Арабски прелестни девици и други чудни хубавици - 96ти път

  • 38 507
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Добро утро на всички!!
Вече имам малко свободно време! Вчера посрещах една от сестрите от Турция,тука ще учи,че голямо чакане падна!
И какви глупости са им говорили,че в общежитията имали басейн,климатици,сауни и тн.... Отиваме тя една малко стая с две легла,едно бюро и едвам двама души могат да се разминат ужас!!! да не говорим за банята,но поне плочки сложили  Grinning
Този шал за който говорите ако не се лъжа се нарича ПОШ ! и всяка държава(арабска) има специален начин на връзване...  Simple Smile
Добре дошла на Жасмин! И на всички други завърнали се   bouquet
Стила на връвзане на поша в Оман много ми харесва  Simple Smile
честито и на всички празнуващи!!! Доста сте май!!   bouquet
Кате М ще колят ли агне в твоя чест?? какво стана ?  Hug  Grinning
Лили браво на Каритоо!!
И аз направих Фъча много е вкусен,само че някакава дупка ми се получи след изпичането... но бях объркала сложих бакпулвера при яйцата ,а не при брашното,но както и да е пак ще направя!  Simple Smile
Чакам с нетърпение по следващата седмица, 16 декември,нали ще има варненска среща пак  Wink ИншаАллааа
а сега излитам за училище!! че после едно показване и разкараване из Варна ще паднее ехееее....
Много прегръдки и целувки на всичкии!!!

# 76
  • Мнения: 1
Добро утро,

И аз да се включа по темата за печенето, рака на кожата и т.н.

Аз съм с един нюанс по-светла от средния българин, много трудно потъмнявам, лесно изгарям, а от няколко години получих и слънчева алергия. Преди години когато още ходех по къси поли и ръкави се ужасявах от пристигането на лятото. Абсолютно всеки ми повтаряше, че съм много бяла, това не изглежда добре и ми трябва тен. Това го слушах поне по 5 пъти на ден, всяко лято, година след година...Явно това ми е влияело защото всячески се опитвах да почернея, освен на морето се печах и на село на двора в най-силното слънце, и съм си докарвала жестоки изгаряния с мехури и всички екстри. 

Когато се преместих във Великобритания забравих завинаги за тези глупости защото там има много по-бели от мен, и никой не ми казваше че ми трябва тен. Толкова е жалко, че робувме на подобни идеи и понякога сме готови и да съсипем здравето си...
После съм наблюдавала много жени, които прекарват дълго време по плажовете, главно бразилки и австралийски живеещи по крайбрежието. Има един момент когато когато кожата им е мечтата на всяко младо момиче- със страхотен тен, но да ви кажа това продължава закратко, после бързо, бързо остарява и се съсухря и съм виждала как на двайсет, тридесет годишни жени кожата вече сбръчкана, изсушена.....Не правете това със себе си, моля ви ! Помнете, че всички остаряваме, а не обратното, не ускорявайте изкуствено този процес !!!!

Невена, интересно ми е дядо ти променил ли си е идеите след заминаването си в Германия....ах това джентълменско поколение. И моя дядо е роден някъде там (визирам и време и пространство), и той до последно все беше костюмар, но цял живот си беше яростен земеделец. Чакам продължението....Това за подобряването на гените беше добро..

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 09:42 от Monsoon_rain

# 77
  • Мнения: 216


Добро утро,слънчеви момичета Hug

Добре ли сте днес Heart Eyes

Невена-интересен човек е бил дядо ти...как обичам тези разкази от миналото...моят дядо също много ми разказваше за своето минало...
как в началото на миналия вече век,улица Пиротска в София е била осеяна с дюкяни и работилници,а собствениците са били евреи..
там се запознава и с баба ми...той изработваше куфари,чанти ,портфейли-ръчно и почти само от кожа---е с идването на комунизма всичко става държавна собственост и хората са принудени да се
разделят със своята собственост Crazy...и аз друг път ще разкажа bowuu

Ди -при мен често идват свидетели на Йехова-но аз най-търпеливо им обяснявам(то се и вижда)-че вярата ми е непоклатима и по добре да обясняват на други ,че Алла и Йехова са все имена на Създателя-и хората веднага ме послушват Flutter-много са милички  bouquet

Лина,твоят човек е голям шегаджия-на един мъж се падали 7 жени- Joy
по последните статистики от преброяването на населението на планетата стойностите са почти уравновесени-с малки отклонения в полза на жените-заради по-високата възрастова грница при жените,но това значи,че жените които са в повече,са на съвсем негодна репрудоктивна възраст,защото са баби Joy
---дори в Иран четох,тяхно си проучване,че мъжете са с о-ло 800 000 повече от жените Shocked-представи си това се равнява на населението на  един град по-голям от Пловдив-а
вътре само мъже Joy-разбира се едва ли някой там се оплаква от недостиг на жени Wink-даже жените може да се радват  Wink
имат по-голям избор и по-малка заплаха от втора съпруга bowuu

Сабинче-така ми стана мило като разказа как Теди е хранел уморената си сестричка с мандаринки-витаминки Party

Другарче-тьй обезательна будеш мама -вярвам в това и имам чувството,че съвсем скоро-Ншаалла PraynigHeart Eyes

Наде-хубав бе разказа ти в началото на темата-ти си вече достатъчно мъдра и знаеш,че каквото- такова,че животът е като морската вода-пиеш,пиеш и все не можеш да утолиш жаждата си...важното е,че ни има тук и сега-да знаем защо ни има,да сме пълноценни-а ти с твоите 4 деца-няма как да не си-ето моите три и често от толкоз
отговорнсти и задължения ставам неадекватна hahaha...а какво остава за твоите големи предизвикателства(деца)...чакайъ още малко и ще видиш като занаидват техните дечица  bouquet

Дезърт-и без солариум си прекрасна-тука веднъж те показах на снимките
на племенниците на моя човек(4 на брой,между 20 и 30 годишни и все хубавци Wink)-и те ахнаха-всеки иска да се запознае с теб Mr. Green-но аз казах моля,моля-момичето е сериозно и ако някой проявява интерес-първо ще трябва да подсигури живота си стабилно,а после и още много други условия,които ти ще определиш Heart Eyes-така,че без солариум-ако един мъж не умее да цени прекрасната и естествена белота като твоята- да ходи да си търси някоя мургавелка bowuu

Биби-не се страхувай от ваденето-и аз минах от там-по принцип рядко ходя,защото зъбите са ми здрави,но миналта година ходих,щото не ми никнат мъдреците както трябва-тя погледна и видя,че са тръгнали,но нямало място за тях,а един е поникнал развален Confused-трябвало да се извади-и аз се уплаших-но всичко мина неочаквано бързо и без грам болка Party-сложи упойка,а скоро след това взе един инструмент-и аз докато се опомня-зъбът вече беше изваден-нищо не усетих,освен това,че не успях да повярвам-как всичко стана без болка и светкавично бързо  bouquet

хора,лек и приятен ден  bouquet

# 78
  • Мнения: 2
Здравейте BG-мами !
Регистрирах се в този чудесен сайт миналата седмица и сега с голямо желание сядам да ви пиша.Първо да се представя:казвам се Гергана и сам българка.В момента живея в Италия гр.Болоня със съпруга си, който е италианец и нашият малък 5 - месечен син Дейвид.
Този месец ми предстои важна промяна в живота, съпругът ми е командирован от неговата компания за две години в Оман и естественно ние с детенце ще го последваме.
Ще се радвам да ми пишете и ако знаете мами живущи там, за да мога да се свържа с тях.
Желая ви приятен ден с много усмивки и настроение с вашите малки съкровища.

# 79
  • Мнения: 216
зДРАВЕЙ гЕРИ-имаме мама от оман-коятО е отскоро сред нас,но за това пък е май от 20 години в Оман-тя всичко може  да ти разкаже-виж
това е АрабскатаЖасмин

# 80
  • Мнения: 468
Здравейте, мили дами. bouquet

Много, много ви благодаря за пожеланията, разчувствахте ме истински. Embarassed Hug

Сабинке,  как си запомнила тази толкова дребна подробност, мерси!!! МНого се радвам за Абра, ще трябва да ни пише наааааааааааай-подробно когато се върне.  Hug

Другарче, искрено се надявам и твоят РД е с така желаното коремче. И да не е РД, важно е да има бебо.  baby_neutral

За Свидетелите на Йехова ние с мъжа отдавна си правим тези бъзици с тях, като им кажем какво ни е изповеданието и се кротват, възпитани хора, няма спор. А най-ми е интересно като отидем в някой супермаркет и ги питаме има ли колбаси без свинско, а продавачите се пулят така #Crazy, като че ли не са много в час с личния избор на всеки.  bowuu

Гери-Давид, добре дошла. И ние чакаме Арабски Жасмин да разкаже нещо за Оман. От сателита знам, че е доста хубаво, но като порядки не ми е известно. Освен, че имат много смешни мъжки танци, с които поздравявам всеки път мъжа ми. Mr. Green

Дезърт, и аз ходих на солариум преди да забременея, и скоро казах на мъжа си, че по-голяма глупост от тази няма. Иска толкова поддръжка на тена, а кожата наистина става ужасна. Добре, че навреме спях. Истината за теб е да ти намерим едно арабско момче, виж как арабките искат да избелеят, а ние пък обратното. Сбъркана работа.  Joy

Ясминке, защо така с този нет, от морските ветрове да не е нещо. Mr. Green

Дуа, наспа ли се Рабуба? Hug

Наистина много момичета не са писали скоро, ето Сноу, Веси, Креми вече се отсрами Grinning. Сигурно всеки го е повлякъл на някъде живота с неговите трудности.  newsm78

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:46 от amal

# 81
  • Мнения: 3
Добро утро мили арабелки Hug Hug Hug
Хахаха,Дуа,разсмя ме с това за града пълен с мъже. PartyИначе моя човек си е такъв,шегджия,че и ако с шегата и мако да те жегне,хептен му става добре Joy Joy JoyАма свиквам де. bowuu
Айде бягам,че леля ми дойде от БГ на гости.Сега като е тука ще трябва да огранича разговорите с хабибито,че скандали от сорта,как така арбин,мюсюлманин не ми се слушат.

# 82
  • Мнения: 610
Добро утро момичета  Hug

Сега видях, че и днес имаме рожденник   Simple Smile



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖОЙ !

Мелани  Hug  Да ви е живо и здраво порасналото момче! Много да ви радва! Весел празник  Tada    Целувки и на сладката му сестричка Мари  Heart Eyes

Невена и аз много обичам стрелците  Wink  Имаме и още дечица стрелци- Сами на Деси, Натали и Амар на Снежна  Simple Smile
Ето и Наина скоро е рожденничка  Party  а до колкото си спомням и Лили тези дни има рожд. ден  newsm78

По- късно пак ще пиша, че нашия татко утре сутринта заминава за о-в Крит , и сега приготвяме багажи, документи..... Crazy

Хубав ден на всички   bouquet

# 83
  • Мнения: 234
Добър ден и от мен!
За солариума,не мога да кажа да ли е вреден,един единствен път ходих,и излязох ни жива,ни умряла от там.Откъде да знам,че имам клаустрофобия,като се затвори този ми ти солариум,сърцето ми биеше сигурно с 1000 удара в минута.Мъжът ми ме майтапи,не казвай на никого,че ще ти смеят,чуждите жени умират за такива работи,а ти си стръхла Mr. Green
Биби,не се притеснявай,с упойка нищо няма да усетиш Grinning
Дуа,фъча стана превъзходен,благодаря за рецептата  bouquet
Другарче,дано станеш мама! Praynig
Nevena Virolan,браво на твоето детенце,и дано стане шампионка!
В нашия град също има такива секти,но не ходят по домовете,а иначе имах приятелка която беше в такава секта,едвам излезе от там.
bliznacite2004,той моят рожден ден мина,а аз като съм индианец,и не мога да слагам торти и кафета,че заради това и не почерпих.Тя Дуа ми обясни жената,ама малко с картинки трябва да ми се обяснява Laughing

# 84
  • Paris, France
  • Мнения: 14 273
Добро утро на всички,

близнаците, тортата със Спидера ми взе акъла. Само са не я види Сашко, че ще иска такава Mr. Green.

Другарче, от все сърце ти пожелавам не едно, ами две бебета накуп. Повече не, просто не е човешко. Близнаците ще ти обясни какъв кеф е и колко лесно е излизането.

С Дуа съм съгласна за съотношението мъже/жени. То варира леко, но навсякъде клони към едно. Ето карта. Със синьо са оцветени райони с преобладаващо женско население, с червено мъжко. Видно е, че точно арабския полуостров е място с повече мъже Laughing, донякъде обяснено с прилив на работници:

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Sex_ratio_total_population_pe … ountry_smooth.png

Разгледай и статистиката по страни, в южните традиционно се раждат малко повече момчета. Изразено е в брой мъже към брой жени:

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Sex_ratio_total_population_pe … ountry_smooth.png

Дуа, знаеш ли, че баба имаше кафяв кожен куфар, подплатен със сатениран памук или коприна, от кожа тип "во", купен точно от Пиротска, но преди войната. Там едно време е имало страхотни магазини за обувки ми е казвала тя.

Монсун, в Университетите на предвоенна Германия е било пълно с комунисти, анархисти и всякакви идеологии. От там дядо се връща комунист, идеология с която не се раздели до смъртта си въпреки че осъзнаваше грешките и не приемаше реалната политика на тези партии и движения не само в БГ но и по цял свят.




# 85
  • Мнения: 689
Добро Утро!(в 2 следобед)  Crazy

При нас вали дъжд,а един ужасно силен гръм ме събуди,Кари се уплаши..
Провали ми се излизането,но много се радвам на дъжда и на рядкото тук,в пустинята
мрачно,дъждовно време.
Гръмът сигурно е паднал на близо:пълно е с нови железни основи на сгради,които растат като гъби наоколо.

Вчера беше 37-я РД на Емирствата и 27-я на Лили Joy



През 1971 г. емирствата : Абу Даби,Дубай,Шарджа,Аджман,Фужейра и Умм ал Куейн се обединяват,година по-късно се присъединява и Рас ал Кайма.
Началото на Обединените Арабски Емирства е поставено.

Коли,таксита,тераси..от всякъде се веят знамена,това в БГ защо не съм го виждала  Thinking
Колите на емирците:в лепенки сърчица  с номер 37 ;знаменца от всякъде,балони,снимки на президента,шейх Зайед (Аллах да е доволен от него) и шейх Мохамед...
Една кола беше особено пищна с огромен бял мечок на покрива,наметнат с националното знаме  Crazy
Бибиткат хората,радват се,традиционни песни в чест на Емирствата звучат...
Народа с шапки и кепета в цветовете на знамето,шалчета и абаи и забрадки...еуфория!!!
Имаше и заря,в Дубай шоу с парапланери,парад на украсените коли-пътищата отцепени...

вместо снимки:  http://au.youtube.com/watch?v=L64zZWZkBws&feature=related

хайде потопете се в Ориента с един сладък емиратец:

http://au.youtube.com/watch?v=vzAg5hk2CfU&feature=related

Чудно ми е защо мормоните и Свидетели на Йехова не опитват да конвертират мюсюлмани  Thinking

Невена-браво на Катето,ама защо този спорт точно?!
Аз искам за Кари плуване,но още се ослушвам за подходящо място.
Не бих я записала на бойни изкуства,въпреки,че в Египет е доста популярен спорт и за момиченца и за момченца,но искам моята г-ца да е ,,гърли,,тя и по характер е хърли-гърли  Heart Eyes
Виж за Сара сигурно на бокс ще я запиша-такова нервно и бойствено бебе е  Laughing

Като заговорихте за афро-езици-бях на представление с афро-танци и песни,страхотно им се изкефих,бебката много и харесаха също-започна да се тресе и върти,поклаща глава  Joy
Цялата музика се правеше от ударни,танцьорите бяха с красиви костюми,нарисувани и накичени както му е реда,косите на плитки..-страхото преживяване беше!
,,О-мама-мама ееее!О-мама ма-ма еЕ-Е!''
Джъмбо!-здравей! на какъв език е?

Да са живи и здрави всички декемврийчета и декемврийки   bouquet
 

# 86
  • Мнения: 216
лили-имала си РД и мина без почерпка-е тогава ще почерпя аз...
и без това имате два повода,плюс това,че днес един ливански политик -Мишел Аонпредставител на мнозинството от христиани,но и част от сегашната опозиция-някогашен върл противник на Сирия, е днес на официално приятелско  гости там-и Башар го посреща  bouquet  bouquet  bouquet
това е нещо много хубаво за бъдещето на хорицата от района-весело и дружно съжителство,а и добър ход за предстоящите избори,на които ние от опозицията барабар с хората на Аон(тоест християните гласоподаватели)-се готвим да печелим изборите...аз не,че нещо се готвя-но се надявам на това newsm51...та три повода -три торти

Лили-за наказание ,дето премълча твоето състаряване с една година-сега всичко да ометеш до шушка Joy

Невена-ми то преди войната работилницата е била на дядо ми и баща му-така,че може чантето да е тяхно дело-те какви куфари(исински антики) имаха у дома,но като почина дядо ми някоя от предвидливите ми лели Twisted Evil-се беше погрижила за тях незнайно как и къде Sick-а пък бащата на баба ми -е правел кожени обувки,обаче като излязъл каучукът(като бил изобретен)-тогава много хора спрели да носят така скъпите кожени обувки и опинци и взели да си купуват каучукови-човекът почти фалирал-та баба ми много обедняла-за туй и уговорили брак със сина на куфарджията Joy...иначе чантето на баба ти го пази -какъв хубав предмет е и колко иостория има у него  bouquet

# 87
  • Мнения: 3

Така съм се увлякла в редене на стихове и обръщане на внимание на леля,че съвсем забравих да ви почерпя.ДНЕС ХАБИБИТО ИМА РОЖДЕН ДЕН,затова ви черпя по тортичка Hug Hug Hug  chef

# 88
  • Мнения: 110
сутринта набрах този текст

 Добро утро на всички!

Благодаря за пожеланията! Искам да си прегърна мъжа и в най-скоро време да сложа лентичка във форума! ИншаАллах.

Вчера беше топъл и почти летен ден - хората по сака бяха по улицата, съблекли якетата, а дне е мокро, мрачно и вали ли вали.

Невена, Катето много интересен спорт си е избрала! Да има и още дипломи.

За мормоните в Англия. През зимните месеци на 2006-та бях в едно селце около Дънди, Шотландия. Там работех с хора с аутизъм - занимавах се с "адаптираната заетост" - когато някой от тях ходи на работа, си ходи със сътрудника - това е обикновено човек от организацията - доставчик на социални услуги. Аз бях към една голяма организация-доставчик на услуги Real Life Options. Колегите, а и потребителите живееха в селцата наоколо. Та отивам аз на курс- за начало. И на 2-3 ден ме питат как съм, как съм спала, а то едно спокойно, хазяйката ми -една прекрасна жена, цял живот работила в библиотеката на университета St Andrews, а бившият й съпруг си мислеше, че е прероден индийски духовен учител, имаше си духовно име, но на моменти ... все повече моменти, беше опасен за себе си...затова той живееше в съседно село - ползваше социални услуги, я тя - в спокойна къща в Анстръдър - на брега на осеана, много сьомга! С нищо незапомнящо се селце, спокойно, имаше още един чужденец - един руснак, женен за англичанка, бабите го харесваха, че бол мъжествен и много го клюкареха.

Хазяйката ми - жена на пенсионна възраст се беше записала на курс за нови технологии, за да може да си ползва новата цифрова камера и за Коледа си беше подарила нова ракета за тенис.

На центъра на селцето - 4-5 магазинчета, във всяко от което има един кош, където всеки желаещ да си носи използвани, но чисти найлонови торбички - за повторно използване. Иначе новите се продаваха, за да може така - да се замислят дали да си ги купят и да пазят природата чиста.

И в това спокойно селце, ме питат на курса, как живея. При положение, че съм била в Англия неколкократно, при това - в Лондон и почти из цялата област Кент и в Брайтън /социални проблеми безброй/! Чудех се аз защо ме питат? Имам си среда, имам си работа...отстрани погледнато, ми плащат, за да ке разхождам с потребители... както каза една колежка "вчера в работното си време бях на ресторант и на разходка покрай брега.   
 
И се оказа, че ме предупредиха за следното - по къщите ходят мормони и Свидетели на Йехова, чукат на вратите. Като им обърнеш внимание, трудно можеш да се отървеш.

Даже един от моите наставници на курса, каза, че като са си у дома, вратата на къщата е отключена. Приятелите знаят и влизат, а ако някой почука, значи е от сектите и не му отварят.

За няколко месеца имаше такива посещения и при нас.   

# 89
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, да предам поздрави от свеар, добре са, бебето е супер спокойно ,яде и спи, красота!  Crazy Laughing
лили още растеш явно, после ще хубавееш само и ще помъдряваш!  Peace  bouquet
много народ на тази дата, и на лина  за възлюбления поздрави за рождения му ден! празнува ли го ,лина? newsm78  bouquet
дуа, ако мене плашиш така, много ще се уплаша,  Mr. Greenама като добро и изълнително дете, ще си обърша и 4инийката! хахаха Peace

Общи условия

Активация на акаунт