Бандата на таз година е Дюканската дружина - 136

  • 20 543
  • 466
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Добър ден и от мен!
Титлата я увековечихме и в заглавие на тема, да ни е честита!
Снощи на тръгване от работа и на мен ми направи впечатление тънката луна и 2 ярки звезди около нея, беше много красиво в още светлото даже небе!
feelgood,  Hug. А бе кантарчето засега е супер, мога да го удостоя със званието "магическо". Praynig.
Вчера сутринта 64,3, тази сутрин 63,5. Та да питам аз - вие как си смятате кръглите кг, аз примерно като станат 63,4 да ги броя 63 нали така? И потвърждение 3 сутрини да чакам или не? Знам, че това е по лична преценка,но.......... да питам аз. Laughing
Някой ползвал ли е кисело мляко Пършевица 0,5%? Моя мъж последно ми купил такова - вика жена бонус - 0,5 % мляко. Аз му викам - то 0,1 % трябваше да е бе човек. А той- ами нямаше такова. Мъжка му работа. Ще си ги изям аз де, че и 5 броя поръчах. Сигурно не е чак толкова фатално, но защо да е....
Лек ден ви желая на всички и много усмивки  Hug.
Че декември ни предлага чудно временце засега (поне тук при нас е така).

# 46
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
Честита нова темичка!
Лек ден!
Отивам да дочета старата!

# 47
  • Мнения: 359
 Добро утро и от мен!
Поздрави отново за рожденичката  bouquet.

Боби и аз чакам за развързката с тоя дроб-мале какво ли не ядем вече без да знаем Sick.

При мен нещата са ок горе долу.

ето ви и снимки от с. Чифлик, заради което ви пренебрегнах на срещата Embarassed Heart Eyes.
http://picasaweb.google.com/alexiev/Trojan#5274939614238880514

# 48
  • Мнения: 145
Здравейте,милички! Hug Hug Hug

Едно ми е празнично,днес излизам в отпуска ,и чак на 12 януари съм на работа!!!
Започвам да празнувам вече!

Lucie-благодаря,че си мислила за мен на купона,бях и аз там със сърцето си,ще взема да бия рекорда на Филюдка догодина,и пропътувам тия 11 000 км,да им се не знае! Heart Eyes

Кри Hug

tan4eto-казах ти аз,че ще ти хареса сладкиша с тиквичките,а ако те е страх от подсладителя,слагай стевия,но да знаеш ,че променя вкуса значително,не че е лошо,просто е различно,и на някои хора не им харесва.
По повод сладкишите-вече два пъти си правя следното ,и много ми харесва-2 яйца,разбити до побеляване на пяна(увеличават си обема доста),заедно с подсладителя или стевията,слагам 6 л трици,1/4 чл бакпулвер,канела и малко настъргана портокалова кора,пека в малки силиконови  формички(стават 8 броя).
Невероятен вкус,и цялата къща мирише на Коледа!



Усмихнат и отслабващ ден!

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 11:02 от Nyala

# 49
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте сладури! Бъдете лъчезарни днес!

Боби1973, направо се втресох от описанието и снимките на дроба! УжасТ!  #Crazy

Венерас, страхотно е! Направо ме запали и аз да ида ...........


Тонито26, Мерито, Весито5, Lucie, Филюдка, Aynur, Ривелка, Франц, Шуши80, Ече, Монро, Цоци ................. Hug Hug newsm51  love001

Гушки и цунки и на всички останали, за да не забравя някой!  newsm51  love001

# 50
  • Мнения: 850
        veneras  , СУПЕР много е красиво ..... оххх добре че имаме такива красиви местенца , като ги видя и отчаянието ми на къде върви държавата изчезва!

   Nelsan4eee  Heart Eyes Hug Crazy

# 51
  • Мнения: 3 202
Примет момичета  wavey

Охо..., Сани 3! Сега научавам за пияното Flutter.

# 52
  • Мнения: 359
Наистина беше страхотно, една чистота, красота, а въздуха е неописуем.
Минахме през прохода Троян -Кърнаре е няма такива гледки просто.

Не ни се прибираше в гадната и мръсна София.
На влизане небето беше нещо между лилаво и червено, и мнного смок, та се смяхме че на табелата на входа на София пише Мордор.-ама си беше точно така Joy

# 53
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета Hug
Ще ме приемете ли във вашата дружина Blush
Имам едни 15 кг. минимум за сваляне и нещо се поослушвам. Но обещавам и пред себе си че вляза във форма. Вече успях да сваля 20 след бременността, но тези 15 ме тормозят още от 9-ти клас Embarassed
Айде лек и ползотворен ден и дано ме приемете  bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 413
Здравейте  Hug
Има ли Шуменки, желаещи среща в събота - 06.12.2008 (преди обяд)?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 361
 А Бургазлийки ,желаещи за среща в петък - 05.12.2008 18.00 часа бистро ТРИУМФ ?   Grinning

Поздрави на всички!  Hug
Венерассс,страхотни снимки!Изкарали сте си страхотно!  Hug
Ния Петрова,добре дошла и успех!  bouquet

# 56
  • Мнения: 229
Niya_Petrova привет  Hug
Veneras наистина е красиво местенцето
Аз незнам да се оплача или похваля, но карам нещо като 2+ /страх ме е за чиста трета фаза/ и пак топя мазнинки  Mr. Green. Така вече се харесвам  bowuu

# 57
  • Мнения: 1 575
Накратко - за дроба!
Никой не с ее съмнявал, че цяла сутрин услужливо ме прехвърлят от тел. на тел.Последният разговор беше в духа да го върна в магазина, защото още в кланницата трябвало да го видях.Казах, че опасенията са ми, че това нещо изобщо може да не е било в кланница подлежаща н аконтрол, а да е от някой двор, а дамата ми отговори, че такива работи не се случвали, щяла да подаде сигнала на колегите си, пожела ми приятен ден , а аз я помолих поне да запише адреса на магазина, - а, да, ми отвърна, ще ви се обадим непременно рече, помолих я да ми вземе телефона...Никой не пожела да го вземе за изследване...Виновна съм, че съм изхвърлила касовата бележка...Е, поне всички казаха, че било инцидент и не би трябвало да го продават - как не се сетих и аз...
Не, че очаквах чудеса, ама не предполагах, че цяла сутрин ще разговарям с толкова хора.
Е, туко-що ми се обадиха, че екипът вече бил в магазина  #Crazy на ДВСК - докато пиша поста #Crazyотивам да занеса поне дроба, че какво ще проверяват...луда работа ако ме питате...

# 58
  • Мнения: 3 202
 Joy Боби, нали ти писах да го върнеш. Единствената полза, която можеш да си докараш в тая държава е евентуално да получиш обратно парите си. Ако имаш време, можеш и морална да получиш в разправии, в Съюза на потребителите.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 11:41 от baci

# 59
  • Мнения: 110
   ВЕНЕРАС,видях страхотни снимки.Невероятна природа ииии страхотна маса.Абе,мацко,ти това всичкото ли го изяде,а шоколадовите бисквитки на отиване в колата????А,за тебе немам думи-Страхотна визия.Адмирации!!!Това зеленият бански от лятото ли е?Блазе му на твоя човек!!!
    Яяяя,бързо всички пийте по една водичка,че ви пресъхна устата от толкоз хубостиможе и кола,ама без него....днес не е петък....[

Общи условия

Активация на акаунт