Отговори
# 75
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
vqra17 ,
много малки снимки,не се вижда хубаво.. Tired

# 76
  • София
  • Мнения: 3 614
Нашите ще са си на у-ще на 22 и 23,а коледното тържество им е на 23.12 от14ч т.е след у-ще.
А нашия парк не е много за показване,но толкова си можем Simple Smile :Цък,но това не пречи да мрънка,че иска да ходи на приложни изкуства Joy
Относно отработването на 2ри,някой знае ли дали децата ще учат на 10.01 newsm78 не би било честно,все пак те са си ваканция до 5ти.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 19:10 от liani

# 77
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Лелее , чак на 5 стр. успях да се вясна. Връщам се да чета. Много сте се активирали. Браво на вас.
И ние сме в чуденка какво да поръчваме на дядо Коледа. Всяка година все с ченгел ги вадим желанията ooooh!

Гледам бързичко се изпълват темите, аз пак досаждам с моите заглавия  Embarassed

ПЪРВОКЛАСНИКЪТ  писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям ! 
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ците реди, че ваканцията идва с весели игри !
Коледния празник наближава, ПЪРВОКЛАСНИКЪТ елхата украсява!


С тези заглавия не се ли приближаваме твърде много до бебешките теми? На мен не ми харесват римуваните заглавия. На тази тема сложих такова заглавие, защото го видях да "чака". Доста време не бях писала и не знаех какви са настроенията в темата. Но определено не ме привличат тези заглавия.

# 78
  • Мнения: 1 817
Меги, ОК  Wink
Досега ползвахме такива шеговити  и затова ги измъдрих. Искаше ми се да е по-празнично настроението. Ама  явно  съм на друга вълна . Извинете   newsm78

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 374
Вяра, страхотен парк, страхотно нещо. Яко зеленина сте опоскали  Mr. Green

# 80
  • София,
  • Мнения: 4 267
Вяра, страхотен парк, страхотно нещо. Яко зеленина сте опоскали  Mr. Green
Да наистина страхотен парк.  HugНашия не го донесоха в къщи, може би утре, ще видим какво е сътворил Mr. Green
Утре сме на РД - госпожата пратила на всяко дете по една бележка  Mr. Green
Венера страхотни са ти заглавийцата, поне на мен ми харесват, не се натъжавай, то коледното настроение, наистина ни кара да РИМУВАМЕ, нали ни е весело. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,
Самуил днес беше на училище и е страшно ентусиазиран след почивката вкъщи. Преборихме я тази гадна настинка, макар че сега мен ме понаболява едното ухо.
Паркът го правиха миналата седмица и моето дете, понеже е едно от тези дето забравят, ми донесе вкъщи изрязаната къщичка, та доукрасявахме заедно. Нямаше много природа - само едно две дървета от опощените ми саксии, но за сметка на това, пред къщата беше застанал снайперист, за да я пази. Освен това разполагаше с частен зоопарк с един куп същества, извадени от шоколадовите яйца.  Crazy
Марчела, сладкарница Вики не е зле. Детският кът е хубав и макар да ми струват много 3-те лв на час (като се има предвид колко е забито мястото), е добър вариант за студените дни. Цените също са високи, но не повече отколкото в моловете. Единственото, което ме дразни е пушенето - разрешено е и понякога е толкова димно, че не се трае. Което е толкова жалко, щото е в блока ни и мога да ходя там по чехли...

# 82
  • Мнения: 3 886
Вяра парка е страхотен дано и Крис успее да направи такъв Довечера ще му го покажа.За днес имам задача да намеря МЪХЕСТО БЛОКЧЕ цветно де за ливадата някой знае ли куде в центъра има Confused

# 83
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ  писмо написа сам, от дядо Коледа ще чака дар голям ! 
ПЪРВОКЛАСНИКЪТ 6-ците реди, че ваканцията идва с весели игри !
Коледния празник наближава, ПЪРВОКЛАСНИКЪТ елхата украсява!

С тези заглавия не се ли приближаваме твърде много до бебешките теми? На мен не ми харесват римуваните заглавия. На тази тема сложих такова заглавие, защото го видях да "чака". Доста време не бях писала и не знаех какви са настроенията в темата. Но определено не ме привличат тези заглавия.
Може и да не ми е работа ,ама не мога да не си кажа мнението..
Заглавията супер много ми харесват ..на мен!
Не се доближаваме до бебешките теми ,защото във всички заглавия е използвана думата "първокласник".
Отдавна в тая тема има чакащи заглавия все румувани и все използвани.
Това ,че  теб не привличат такива заглавия ,
не значи, че и на нас редовно пишещите не ни допадат.
Отдавна настроенията в темата са такива...римувани. Wink
И тези тричките-чакащите ,са абсолютно подходящи за настъпващите празници.
Не виждам основателна причина да не се използват тези три заглавия...





# 84
  • Мнения: 3 886
На мен 2 рото ми харесва много КЕТРИ криеш се ти много си несериозна Whistling Crossing Arms

# 85
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
На мен 2 рото ми харесва много КЕТРИ криеш се ти много си несериозна Whistling Crossing Arms
А да видиш ,че не се крия...днес сме до 11.40, чакам  те на тротоара пред входа.
Ако не от 12.30 е на таекондо и съм в еврофутбола ,ела да пуснем фиш. Wink

# 86
  • Мнения: 1 111
 Моят първокласник следващата събота ще ходи на състезание по математика, днес сутринта госпожата питала майка дали сме съгласни,три деца от класа били избрани.Някой знае ли какво представляват тези състезания, какво решават децата, тестове ли що ли? newsm78

# 87
  • Мнения: 1 817
 Ji, браво на твоето момче!    smile3501
За задачите...зависи какво ще е състезанието. Трябва учителката да ви каже на какво ще се подготвяте. Най-вероятно ще са задачи от досегашния материал по математика. А и щом госпожата  го е избрала, значи е преценила възможностите му. Пожелаваме му успех ! Wink

Показаните макети с паркове много ми харесаха. Моят хубостник не ги умее тези творения.  Rolling Eyes Показах ги и на него и той беше запленен.  Wink

Кetri, Семирамида, благодаря ви за добрите думи!  Hug

# 88
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Както кажете, не съм имала нищо против никого конкретно. Само реших да кажа и моето мнение.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:15 от М_е_г_и

# 89
  • София,
  • Мнения: 4 267
Както кажете, не съм имала нищо против никого конкретно. Само реших да кажа и моето мнение.
Меги спокойно, не се тревожи, няма сърдити, всичко е наред! Ако искате може да се поставят заглавийцата и като анкетка да гласуваме кое да е следващото, и така да бъде това, което събере най много точки да е то, а като влезе в употреба слагаме друго и така! Давам само идея, де! Както решите!

Общи условия

Активация на акаунт