Гоблени-36

  • 38 635
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз освен, че подновявам питането си за среща околоколедна, софийска, да питам и с какъв шев си подшивате краищата на панамата, за да не се разбридат? Тази шевна машина тук прави някакъв много странен оверлог, а и дваж по-странни бодове има...  newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Добро утро!
Благодаря за похвалите момичета!
Много стимулиращо ми действате. Аз шия с много големи прекъсвания, и като чета и гледам красотите тук се амбицирам и хващам иглата по-често Wink
Ето тук са и останалите (не много) неща които аз съм шила!
Може и аз да се включа във варненската среща Grinning

neznainata последните ми панами са минати с машина - става много по-бързо

# 77
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Мойте си ги минавам на машината със зиг-заг, а ако ме мързи да вадя машина ги барвам на ръка с един бод, който бяха показали преди 2-3 теми.

# 78
  • Мнения: 7 803
аз нищо не я правя панамата.

Didorani, жените с децата са страхотни
някой търсеше момичето на скалата
http://strykova-l.narod.ru/index.html

# 79
  • Мнения: 59
Момичета, здравейте!Да ви попитам някакви списания освен галерия бродерия има ли за гоблени. Имам и един брой на Гоблени-царица къщовница, който струва 3 лв. и излиза май на 3 месеца. Видях и списания, които не бяха български, вие купувате ли си някакви?
Поздравявам ви майсторки smile3525
Чакам  santa2с нетърпение сега украсихме елхата с детето.
Лек ден! lovekiss

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 12:40 от неличка

# 80
  • Мнения: 24
Здравейте момичета!
Снощи до 01.30 разшивах объркания си гоблен-често ми се случва да сгреша някъде, ама този път се бях унесла доста. Бродирам си аз и нещо не ми харесва как става, ама изобщо не се бях замисляла че може да съм объркала знаците.Тя направо болноват вид имаше горката.Simple Smile Сега ще внимавам повечко.
А ето това е зимния пейзаж:
Скачать файл Sleigh_ride.rar
Не знам дали съм се справила успешно с конвертирането на цветовете, но каквото стане. Hug

# 81
  • Мнения: 645
Здравейте момичета как сте,аз не съм влизала отдавна тук ,бяхме в ремонт  за стаята на бебка и нямах време за компютъра.Браво момичета какви красоти сте показали мога само благородно да ви завиждам че може да шиете на мен вече тумбака ми пречи и не мога да седя много седнала Laughingно много мина малко остана Laughingлек ден Hug

# 82
  • Мнения: 131

Ето такова списание пускат понякога във Варна,мисля че е словенско,но не съм сигурна.Аз имам само два броя.
Относно панамата аз я минавам на оверлог на шевната машина.

# 83
  • Мнения: 2 931
deana-bg,
защо сама си конвертирала конците за Sleigh_ride?
Във архива , който си дала я има схемата, преработена с Паттерн макер и конците са в ДМЦ.
Като ги гледам са отлично подбрани.


# 84
  • Мнения: 24
Ами когато поръчвах конците не бях разгледала схемата-не помня дали я имах тогава.И сега като гледам моите цветове малко се разминават с тези които дава програмата, но вече съм го започнала така и нещо не ми се разшива.Но пак ще си ги прегледам и ако има прекалено голямо разминаване- май ще се наложи. newsm78

# 85
  • Мнения: 2 931
би ли ми дала твоя ключ?
Искам да направя един експеримент:)

# 86
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882

Ето такова списание пускат понякога във Варна,мисля че е словенско,но не съм сигурна.Аз имам само два броя.
Относно панамата аз я минавам на оверлог на шевната машина.

От това, което прочитам е чешко  Peace

# 87
  • Мнения: 7 803
а тук го издават на немски  hahaha но не ме кефи

# 88
  • Мнения: 0
Аз освен, че подновявам питането си за среща околоколедна, софийска, да питам и с какъв шев си подшивате краищата на панамата, за да не се разбридат? Тази шевна машина тук прави някакъв много странен оверлог, а и дваж по-странни бодове има...  newsm78

Аз съм за срещичка  newsm10 но мога само в почивен ден.

# 89
  • sf
  • Мнения: 10 215
ох, най-сетне- тоя контурен ми взе здравето. Утре заминава за рамка  Mr. Green и се връщам на голичкия  Party

http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5275505159646518338

Общи условия

Активация на акаунт