Мъжът Козирог

  • 129 864
  • 880
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 115
Никога...не се предава на моите увещания да му помогна (за каквото и да е ). ...пита какво да ми помогне (отказвам винаги) ...

Това добродетели ли са?  newsm78

# 91
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Никога...не се предава на моите увещания да му помогна (за каквото и да е ). ...пита какво да ми помогне (отказвам винаги) ...

Това добродетели ли са?  newsm78
Темата за добродетели ,които притежават мъжете н newsm78и ли е ?

# 92
  • Мнения: 132
С Козирог трудно се живее,особено ,ако не си готов да поемеш тежкия му характер(прекалено праволинеен е),но пък можеш да разчиташ на него за добро и лошо до края на дните си,ако си коректен.
подкрепям

# 93
  • Мнения: 75
   Моя  е Козирог, ами по-добър и мекушав мъж не съм срещала! За чувствата, ами мога да ти кажа, че  е много чувствителен,   казвала съм му, че е жена в мъжко тяло, щом ревем заедно на някой филми!  Embarassed И това за затвора, моя доброволно е влязъл в него, аз искам да го изкарам от вкъщи, да не  е залепен непрекъснато за мен, ама не става, иска си затвора и това е!!! Laughing
  Всеки, човек си е индивидуален сам по себе си, и не винаги зодията го определя, като характер!
Все едно говориш за моя мъж! Абсолютно същата душичка е!  Heart Eyes Въпреки че на моменти издребнява за толкова смешни неща и ми се цупи като малко дете. Например след като се видим за първи път след изморителния работен ден, ако не го целуна за добър вечер, ама веднага се обръща на другата страна и не ми говори....  #Crazy Thinking Ние всъщност сме младо семейство, но откъм възраст - той е на 28, аз на 25, но имаме брак вече 7 години. Затова си мисля, че има още малко да израсте тези детски поведенчески маниери, но пък мен това ме вбесява!!  #Cussing out Иначе у дома е перфектен в домакинството. Помага ми на 100%, а малкия се оправя без никакви проблеми, нощно време става да го води до тоалетна.... абе нямам забележки. Работи като изоглавен и носи пари у дома... Златен ми е!! Нямам забележки! Ей, сега да не започнете да ми завиждате!  Wink Най-интересното е, че го карам насила да излиза от време на време с приятели, но той не се отлепва от мен. Ако ще излиза, ще излиза само с мен! Закон! Когато е болен, доста преиначава. Харесва му да бъде съжаляван.... а мен това много ме натоварва, защото се притеснявам. Аааа, да, много обича да харчи пари, особено за мен! На себе си може да не купи нищо с месеци, но мен винаги ще ме облече. А живота ни никак не е лек, защото живеем под наем и никой не ни помага, оправяме се съвсем сами, но той въпреки това винаги намира начин да ме поглези, да ме накара да се почувствам желана и красива!  Heart Eyes Blush Не знам дали това е породено от зодията му, тъй като той е имал много тежко детство, много побоища и скандали... и затова за него семейството е най-съкровенното нещо на тази земя. Толкова много ме обича, че преди години бяхме разделени за кратко (причината беше свекърва ми, при която живеехме тогава) си ряза вените заради мен. Тогава беше разпилял мои снимки по пода на цялата квартира, в която се беше нанесъл, за да е близо до мен... Изобщо... драма! Как да не го обичам, кажете ми! Между другото и аз съм Козирог, но януарски, а той е роден на 24 декември, в 23:00 ч.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 14:59 от elvy_1983

# 94
  • София
  • Мнения: 117
И моят е сладък коризог и много си го обичам...Единствено се дразня когато мълчи  Crossing Arms  и не споделя нещата,които са му в главата преди да ги е осъществил.Но работим върху това заедно  Hug

# 95
  • Варна
  • Мнения: 230
С Козирог трудно се живее,особено ,ако не си готов да поемеш тежкия му характер(прекалено праволинеен е)...

Хех, точно тази дума използвам за него - праволинеен. А той все не ми вярва.. Simple Smile

# 96
  • Варна
  • Мнения: 230
Аз не само, че си харесвам Козирога ами си го и обичам  Flutter  Защото:
1. Той ме обича и ми го казва всяка минута на деня
2. Купува ми малки подаръци без причина
3. Грижи се за мен и му пука какво мисля и искам
4. Страшно добър е в работата си и го ценят много (гордея се с него)
5. Може да ти смрази кръвта за секунди, чувствам се сигурна с него
6. Много държи на семейството си.

Подкрепям с две ръце и се присъединявам към клуба! Simple Smile И аз си обичам Козирога, даже много си го обчиам. А знам, че не му е лесно с мен - аз съм малко, мило, добро (хммм) .... скорпионче.

# 97
  • София
  • Мнения: 395
Мъжът ми е Рак,но синът ми е Козирог.Имала съм и много срещи с мъж Козирог
Ето моето мнение.
Трудни характери - спор няма.Дисциплинирани, упорити, отдадени на семейството си и добри приятели.Като деца изглеждат и разсъждават като възрастни, те са неподправено сериозни.Като възрасти изглеждат като деца.Трудно е да ги разсмееш.
След всеки неправилен отговор губят частичка доверие в теб.Шумните компании не му допадат.Този мъж е много самостоятелен, вглъбен в работата си и абсолютно целенасочен.Знае какво иска и бързо намира достъп до обекта на желанието си.Не обичат да ги пришпорват.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз съм жена козирог, имала съм гаджета козирози, имам роднини и приятели козирози. Прочетох повечето мнения в темата, с някои неща съм съгласна - с други не. Да, мълчаливи сме и трудно споделяме, защото не смятаме да товарим хората с нашите грижи, говоря за сериозни неща, които ни терзаят, не ежедневни дреболии. С майка ми споделих най-големите си детски страхове като станах на 30. Това малко трудно ще го промените в козирога. Има хора, които успяват да намерят път до козирога и такива, които не успяват - за тях козирогът е труден характер. Та време е за самореклама Stuck Out Tongue Козирозите са общителни, нуждаят се от одобрението на хората около тях - не ласкателството им, обичат да знаят, че някой има нужда от тях и винаги може да разчитате на козирогче, то е чувствително, добричко, умно, лоялно, трудолюбиво и упорито, с интересно чувство за хумор, дава мило и драго за семейството си до н-то коляно, колкото повече одъртяват, толкова по-младежки дух показват:) (Край на рекламата:)

# 99
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз не само, че си харесвам Козирога ами си го и обичам  Flutter  Защото:
1. Той ме обича и ми го казва всяка минута на деня
2. Купува ми малки подаръци без причина
3. Грижи се за мен и му пука какво мисля и искам
4. Страшно добър е в работата си и го ценят много (гордея се с него)
5. Може да ти смрази кръвта за секунди, чувствам се сигурна с него
6. Много държи на семейството си.

Подкрепям с две ръце и се присъединявам към клуба! Simple Smile И аз си обичам Козирога, даже много си го обчиам. А знам, че не му е лесно с мен - аз съм малко, мило, добро (хммм) .... скорпионче.

и аз се присъединявам....само че аз сьм голям и твьрдоглав стрелец  Mr. Green...обаче си гледах на някакъв интернет гледач  Naughty и си пасваме 99%  bowuu Joy

# 100
  • Мнения: 172
Всичко написано е много хубаво и звучи като Идеалния Мъж.
А какви жени харесват Мъжете Козирози?Като тях или противоположности,с които да се привличат.

# 101
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Мъжът ми е Рак,но синът ми е Козирог.Имала съм и много срещи с мъж Козирог
Ето моето мнение.
Трудни характери - спор няма.Дисциплинирани, упорити, отдадени на семейството си и добри приятели.Като деца изглеждат и разсъждават като възрастни, те са неподправено сериозни.Като възрасти изглеждат като деца.Трудно е да ги разсмееш.
След всеки неправилен отговор губят частичка доверие в теб.Шумните компании не му допадат.Този мъж е много самостоятелен, вглъбен в работата си и абсолютно целенасочен.Знае какво иска и бързо намира достъп до обекта на желанието си.Не обичат да ги пришпорват.

Това е най-точното описание ,което касае мъжът Козирог ,а и брат ми ,и милото ,и дъщеря ми са такива....а аз съм прост шаран  Cry

# 102
  • София
  • Мнения: 395
Мъжът ми е Рак,но синът ми е Козирог.Имала съм и много срещи с мъж Козирог
Ето моето мнение.
Трудни характери - спор няма.Дисциплинирани, упорити, отдадени на семейството си и добри приятели.Като деца изглеждат и разсъждават като възрастни, те са неподправено сериозни.Като възрасти изглеждат като деца.Трудно е да ги разсмееш.
След всеки неправилен отговор губят частичка доверие в теб.Шумните компании не му допадат.Този мъж е много самостоятелен, вглъбен в работата си и абсолютно целенасочен.Знае какво иска и бързо намира достъп до обекта на желанието си.Не обичат да ги пришпорват.

Това е най-точното описание ,което касае мъжът Козирог ,а и брат ми ,и милото ,и дъщеря ми са такива....а аз съм прост шаран  Cry

И аз съм риба Mr. Green двете правим аквариум

# 103
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
А ,забравила съм свекито и то е коза, добре ми се отразява ,че не плямпа много JoyАйде завивиждаите hahaha

# 104
Внимателно прочетох повечето постове и едно нещо ми направи впечатление. Повечето жени, които се оплакват от мъжете Козирози са или огнени или въздушни знаци, които са напълно не подходящи за земния Козирог(с леки изключения, разбира се). Може би зодиите не са чак такава глупост и може би трябва да им обръщаме повече внимание. Аз лично съм зодия Дева(земен знак) и досега все се влюбвах в огнените Овни....обаче все не се получаваше. Те имат много плюсове, но тяхната непостоянност ме убиваше. И ако се плашите от скандал с мъж Козирог, значи не ви е вдигал скандал мъж Овен. Отскоро имам взимоотношения с Козирог. Отскоро и заради това не изказвам твърдо мнение, но вече си имам наблюдения. Вярно е по - мълчалив е, перфекционист, избухва...но е като канара. Намериш ли подход към него той е до теб и те брани с цената на всичко. Моногамен и работлив. Много държи на семейстово си. Мъж, който се печели не с команди, а с женска нежност и хитринки. Това смятам, че ме устройва. Може би защото и аз съм земен знак и сигурността в едни отношения е много, ама много важна за мен.

Общи условия

Активация на акаунт