Клуб "Без грим, без токчета, по бронзови медали!" 9

  • 27 570
  • 342
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Мнения: 2 478
Честита ти прическа 10cent's.За мокрия ефект си права,че така се получава,но аз не сушя после с дифузера.
Като сложа пяната или гела,намачквам хубаво косата и прихващам горния пласт коса с една шнола,за да изсъхне с обем.
Пак се получава.Пробвай ,а пък както стане Wink

Рокси зависи от перлите.Ако са къс наниз едри перли няма варинат да не приличат на бабешки.
Но дългият наниз перли може да се носи по няколко варианта:тип американска вратовръзка(сгъваш колието на две,правиш примка и прекарваш през нея),може да го омотаеш 2 -3 пъти около врата като единият път да е по вратлето,а другият по дълъг.Може да вържеш колието на възел по средата.Най-добре пусни снимка на перлите и ще измисля още вариации за закачливо-младо-секси-куул? Laughing Laughing Laughing

# 317
  • София
  • Мнения: 88
Искам да ви поздравя, темата ви е страхотна, много е "уютна".
Ако приемата нови членове с удоволствие ще се включа.
Аз съм силно casual, въпреки, че много често ми се иска сутрин да се събуждам с ентусиазма да се направя излъскано-прекрасна, ама не, та не, не става... Simple Smile

# 318
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз ще ходя на фризьор, но чак следващата седмица, че на нищо не приличам в главата  ooooh!

Пуснала съм коса под раменете, което за мойта фина козинка е огромно постижение  Joy

Перли и мен винаги ми се е искало да понося, но не съм измислила все още как да ги съчетая с моя гардероб. Допадат ми дългите единични нанизи, тип Кари Брадшоу.

Пускам втора част от преразказа на автобиографията на Вики Бекъм: сега разказва колко заплахи за живота си е получила, както и за отвличане на сина (първия)  Shocked Доста кофти период е преживяла. Освен това е имало вътрешен човек, който е издавал лична информация на медиите. Та сега книгата се обърна на детективски роман, докато търсят кой е.

# 319
  • Мнения: 3 521
10cent's, честита нова глава.
Първият перлен гердан с плетеното цвете е трепач!

Моята прическа стана неподозирано добре, гърлата от снимката може да ходи да скочи от моста Mr. Green

Купих си пожарникарско червено червило. Като на Гуен Стефани. Т.е. глос, де. Сега се чудя къде ще го разхождам Crazy.
Майната му, хареса ми много, и до детската площадка да е пак ще ми начеше крастата.

Satten, добре дошла.

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Dodo Dodo прекрасна си. Това новите очила ли са? 


Благодаря и на теб!  Simple Smile
Новите очила са, да. Макар, че тук не се вижда никакъв детайл от тях.

По отношение на перлите. Безкрайно красиви и нежни са бижутата с перли, но за мен те носят със себе си една тежест характерна за възраст над средната. И сложени от млади жени или ги състаряват или им придават строга елегантност от която струи студенина.
Може би при определени ансамблови съчетания могат да носят и друго усещане, но трябва майсторство. Така мисля аз.

# 321
  • София
  • Мнения: 88


Това е май, май по-претенциозно...

# 322
  • Мнения: 738
Честити нови прически на фризираните Grinning  bouquet

Всички снимки са прекрасни, най ми допадат съчетанията на Сара Джесика Паркър.

# 323
  • Мнения: 3 521
А на мен Гуинет на последната снимка с шинелът и дългото двуредно бижу. Мисля да изплагиатствам Laughing.

Малко забавни перлени бижута и от мен. Определено не са претенциозни като наниз сиви перли ф15 мм, но не са и толкова елегантни, а бе кежуъл бижута. Поразцъкайте със следобедното кафе Wink .

# 324
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
surfline чуден сайт си пуснала  Laughing

Мисля че тук е моментът да се похваля,че имам това, от показаните колекции:

# 325
  • Мнения: 2 478
Честито Лу!
Добър избор си направила.

# 326
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Честито Лу!
Добър избор си направила.

Благодаря ти, но изборът не беше мой, подарък ми е. Имам го вече от 2-3 месеца, но сега като разгледждах сайта, който surfline беше пуснала, видях че го има на него.

На мен тези черни перли много повече ми допадат от белите - по-нестандартни са и имат специфичен маслено-зелен оттенък на слънце (тип бензинова локва  Laughing).

# 327
  • Мнения: 3 782
Никой не каза нищо за моите бижута  Crossing Arms Е явно не са по ваш вкус  Wink
Лу, завиждам ти благородно. Винаги съм си мечтала за истински перли. Flutter уж си поръчах от една дистрибуторка на Велмар, но нещо излезе несериозна.
Честито на всички с нови прически. Hug
Satten, добре дошла и от мен.
И никой ли няма да си покаже фризурата?
Този номер с пяната на мокра коса го правя и аз.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 17:02 от ani_4ka

# 328
  • София
  • Мнения: 88
Аз страхотно много харесвам съвсем елементарния един ред бели перличи около вратлето, т.е. да не висят. Супер нежно ми е Simple Smile Но не е особено непретенциозно.

# 329
  • Мнения: 5 710
Ейй, Коко-то с цигарката, шапчицата и перлите е супер. Носех тази снимка на аватар известно време:-))

И аз харесвам бензиновите перли повече от белите, обаче нямам никакви перлички, освен едни обеци, които приятелката ми ми подариха за 30тия РД, и които имаха дори сертификат(!) че са истински, бяха дали луди пари, след което при един инцидент се отлющи едната и отдолу се показа колко е истинска.

Общи условия

Активация на акаунт