Отговори
# 60
  • Мнения: 2 196
Хъ,хъ, Им, изчерви ме. Blush
Знам и къде могат да се намерят шишарки и клони по спешност късно вечерта. Laughing
Книжарницата е добре заредена, заслужава си вниманието.

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Имелда, също и в Ориндж има такива неща. Този на Графа е по- от този в Скай Сити.

Нашите правиха въпросния парк преди 2 седмици, та тичах по тъмно да издирвам клечки, листа, шишарки....

# 62
  • София,
  • Мнения: 4 267
 hahaha като Ви чета какасте тичали по тъмно за клонки и шишарки, направо си ви представям Joy.
С нашите материали таткото се разправя, ама той ходи по светло, елхови клонки и шишарки от НСА, но малкия не ги одобри каза че били прекалено малко, около 10 шишарки и толкова клони, сигурно ще стигнат за целия клас, Laughing та ходи и за ощи клечки и клони, взе разни кутийки, гланцово блокче, но за бобчета забравих да му сложа, нищо, те така или иначе ще си разменят материалите Mr. Green

А аз имам следния въпрос, дали децата ще ги пуснат още на 19.12 във ваканция или ще ги викат на училище и на 22 и 23. По принцип нали ваканцията е от 24.12, ама аз се надявам да ги пуснат по рано! Hug

# 63
  • Мнения: 455
И аз това се чудя. Чудя се още 20-ти като е работен ден, дали е и учебен? newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 8 940
Ваканцията на децата е от 24.12.. При нас само 23.12 няма да е учебен, защото ще имат Коледно тържество. Вече се чудя как ще се отглеждаме, че много отпуски взех напоследък, чак ми е неудобно вече. Embarassed

# 65
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз това се чудя. Чудя се още 20-ти като е работен ден, дали е и учебен? newsm78
О, ясно сега погледнах календара, то сигурно на 20 ще се отработва 26, но тогава децата ще са във ваканция, което значи че би трябвало да не е учебен. Hug

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 097
На 20 ще се отработва 31.12., а 26 си е неработен ден. Децата няма да учат на 20.12., а ваканцията започва от 24.12. Peace
2.01.2009 е е почивен ден, той ще се отработва на 10.01. 2009. Hug

# 67
  • София,
  • Мнения: 4 267
На 20 ще се отработва 31.12., а 26 си е неработен ден. Децата няма да учат на 20.12., а ваканцията започва от 24.12. Peace
2.01.2009 е е почивен ден, той ще се отработва на 10.01. 2009. Hug

 Joy Хи хи, аз тотално съм изперкала, извинете ме ама втора година съм в майчинство, т. е . всеки ден за мен е почивен hahaha.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 097
На 20 ще се отработва 31.12., а 26 си е неработен ден. Децата няма да учат на 20.12., а ваканцията започва от 24.12. Peace
2.01.2009 е е почивен ден, той ще се отработва на 10.01. 2009. Hug

 Joy Хи хи, аз тотално съм изперкала, извинете ме ама втора година съм в майчинство, т. е . всеки ден за мен е почивен hahaha.
На теб ти е простено значи.  Joy

# 69
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Нали имат разрешени по няколко дни отсъствия по семейни причини или както там се казват. На нас ни казаха че били 4 или 5, но за първолаците отпускали още 2, та за цялата учебна година са 6 или 7. Мисля да ползвам 2 от тях за 22 и 23.12., че моя мъж ги задължават да си вземат отпуска до 4-ти и най-вероятно ще пътуваме. Не знам кога е Великден - тогава може пак да се наложи.

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
МЕги и аз така си мисля да направим и да запразним още от 20.12.
Все пак те тези дни едва ли ще правят нещо съществено, я ще ги определят за тържества, я за спортни празници  Hug

# 71
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Ако ги викат за нещо на 22 и 23 - ние ще ходим. И аз съм отпуска тогава, но все пак, предполага се, че по време на отпуската се отпочива, нали? В случая със сигурност ще ходя да издирвам пожеланото от дядо Коледа, защото не съм се отказала от идеята, че може да се промени писмото Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 53
това е парка на Симона  smile3521
  Hands Clap

# 73
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ако ги викат за нещо на 22 и 23 - ние ще ходим. И аз съм отпуска тогава, но все пак, предполага се, че по време на отпуската се отпочива, нали? В случая със сигурност ще ходя да издирвам пожеланото от дядо Коледа, защото не съм се отказала от идеята, че може да се промени писмото Simple Smile

Щом сте си тук, няма причина да не ходят. Но ние вероятно още на 19-ти се изнасяме. Успех в търсенето. Тошко още не е уточнил какво желае. В писмото пише - искам да ми донесеш каквото мислиш, че съм заслужил. Докато малката добави още едно желание към първото - розово бебе с памперс и биберон (навярно това е Бебе аморе), защото трябва да може да яде бананова каша. Сега иска и ваничка за къпане на бебето.

vqra17, поздравления

Ето така снимките са линк към по-големи:
   

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 19:27 от М_е_г_и

# 74
  • Мнения: 1 817
Лелее , чак на 5 стр. успях да се вясна. Връщам се да чета. Много сте се активирали. Браво на вас.
И ние сме в чуденка какво да поръчваме на дядо Коледа. Всяка година все с ченгел ги вадим желанията ooooh!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 22:08 от _Venera

Общи условия

Активация на акаунт