Мy Toys - В света на играчките !

  • 34 069
  • 773
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 678
Танче , след като въведеш данните си от картата - системата веднага я разпознава , валидна ли е , има ли достатъчните средства и системата блокира сумата .
Поне при мен беше така . Направих поръчката на 10.12 в 18.00 ч и сумата беше автоматично блокирана , а поръчката ми се обработи чак на 12.12. в 18.00 ч ( снощи )
След като системата ти разпознае картата и блокира сумата веднъж - за в бъдеще вече няма данни от картата ти , тоест не ги помни !
Немците искат да им изпратиш първоначално известие ( съобщение ) и така те по - бързо ще ти отговорят на запитването .
А ти всъщност какво ги питаш ? Да ти върнат парите , нали ?
Дали са ти , че под този линк :  http://www.myToys.de/meinkonto
можеш да променяш личните си данни , да преглеждаш поръчките си и да направиш обратно поръчение за експедиция на стока , която искаш да им върнеш. Писа ли са в скоби обаче : само във вътрешността на Германия  Peace
Не ми стана ясно ти какво си ги питала

# 692
  • Мнения: 200
poli_ Първоначално  ми отказаха картата ,с която вече съм плащала при тях , писах им и те ми отговориха да им изпратя поръчката по имейл-а или по тел.
Аз я пратих по мейла - а след като разбрах ,че са блокирали парите им пратих и още едно писмо в което добавих ,че сумата вече е блокирана .

А пък парите - те не са ги изтеглили , само са ги блокирали , и не искам да ми ги връщат,а да ми приемат поръчката .

# 693
  • Мнения: 678
Танче , същото като при нас - искат да правим нова поръчка , а дори ни изтеглили парите от изгубената ,които ще върнат обратно след седмица.
Според мен не им давай наново данните си от картата , защото ще ти блокират на ново сума . Rolling Eyes

# 694
  • Мнения: 200
Танче , същото като при нас - искат да правим нова поръчка , а дори ни изтеглили парите от изгубената ,които ще върнат обратно след седмица.
Според мен не им давай наново данните си от картата , защото ще ти блокират на ново сума . Rolling Eyes


Ами тя картата е дебитна - ще блокират ако има какво . Остава варианта да им пиша пак, че са ми блокирали сумата и вместо да чакам да се отблокира да вземат да си ми пуснат поръчката .

А не ми стана ясно на вас как точно ще ви върнат парите ?

# 695
  • Мнения: 678
Танче , същото като при нас - искат да правим нова поръчка , а дори ни изтеглили парите от изгубената ,които ще върнат обратно след седмица.
Според мен не им давай наново данните си от картата , защото ще ти блокират на ново сума . Rolling Eyes


Ами тя картата е дебитна - ще блокират ако има какво . Остава варианта да им пиша пак, че са ми блокирали сумата и вместо да чакам да се отблокира да вземат да си ми пуснат поръчката .

А не ми стана ясно на вас как точно ще ви върнат парите ?
Говорили със счетоводството и до седмица ( 19.12.) щели да ги преведът обратно.
Ти им пусни нов мейл , че потвърждаваш поръчката си и искаш да ти я приготвят , защото те артикулите може и да свършат.

# 696
  • Мнения: 1 269
the process of unblocking the amount will happen automatically. We do not have actually impact on that.
след 3 мейла от моя страна,гадините ми пращат това  Rolling Eyes
льжат,маймуни недни...могат да изпратят факс на банката и да ми отблокират парите  Naughty

# 697
  • Мнения: 2 559
можете ли да ме ориентирате за колко време горе-долу идват поръчките  newsm78
доста нещица харесах в този сайт  Laughing

# 698
  • Мнения: 12
След 5-6 дни.

# 699
  • Мнения: 601
Момичета а тук има ли големи намаления както другите сайтове?
И аз харесах доста неща

# 700
  • София
  • Мнения: 58
Моята поръчка е предадена на GLS на 11.12:
11.12.2008 12:16    DE 480 Bielefeld, Deutschland    0.0    Daten an GLS-System übermittelt
и вече трети ден не мърда от там.  Cry Това нормално ли е? Заради уикенда или?  Thinking

# 701
  • Мнения: 2 122
Пиши им да проверят за най-сигурно  Peace

# 702
  • Мнения: 173
Здравейте!
Искам само да попитам нещо - размер 158/170 см дали е голям или няма опция да ми стане (175 см съм висока)  newsm78 , става въпрос за един екип на Найк - питам, защото 168 см от Ларедут-а нещата са ми точни, дори в момента  Grinning
И много харесах един шезлонг на Fisher price, но докато направя поръчката и вече беше изчерпан - дали да поръчвам по-скъп днес или да чакам новата промоция?
Благодаря предварително   bouquet

# 703
  • Мнения: 324
Мен много ме е яд, че изпуснах една къща на Фишър прайс. Не ми достигаха пет лева в картата  Tired, а нямаше как да я заменя с нещо друго от кошницата. На другия ден вече беше изчерпана.
Дали пускат наново някои играчки и дали ще са на същите цени /че къщата беше намалена/  newsm78

# 704
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Здравейте!
Искам само да попитам нещо - размер 158/170 см дали е голям или няма опция да ми стане (175 см съм висока)  newsm78 , става въпрос за един екип на Найк - питам, защото 168 см от Ларедут-а нещата са ми точни, дори в момента  Grinning
И аз съм в чуденка за същото нещо. Може би сме харесали един и същ комплект!Само че аз съм висока 165 см  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт