21-25 юни

  • 8 330
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 071
Мама Фин,успокой се,всичко ще е наред.Знам че да чакаш в тоя момент е най-гадното,но търпение...Радвай се на леката бременност дето я караш и дано е така до края.
Между другото,аз изпуснах-ти какво реши за ученето?

# 46
  • Мнения: 1 071
Мама Веси,да не ви заразихме?Много сори... Embarassed


  Моята се оправи,но аз съм все по-зле.Вече почти ми изчезна гласа и не мога да говоря.Така че отидох на лекар и си взех болнични.Хубавото е че скъпият се обади че си взел отпуска няколко дни и тази вечер се прибира.Така че ще сме заедно няколко дни,нищо че сме болни,пак ще ми е хубаво.
 
Честито на Шоши и от мен и очакваме скорошни вести и от Мама Веси Laughing

# 47
  • Мнения: 3 634
Ааами още нищо не съм решила за ученето. Мисля си дори, има ли смисъл да започвам нещо, което няма да мога да свърша... е ще мога де, но с отлагания. А и толкова искам да съм си първите 2- 3 години с новото бебе в къщи... Оливер също би се радвал на моето присъствие много повече от колкото на отсъствието ми...

# 48
  • Мнения: 1 502
Иви, ние всяка година се прибираме с някаква болест, миналата година бяхме с болно ухо,  и този път няма да пропуснем - кашлица. В неделя бяха на басейн с баща си и май от там се почна. Поне седмицата ми ще мине по-бързо днес в къщи утре смятам пак, и остава работен ден само в четвъртък  Grinning. Радвам се, че поне твоята госпожица се е оправила.

# 49
  • Мнения: 1 502
Мамо Фин, я ми кажи какви ти са болките в гърдите, моите днес много ме болят. Имам чувството, че млякото ми ще тръгне, такива усещания имах когато кърмех. не знам дали си въобразявам, ама май доста са наедряли.

# 50
  • Мнения: 3 634
Мамо Веси, болките са навсякъде. Първо се започна с боене от страни, близо до мишниците и аз си мислех, че Мто ще идва. След това боленето се разпространи от долу под гърдата след което и от горе. Отекоха ми, подули са се и винаги като махам сутиена и въздишам с облекчение или с нещо... не мога да ти опиша какво чувство изпитвам като го махна... СВОБОДА  Stuck Out Tongue

# 51
  • Мнения: 920
Цитат на: Mama Vessi
Имам чувството, че млякото ми ще тръгне, такива усещания имах когато кърмех. не знам дали си въобразявам, ама май доста са наедряли.


Мама Веси кога ще се тестваш?

# 52
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А пък моят тест за овулация беше вчера вече отрицателен... Това не знам дали е хубаво! Не трябва ли ако съм забременяла, да остане положителен докрая?!  Rolling Eyes  Embarassed

# 53
  • Мнения: 920
Цитат на: Зъхи
Не трябва ли ако съм забременяла, да остане положителен докрая?!  Rolling Eyes  Embarassed


Зъхи ами мисля че не трябва да остане положителен. Температурата остава повишена. Ето какво пише в обяснението на принципа на тестовете за ову:

Човешкият лутеинов хормон LH е глукопротеинов хормон, който се произвежда от хипофизната жлеза и участва в регулирането на овулацията и функциите на яйчниците по време на менструацията. Приблизително 12 до 36 часа след вълната на LH, уголемената торбичка е готова да отдели узрялата яйчеклетка. При последвалата овулация LH се връща до базовото си ниво за 48 часа.

Когато наситеността на ивицата втестовия участък е еднаква или по-силна от ивицата в контролния, това показва че, че вълната на LH започва.


Значи до колкото на мен ми става ясно сега вече като ти е спаднало нивото на LH (теста ти е отрицателен) се очаква да овулираш до 12-36 часа.....та...не спирайте с бебеправенето още няколко дни...за всеки случай....и никак не губи надежда че ще стане  Grinning
Нека и другите кажат как тълкуват горното.

# 54
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мерси за пояснението, Тия! Ама някъде бях чела за причините теста за овулация да остане положителен в продължение на няколко дни и една от тях беше БРЕМЕННОСТ.  Shocked Но не ставаше ясно дали това е при всяко забременяване или просто МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ при забременяване?!  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 4 068
Аз си го обяснявям като Тия.Мисля че не е зле да бебеправите още ден два.Колкото до другия въпрос смятям че няма общо между теста за ову и този за бременност.Това че вече ти е отрицателен не значи че не е станало според мен.

# 56
  • Мнения: 920
Зъхи мисля че е било МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ, защото по-логичното е LH да свали нивата си при бременност - той отговаря за овулацията, а ти не овулираш при забременяване. Та според мен по-скоро случаите с положителен ову тест и бременност за изключенията от правилото.

# 57
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Така ще да е... Мерси, момичета!  Grinning Няколко глави мислят по-добре от една, тук сме го доказвали не веднъж!  Laughing
Просто толкова съм се наточила да стане този месец, че всичко искам да изчисля и предвидя, знам, че е глупаво...  Embarassed  Sad

# 58
  • Мнения: 4 068
Изобщо не е глупаво даже.
Нали всички сме така.
Само изчисляваме,предвиждаме,абе въобще...
Стискам палци Зъхи.
Хайде и ти да ни поднесеш една понеделнишка новина.

# 59
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: renci
Изобщо не е глупаво даже.
Нали всички сме така.
Само изчисляваме,предвиждаме,абе въобще...
Стискам палци Зъхи.
Хайде и ти да ни поднесеш една понеделнишка новина.


Абе няма да е тоя понеделник, дето идва, а по следващия...  Grinning  Ох, нямам търпение да разбера резултата. Добре, че тръгваме на море след две седмици, че и нищо да не е станало, няма да се депресирам много... Embarassed  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт