21-25 юни

  • 8 332
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 920
Мама от Финландия а дали е хубаво да си правите близки срещи с Финчо? До колкото си спомням на бременните в чата им бяха забранили първите 3, 4 месеца да го практикуват.


Мама Веси...е добре дошла в Бг! Дано радостта от пристигането бързо бързо да се засенчи от друга радост Grinning !!!

# 121
  • Мнения: 3 634
Е поне от близките ни срещи през първата ми бременност нямаше никакви лоши ефекти... Все пак ще питам като отида на консултацията... още 3 дни останаха  Grinning

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Мамо Веси, добре дошла на родна земя. Хайде дано скоро да се похвалиш с хубавата новина.
А при нас няма нищо ново. Този път съм решила да не си блъскам главата с мисли дали ще ми дойде или няма (не че успявам напълно). Иначе в петък ходихме до София да водим девойката на лекар. Направо се скапахме от път. Но да се надяваме че този път нещата ще тръгнат към подобряване на състоянието на детето. Доктора в педиатрията ни се накара едно хубаво че сме се мотали досега (за което обаче аз нямам вина) и сме разчитали на мнението на един 80 годишен дядка (на толкова е професора дето я е лекувал).

Общи условия

Активация на акаунт