy
 А що се отнася до ритането - рита и то как. Тази нощ бях легнала на дясно по едно време, и сигурно се е почувствал по притиснат и реши да си прави място и така ме излупа, че както си спях така се стреснах, че 5 минути се чудех къде съм и какво става. Иначе си подритва порядъчно, но изобщо не съм го следила колко пъти в час , а нямам и намерение. А сега като вече съм вкъщи вече и си поспивам повечко и нали само настрани се спи сега, та вече започнах да усещам и аз болки в ставите на таза. И преди забелязвах , че като си полежа повечко става така ,ама сега от 3 дни е постоянно  newsm78
 Хаиде стига съм ви досаждала да ви оставям да спите вече Simple Smile лека и мека и много шутове   bouquet

# 98
  • sofia
  • Мнения: 73
bori 1 това са текущи групи,а за другата година за септември се кандидатства февруари ,тогава ще бъдем първа група в градината.

# 99
  • Мнения: 80
Хайде да ви кажа ЛЕКА НОЩ и СЛАДКИ СЪНИЩА.
Аз снощи сънувах че с милото ходим само в едно кафене и там две барманки и представяте ли си наглостта им  #Cussing out докато той поръчва на бара и едната му мушна листче с телефона си, после и другата-а аз там с голям корем  Laughing, ужас тия хормони ще ни побъркат-сериозно се ядосах.
Гледахте ли снощи репоража по БТВ с нападнатите репортери от тинейджъри-ужас, тия родители къде са че си пускат децата до 4.00 сутринта, а и имаше и 14 годишни, а и тяхното възпитание, без грам срам-незнам държавата ни е тръгнала наопаки.
Моята бебка днес е много кротка, чак ме притеснява, но ще видим утре.
ЛЕКА НОЩ   Hug

# 100
  • Мнения: 409
Я да пробутам аз пак темата за килограмите. Нещо ме човърка, че за целия ноември не съм качила и 1 грам. Тва дали е нормално  newsm78 .
То вярно, че не се спрях да търча по работа, ама уж в последните месеци най-много де дебелеело.
Утре съм при доктора. Той така и така все ме нахоква за по нещо....  ooooh!
Ииии как ви завиждам за срещичкитеее  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен най накрая съм спала непробудно цяла нощ!
ЛЕк ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
iri_is welcome

# 102
  • Мнения: 263
 Добро утро, мандаринки!

 Първо да ви благодаря за топлите думи и пожелания за годишнината!   bouquet Изкарахме си много семейничко вчера - останахме си вкъщи, гушкахме се и си направихме семейната торта (ние си я измислихме - не е нищо особено, ама е лека и си е наша). И да се похваля, че имам страхотно колие и обеци от аметист  newsm03

 Красина , няма да се шашкаш, душко. Аз за ноември съм качила 1 кило като само седя вкъщи, малко лекции и малко шопинг. Само можеш да се радваш. Според мен цялата тази работа е от плодовете - ми то от толкова плюскане на портокали и мандарини (скоро очаквам да стана оранжева) не ми остава време да ям друго  Mr. Green

 Пис , много добри новини от прегледа, поздравления! Относно термина - и мен доки ми каза да се стяхам за 20.01, ако не и по-рано, така спокойно - ще сме рамо до рамо на фронта  thumbsup

Даримка ,  сега по-кротичко го давай и недей да шеташ много-много. Зареди си една купа мандарини, дистанционно, телефон и книжка (а може и звънче за повикване  Mr. Green ) до леглото и най-много до тоалетна да идеш Naughty

 И аз вчера бях на консултация и си почаках като пич - час и половина  #Crazy Татито го изпратих по задачи, че ми стана съвестно и дъра-бъра с мамите пред кабинета. Иначе новините са добри - момата расте и вече е 1.800 кг., още си е с главичката надолу. Пуснаха ми изследвания на кръв и урина и ми казаха след 2 седмици пак да ида за преглед. За болничните се разбрахме след нова година да им занеса служебна бележка, че съм работила до 31.12. и няма проблем да изляза от 01.01 вместо от 21.12 както ми се полага.

 Хайде сега и сутрешната доза добро настроение. Песничката е малко чака-рака, но клипа много ме разсмя: http://vbox7.com/play:587c8d9b

  newsm57

# 103
  • Мнения: 806
Добро Утро на всички!

Момичета сънувах, че пребих едно момиче.  Ама голям бой я бих. Mr. Green

PIS74f Недей така с тези размери моля  Naughty Нашето тати се е родил 5кг и сега е 190см.  Да не казвам кой номер обувки носи.  Бебчо дано да не стигне 5кг, че къде ще се побере, аз съм дребна.  ooooh! Уплаши ми бе жена!!

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 08:10 от Албена13

# 104
  • Мнения: 1
Добро утро на бсички бременелки.
Красина и аз ноември не съм наддала нищо, но пък октомври качих ударно 4 килограма аз така си качвам от началото на бременноста един два месеца нищо и после хоп 3-4 кг. та досега общо 11кг.
Ивето1979 завиждам ти аз отдавна не спя непробудно бебока много ме рита като се обърна да спя по гръб( а аз много обичам така )
Албена 13 и мен ме навестяват странни сънища, през ноща се учих да плувам с някакви непознати, а аз мога да плувам... :hug

Общи условия

Активация на акаунт