Честита половин годинка на сговорната Юнска дружинка!

  • 13 319
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 24
  Cry  Cry  Flowers Rose Flowers Rose Cry

БИЛКА,прегръщам те!!!Много сила и кураж мила майчице Cry

# 257
  • Мнения: 5 713
 Flowers Rose за ангелчето на Билка.  Cry  Hug

Гали, страхотни думи!  Heart Eyes

Честита половин годинка на празнуващите днес!   bouquet
Да са живи и здрави! Това е най- важното!   bouquet

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 83
А ние сме качили 550г този месец и вече сме 7350г и 65,5см(+2,5см),макар че за месец съм въвела 4 зеленчука и 3 плода.

Гали и намен странно ми звучи схемата....Защо не поиска обосновка от педито си....може и да има някаква логика..... newsm78
Стиховете и на мен ми харесаха много  Hug

# 259
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Гали, страхотно стихче! Насълзих се! И аз някога пишех повече, но сега нямам достатъчно муза, време пък и желание...

# 260
  • Мнения: 18
 Flowers Rose Flowers Rose много съжалявам за малкото ангелче исках толкова неща да кажа но като прочетох очите ми се насълзиха,като че ли думите се изпариха от главата ми, мога само да поднеса съболезнованията си към bilka  Hug Hug Hug.
Лека и спокойна вечер на всички .

# 261
  • Мнения: 15
Моите съболезнования.Незнам какво да кажа в момент като този!Билка,кураж!
 Flowers Rose Flowers Rose   Cry


Момичета на мен никакво време не ми остава напоследък.От утре ще се помъча да съм до редовна.Най-новото при нас е ,че заместихме обедното хранене с зеленчуково пюре и сме на път да сменим следобедното с плодово Crazy
Утре ще пиша повече!
Спокойна нвечер на всички Hug

Мимченце мерси за страхотната темичка  Hug

# 262
  • Мнения: 3 743
Съни, педи каза, че като нямало алергия в семейството ни, няма проблеми да давам различни плодове и зеленчуци всеки ден. Аз, след консултация с Косе Босе Mr. Green, се спрях на следния вариант /морков, ябълка, круша; после картоф, тиква, тиквичка/. Логиката ми е, че първите три ги имам домашни, както и тиква, а картоф се надявам да си намеря Wink. Ще видим обаче Диди дали ще я приеме моята схема.
Да попитам колко време трябва да варя на пара плодовете и зеленчуците? Четох нещо като 20 мин за твърдите плодове и зеленчуци и 10 мин за меките плодове и зеленчуци. На мен 20 мин много ми се виждат, вие какво мислите newsm78

Мира, мен от 3 години не беше навестявала музата, но вчера сутринта се събудих с римите в главата си Wink

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 83
Гали Косе Босе както винаги ти е дала ценен съвет.И аз съм въвела това досега + банан- мнооооого го харесва.
Аз пък домашни моркови не мога да намеря засега само..

Не съм засичала за колко време са сварени плодовете и зеленчуците. Но аз варя едновременно твърди и меки и гледам всичките да са добре сварени.
Днес например правих картоф+Тиквичка +тиква....ами на картофа определено му трябва повечко време
А преди това,когато му давах морков+ябълка, първо варя моркова и като почне да омеква прибавям и ябълката

# 264
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Гали,да и е жива и здрава Дидито,много хубави стихове  bouquet
 Аз пък ябълки и круши не ги варя,само ги попарвам с малко вряла вода  и ги пасирам заедно с нея. Моркови и тикви само купени пюрета съм давала досега, но 20мин. сякаш множко ми се виждат,бих ги варила докато омекнат.

# 265
  • Мнения: 657
Гале, книжката е от 2006. Wink

# 266
  • Мнения: 3 743
Orchid, Misha - много са ви хубави аватарите Grinning

Мимченце  bouquet, значи не е толкова остаряла тази схема. И все пак  Confused.
А какво е това първо място във фотошоп конкурс. Аз ли съм изтървала нещо Mr. Green

За варенето, май ще пробвам с 10 мин, а ако не са достатъчно ще ги държа още малко. Утре почвам с морковите Wink

# 267
  • Мнения: 389
Съжалявам за загубата на Билка  Cry.

Преди малко щях да пиша и като видях, така се разстроих....много мъчно ми стана



Мимченце, исках да ти кажа че темата  кърти и изнася, много е готина.
Трябва да сложа нова снимка на моята госпожичка, че се е променила, има по-големи бузки  Grinning

Миша, страхотен аватар  Heart Eyes

Не знам какво щях да казвам още.....

Целувки на всички бебченца  baby_neutral

# 268
  • Мнения: 2
Здравейте на всички Simple Smile Аз съм нова както всички ще видите Party Имам нужда от мненията ви, по въпрос който ме мъчи:) Имам си бонбонче, което днес прави половин годинка Simple SmileЮлиян се казва и от около месец яде зеленчукови пюрета на обяд и каша след обяд. От днес започнах да въвеждам и плодови пюрета сутиен след 10 часа преди обяда му, тъй като сутрин отказва да пие млякото си. изпива само по 80мл максимум с голям зор. До 5 месец беше само на кърма, която изведнъж страшно намаля и сега цока само нощно време (тъй като не спира да се събужда) и рано сутрин, колкото има. Има нощи в който не яде, но сутрин пак не иска АМ. Под сутрин имам предвид като се събудим за ставане - 8 часа. Педито ни препоръчва да не заменяме други хранения за сега, само обяд и след обяд да е различно от Ам или кърма ако има. Въпросът ми е кога се заменят закуската и вечерята според вас? И колко изцяло млечни хранения трябва да имаме и колко като цяло през деня? И дайте съвет моля какво да го правя през ноща? Докато имах кърма беше лесно ама сега Sad
Благодаря предварително   bouquet на всички. Още се уча как да боравя във форума, но смятам да съм по редовна Simple Smile

# 269
  • Мнения: 2
Simple Smile за съжаление прочетох за страшната новина след като писах Flowers Rose Flowers Rose мойте най-искренни съболезнования на това майче! Няма нищо по-лошо от това Sad Спи спокойно мило бебче. Кураж майче Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт