21-25 юни

  • 8 326
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 502
Ние пък сме болни, отде я хвана тая кашлица моето момче, на това хубаво време,снощи не съм спала беше и с температура, та днес сме си в къщи, добре че вече няма температура. Между другото моята БТ продължава да е висока Grinning, а и гърдите нещо започнаха да ме понаболяват, особено днес. Моя приятелка ми кажа, че май ще се е получело този път, защото при нея било точно така, дай Боже и при мен.  Laughing  Laughing
Така че очаквайте скоро, много скоро новинииии. Wink  Confused:

# 31
  • Мнения: 3 634
Мама Веси, до петък ли трябва Мто да ти дойде? Почвам да стискам палци да не дойде и да станем 3 бременеещи тука...  Grinning

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
ПУ - ПУ мама Фин!
Все така да си бременна! Grinning

# 33
  • Мнения: 1 497
Коя е втората бе мами, аз що не знам?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Теди , втората е Шоши, а сега стискаме палци и чакаме новини най- скоро от мама Веси ! Grinning

# 35
  • Мнения: 1 502
Мамо Фин, да в петък трябва да ми дойде, ще чакаме, а и пътувам през ноща на 26.06, така че може и да си направя теста преди да тръгна. Shocked

Благодаря ви, че сте с мен!

# 36
  • Мнения: 2 567
Stiskam i az palci na Mama Vesi da stanem trojka bremenni  Grinning
Lela, mama Fin, ako znaesh, 4e nishto ne si izpusnala ot tova da ti e losho i da si izdrajfash 4ervata predz polovin 4as nad toaletnata 4inija......
ne 4e se oplakvam de,ama radvaj se, 4e vsi4ko ti e nared. Koja sedmica si?

# 37
  • Мнения: 1 497
Олелееее, каква хубава новина!!!! Честито и на трите!!!

# 38
  • Мнения: 1 502
Grinning Теди, все още не сме станали тройка, аз съм в очакване, до към петък. Ех, ще е страхотно ако станем три Laughing  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 567
stiskam palci da stanem pove4e i da sme jivi i zdravi vsi4ki!

iskah da vi napisha oshte neshto, koeto edin pyt go raziskvahme i az maj ne stignah do nikakva podkrepa.  Confused
ne znam dali tova mi pomogna, no meseca, v kojto zabremeniah si pravih vseki pyt predi sex vlagalishtni promivki s 1 luji4ka soda za hliab. preporu4a mi go mojta lekarka v BG, zashoto se promeniala kiselinostta na vlagalishteto i spomagalo za zabremeniavane. togava na dosta mesta 4etoh, daje pitah Meli ot zachatie.org, tja nali e lekarka. tja sushto ne se izkaza mnogo polojitelno.
az vse pak si gi pravih promivkite, i togava sushto taka vidiah i naj-dobre cervikalnata sluz, beshe to4no kato beltyk. sled 1-2 dni ureda, kojto izpolzvam za ovu mi pokaza, 4e sym v ovulacia.

niamam absoluitna nikakva predstava dali tova mi pomogna, no kakto se vijda pone ne mi navredi.
iskah da vi kaja, ako iskate da go probvate ili pone se konsultirajte s lekarite si. nikogo ne nasilvam, prosto spodeliam, zashtoto znam ot opit kakvo da se opitvash i da ne stava.

# 40
  • Мнения: 3 634
Абе казвам ви аз, че да драйфам за мене ще е най- добре защото ще имам конкретни доказателства за състоянието си. А в момента е какво? Нищо!  Cry   Sad  Sad  Cry

# 41
  • Мнения: 920
мама Веси стискам де що намеря палец.....

# 42
  • Мнения: 920
Цитат на: Мама от Финландия
Абе казвам ви аз, че да драйфам за мене ще е най- добре защото ще имам конкретни доказателства за състоянието си. А в момента е какво? Нищо!  Cry   Sad  Sad  Cry


Мама стига де. Защо така съмнение относно бременноста? Миличка никак не е хубаво така да се тревожиш без да има нещо конкретно. Моля те успокой се...а ако не - прежали парите за УЗИ на частно...в крайна сметка по-важното е да си спокойна.

# 43
  • Мнения: 1 502
Мерси Тиа, дай Боже!!!

# 44
  • Мнения: 3 634
Tia, прежалила съм ги тези пари, но няма свободни часове при тез проклети гинеколози. Чак след 2- 3 седмици имало, е ми то аз до тогава мога и за почти безплатно да си направя УЗИ. А на мен не ми се чака. Искам веднага, днес. Ама не става.

Струва ми се, че цяла Финландия е тръгнала да ходи при гинеколози, да им...

Общи условия

Активация на акаунт