Мъжът Козирог

  • 129 648
  • 880
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 818
При нас аз другата седмица съм първата с рождения ден, той е през един ден, ама и двамата посрещаме рождените си дни с аристократично пренебрежение и изобщо не отчитаме навъртането на годините Laughing За подаръците му е важно да е изненада и да е видно, че съм помислила за него, когато съм го избирала, оттам нататък се радва на всичко Laughing

# 331
  • Мнения: 499
Мина ли ви срещата?
Ние сме такава комбинация - той е козирог, а аз - везни. Много често съм на ръба.
Не  изобщо няма и да има ! Човекът е лъгал  Outta Joint и навреме го разбрах  Grinning Може изобщо и да не е бил от тази зодия  Joy

# 332
  • София
  • Мнения: 8 696
Съжалявам  Rolling Eyes Сигурно все пак си била разочарована. Нищо, друг ще се появи  Hug 
Моят пък не се радва  hahaha При него или никакъв подарък, или нещо което му харесва. Особено говедо е и затова всеки път изпадам в едни дилеми, размисли какво да му взема  Rolling Eyes За Коледа му бях купила риза и не му я подарих, защото ме хвана страх.Мушнала съм я в гардероба му, не знам дали я е видял, не отваря дума  Joy

# 333
  • Мнения: 8 921
Тъй де, Вяра, ще се появи друг. И ако имаш избор, по-добре да не е козирог, не е най-добрия вариант за нас.
Моят голям козирог също е на 9 януари, но вече не се кахъря за подарък за него за РД, просто не му правя. Последния подарък беше преди 4 години, точно на неговия РД ни изписаха от родилното.

# 334
  • София
  • Мнения: 8 696
Аз обичам д аму правя подаръци, все ми се иска някак да го зарадвам. Но сме много различни и аз не разбирам неговите интереси  Laughing Аз ще се радвам и на една картинка да ми нарисува котка, а той ако му купя парче торта ми казва, че му развалям диетата, ако му купя блуза-имал 100 блузи, книгите казах-хартиени не чете. Онзи ден му поставих въпроса директно-спортен екип или билет за Андреа Бочели.Нищо не искал, ако ще купувам нещо, то да е само с него, за да си избере. Но от тогава дума не отваря и аз се чудя ли чудя.
Като баща ми е  Tired А той е рибок уж. И той като му подариш нещо и се почва"Е как пък реши точно това", "Аз такива не нося", " Е това ли точно измисли" . 
Иначе козирогът ми обича и на мен д ами прави изненади, не е чак такова паве  Laughing Много обича да ми подарява, да ми купува, разни големи романтични изненади. Но аз съм лесна  Rolling Eyes  LaughingИ никога не бих му казала"Е точно това ли пък реши". 
Fairy, късметлии сте вие, нещо асцендента ви влияе сигурно. Моят, от както се е родил , сигурно мрънка, че остарява. Постоянно са едни разсъждения и най-обичам д ами каже"Ох, направо се депресирам..." и тук следва една голяма мъка за изгубените години, как бил задръстен в училище, сега ако бил в училище колко по-готин щял да е, пък как живота минавал и той нищо не постига, как се чувствал вече длъжен да има семейство  Crazy И колко искал да е на 5-6 и да е безгрижен.
Аз съм другата крайност, направо се ужасявам от това пак да съм дете и ученичка  Laughing

# 335
  • Мнения: 8 921
Ирайн, като си казала билет та билет, защо не на Аеросмит /17.05/?

# 336
  • Мнения: 499
 Блу,Ирайн Hug  bouquet Благодаря за милите думи !! Не бях хлътнала ,но бях на косъм  обаче аз съм недоверчива  от минал опит та това ми помогна  Grinning. Е ако се яви друг добре ,ако не се яви пак добре !! Joy Joy Joy успех с Козирозите момичета !!!  bouquet

# 337
  • Мнения: 3 974
Ъп на темата, никой не пише за мъжете козирози. Отглеждам си едно такова чудо на близо 33 години у нас, ей, понякога ми идва да го метна през прозореца Grinning

# 338
  • София
  • Мнения: 8 696
И аз на моя често му изчислявам траекторията на прелитане през прозореца. Вчера отново.
Ама се гледаме де   Laughing

# 339
  • Мнения: 3 974
Едва на третия етаж сме, най-много само да се почупи Grinning

# 340
  • София
  • Мнения: 8 696
 Ние сме на 8-ия  Laughing Трябва повече да внимава, ама ц.

# 341
  • Мнения: 3 974
При твоя има ли го това "незаменимо" качество: "Ама аз какво съм направил, с какво съм виновен сега"?  Laughing

# 342
  • София
  • Мнения: 377
При твоя има ли го това "незаменимо" качество: "Ама аз какво съм направил, с какво съм виновен сега"?  Laughing

Моят такива въпроси не задава. Той си знае и е убеден, че винаги е прав! Laughing
Е, имало и случаи в които е признавал вина и се е извинявал. Но са много редки.

# 343
  • София
  • Мнения: 8 696
И моят не задава такива въпроси, аз обикновено питам при поредната му сръдня  Laughing
Аз си спомням май само веднъж да ми се е извинявал  newsm78 Беше преди 4 години.
Може всъщност и повече пъти да са, но аз не ги помня.

# 344
  • София
  • Мнения: 1 115
и аз си имам един козирог в нас .Роден е на 22 Декември .На границата със стрелеца е.
Наистина козирозите са ужасно странни хора.
Аз обаче за 10 години с него съм му намерила цаката.
КОгато е подпалил изобщо не го закачам .Само си мълча .След време обаче си му го връщам и тогава е мн мек.
Като баща е уникален.Мн са малко бащите като него.Там пиша 6 .

Общи условия

Активация на акаунт