Мъжът Козирог

  • 129 728
  • 880
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 544
Е за това чудо мога да напиша еквивалент на "Война и Мир "
8 години това чудо ми скъсва нервите , че имат цака имат , но това , че се е залепил за мен като гербова марка ме влудява  Sick Sick Sick .
Че са домошари така е , че са моногамни - така е ( хахаха до колкото знам ) , в никакъв случай обаче не са стиснати що се отнася до семейството - почти няма нещо , което да съм поискала и да не съм го получила ( в повечето случаи даже не съм го и поискала ) . Обичат много и то силно , но трудно го показват , което мен лично ме побъркваше преди години , обичат романтиката , но ако някой друг я създаде , голямо конте е моето Козле . Ревниви ревниви и пак ревниви , консервативни , затворени и големи темерути - така се чувствали добре . Не обичат много да общуват , имат много малък кръг от хора в обкръжението си с които са ок , комуникацията с останалите е по принуда и не им е много приятна . Работа работа и пак работа , само пари са им в главата  #Crazy #Crazy #Crazy а аз , аз съм Овен - е определено не ни е лесно да се търпим един друг .  bowuu bowuu

# 361
  • Мнения: 63
По ова, което прочетох, остнаха с впечатление, че не обичат много да показват емоции... Имам аз един козирог, с който имахме лек романс, наложи се да замине извън Бг за 1 година, всеки ден звъни и казва колко му липсвам и как иска да ме гушне...
Не мога да разбера лъже ли, искрен ли е, това доколкото разбирам не е типично за зодията...
А с други мъже козирози не съм била, затова ми стана интересно да попрочета по темата.

# 362
  • София
  • Мнения: 544
flowy ако този мъж е допуснал да му влезеш под кожата - тогава ДА , ИСКРЕН Е , НЕ ТЕ ЛЪЖЕ , но всичко е доста субективно , много зависи какви са отношенията ви !

# 363
  • Мнения: 63
flowy ако този мъж е допуснал да му влезеш под кожата - тогава ДА , ИСКРЕН Е , НЕ ТЕ ЛЪЖЕ , но всичко е доста субективно , много зависи какви са отношенията ви !

Ами флирт 6 месеца, сексуални контакти - 2 и след това се наложи да замине  Confused

# 364
  • София
  • Мнения: 8 707
Така от разстояние нищо не може да се каже. Няма значение зодията.Той като е там, може по телефон, скайп и други начини, да казва на всички, че му липсват.
В крайна сметка той не е тук, затова го остави смао з алек интернет флирт, според мен си живей живота и продължавай напред.Пък ако ви е"писано" ще стане някой ден.Иначе сега няма смисъл да го мислиш, реално какво може да стане, докато той не се прибере  newsm78

# 365
  • Мнения: 63
Така от разстояние нищо не може да се каже. Няма значение зодията.Той като е там, може по телефон, скайп и други начини, да казва на всички, че му липсват.
В крайна сметка той не е тук, затова го остави смао з алек интернет флирт, според мен си живей живота и продължавай напред.Пък ако ви е"писано" ще стане някой ден.Иначе сега няма смисъл да го мислиш, реално какво може да стане, докато той не се прибере  newsm78

Така е Ирайн, права си...
Лошото е обаче, че почти непрекъснато мисля за него и дори цял ден като съм в лошо настроение, щом се обади - веднага се появява усмивката на устата ми.
И всеки ден си казвам - днес няма да го търся, може пък да забрави, че съществувам, защото така ще е по-лесно и за двамата - все пак разстояние... Но той се обажда всеки ден, понякога по 2 пъти... идва да ме види , просто не знам какво да мисля.
А това, че на всяка може да казва, че й липсва е абсолютно вярно. Това най-много ме притеснява.

# 366
  • София
  • Мнения: 8 707
Изчакай , не се филмирай прекалено...радвай се на живота. С времето ще се разбере какво ще стане между вас.Поне да мине тази година.
И аз съм имала връзка от разстояние, но си беше връзка-пътувах до градът му, бяхме си обещали някакви неща.Трудно го превъзмогнах, но в един момент човек се изморява да насочва мечтите и чувствата си към някой, който не е при него.Особено ако няма някаква "крайна дата", когато ще сте вече заедно.

# 367
  • Мнения: 63
Изчакай , не се филмирай прекалено...радвай се на живота. С времето ще се разбере какво ще стане между вас.Поне да мине тази година.
И аз съм имала връзка от разстояние, но си беше връзка-пътувах до градът му, бяхме си обещали някакви неща.Трудно го превъзмогнах, но в един момент човек се изморява да насочва мечтите и чувствата си към някой, който не е при него.Особено ако няма някаква "крайна дата", когато ще сте вече заедно.
Така е да, права си, разстоянието и усилията, които се правят, за да се превъзмогне то, наистина изморяват.
Но пък той също си идва в Бг да ме види.
Оффф, много е кофти човек да е толкова объркан, но и зависим (в смисъл емоционално) от човек, който не е при него.....

# 368
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 934
По ова, което прочетох, остнаха с впечатление, че не обичат много да показват емоции... Имам аз един козирог, с който имахме лек романс, наложи се да замине извън Бг за 1 година, всеки ден звъни и казва колко му липсвам и как иска да ме гушне...
Не мога да разбера лъже ли, искрен ли е, това доколкото разбирам не е типично за зодията...
А с други мъже козирози не съм била, затова ми стана интересно да попрочета по темата.
Моят Козирог на живо се държеше стегнато. Нулева романтика и показване на положителни чувства. А по телефона се случваше да го хване музата...дали съм го обичала, нямало кой да гушне вечер, кога сме щели да се видим,че не издържал (бяхме от различни градове). И като се видихме....пак мъка и студенина. Но вие сте пресни,така че тепърва ще се опознавате Peace

# 369
  • Мнения: 63
По ова, което прочетох, остнаха с впечатление, че не обичат много да показват емоции... Имам аз един козирог, с който имахме лек романс, наложи се да замине извън Бг за 1 година, всеки ден звъни и казва колко му липсвам и как иска да ме гушне...
Не мога да разбера лъже ли, искрен ли е, това доколкото разбирам не е типично за зодията...
А с други мъже козирози не съм била, затова ми стана интересно да попрочета по темата.
Моят Козирог на живо се държеше стегнато. Нулева романтика и показване на положителни чувства. А по телефона се случваше да го хване музата...дали съм го обичала, нямало кой да гушне вечер, кога сме щели да се видим,че не издържал (бяхме от различни градове). И като се видихме....пак мъка и студенина. Но вие сте пресни,така че тепърва ще се опознавате Peace


Не знам, доста е странен. Просто тази зодия ми е много неясна... Моля ви помогнете да си изясня същността на този знак Sad

# 370
  • Мнения: 6 184
Моят Козирог на живо се държеше стегнато. Нулева романтика и показване на положителни чувства. А по телефона се случваше да го хване музата...дали съм го обичала, нямало кой да гушне вечер, кога сме щели да се видим,че не издържал (бяхме от различни градове). И като се видихме....пак мъка и студенина. Но вие сте пресни,така че тепърва ще се опознавате Peace

И при мене е така. По телефона, а понякога и пред компания /което е още по-странно/ се поотпуска и му идва музата, но вкъщи твърде рядко. Особено, ако е някъде за няколко дни без мен не мога да го позная, то са едни прегръдки и целувки по жицата, думи нямам .. чак и онемявам. Simple Smile
flowy, няма как да изясним същността на твоя човек. Както и сама виждаш - имаме прилики, но имаме и разлики. Не всички са еднакви, за да го сложим в даден калъп. Ще го опознаеш с времето, но аз досега не съм виждала лицемерен козирог, така че съм по-склонна да вярвам, че е искрен.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 115
Моя пък чувства показва още от самото начало.
Тогава преди 11 мн бързо му влезнах под кожата.
А към детето е просто....нямам думи.Нея може да я целува и глези цял ден .
За общуването и аз съм съгласна ,че не обичат.
Много е труден .Много малко хора са му приятни.

# 372
  • Мнения: 43
Здравейте мили дами! Да се запиша и аз в тази толкова хубава тема, след като изчетох всяко едно мнение на всяка една страница. До колкото знам всяка зодия си има 3 декади и много зависи Козирогът в коя от тези декади е. За това тук много от вас описват един и същи човек и още толкова коренно различен вид Козирог. Моят е на 5 Януари. Аз съм Дева - на 1 Септември, с асцендент Скорпион. Заедно сме вече 7 години, няма годеж, не живеем заедно, на човека въобще не му е до такива неща и много добре беше описано по-горе: 1.Работа, 2.работа, 3.работа, 4.учене, 5.лична работа/хобита, интереси, фитнес и др./, 6.семейство, 7.приятели и чак накрая ако остане нещо - 8.аз. Не знам как да подхождам към него, като скала е, нищо не може да го докосне, по никакъв начин не мога да го накарам да ме желае повече или да ме обича повече или да му липсвам. И с добро да подходя - изобщо не се впечатлява или размеква, със сърдене, караници, спорове накрая може да осъзнае, че греши и да ми обещае, че ще се промени, но като се замисля единствените моменти, в които се е държал както аз искам е било, когато вече много съм му била бясна и вижда, че ще ме изгуби ако не започне да ми прави мили очички. За в леглото да не говорим - при последният ни огромен скандал го чаках 4 часа в леглото му, даже му писах палави смс-и, за да предизвикам някакво желание у него и да вземе пък да си дойде... И даже, когато му писах колко се чувствам унизена и как си тръгвам веднага и повече няма да го чакам, ми отговори с "Чакай да си допия чашката и идвам."  #Crazy Просто ужас!  #2gunfire А аз съм със супер силен характер и не мисля, че мога да търпя още и да чакам някой да започне да ми показва, че ме обича и ме желае. А съм изгубила твърде много години и не знам ако продължа загуба ли ще е, или ще успея да намеря някакъв начин да го накарам да започне да показва, че ме обича, а не само да го таи в себе си. Ако някоя от вас е с подобен тип Козирог от повече време и му е намерила цаката - моля да сподели някакъв съвет, защото това несигурно бъдеще много ме отчайва.

# 373
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 934
7 години не е ли достатъчен срок да си намерила някои отговори? Ако половинката ти за толкова време не се е променил...кога мислиш, че ще се случи и каква би била съдбовната причина, която ще му пререди приоритетите...освен едно дете, но и това не е сигурно?!

Вероятно ще се включат жени, които ще ти пишат, че под образа на Козирога има топлина, как те са успели да му влезат под кожата. Е да, ама не всяка жена става за всеки мъж и не винаги се получава с едни и същи похвати.

При мен споровете, караниците и гранде скандалите не само, че не вършиха работа, ами и се обръщаха срещу мен. Нищо не влизаше в главата на Козирога. Едно си знае, едно си бае. Споровете го превръщаха в склад с барут...една искра й си изгорял ooooh!

# 374
  • Мнения: 43
Джулая, много си права. Но много пъти съм виждала как невъзможни мъже се променят от жените си и стават коренно различни. Някак си вярвам, че всеки човек е врата/освен наистина увредените и негодните/ и ако ти притежаваш правилния ключ може да бъде отворена врата за теб. Но се иска подход, а аз не съм добра в подходите, мога единствено да съм искрена, да казвам това, което желая и да се надявам чрез добро отношение и честност да ми се даде, а като не ми се даде, естествено да се ядосам и отново да кажа всичко, което мисля и искам на човека. Но явно не всички мъже заслужават да си напълно честна и искрена с тях и се налага да им се прилагат "женски хитринки" . Само това не съм опитала и ако не стане, ще се откажа, ако изобщо ме оставят де.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт