Коледата наближава, ЮНСКО бебе своя пол узнава!Тема №9

  • 13 003
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Somebody   bouquet!

lale, mimoleta, Палечка_Малечка, добре дошли!

Моят преглед е чак на 15.12. тогава май ще ми правят ФМ и ако искам и БХС. За последното - още не съм решила дали ще го правя.





# 16
  • Мнения: 1 291
Somebody страшно ме кефи името на новата темичка,кофти само че аз ще узная пола чак на 19.12, а до тогава по мои изчисления ще сме изписали още поне 5 теми.
Много яко мъжка темичка се е заформила.И аз се надявам на момченца пък да видим.

Катеринка много се радвам че ще ходиш на гимнастика за бременни. Близнашките мами май сме по ативни за спорт.Там където аз ходя имаше една мама дето беше 9 месец и още ходеше на гимнастика, роди нормално 2 сладура.

Lale  и моя термин е 25 юни, добре дошла
Не може ли отчетните за юнските мами да ги увеличат на 40 странички?!?

# 17
  • Мнения: 61
 И аз ви чета мили момичета много отдавна,но притеснения и кошмарни спомени от една неуспешна бременност ме преследват.Ще се постарая да се преборя със страховете си и да повярвам,че е ще има щастие и за мен:bouquet:
Пожелавам много късмет на всички и най-прекрасните юнски бебета за всички baby
Ще бъда много благодарна ако ми изпратите паролата за албумчето Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 14
Катя мерси за посрещането  Hug и аз да поискам ако може паролата....за снимките  Blush

# 19
  • Мнения: 69
Gydelichkova, гимнастиката е от понеделник до четвъртък в 18 ч, а имаше и по-ранни занимания - май във вторник и ч-к от 14:30. А цената е 5 лв. Ще се радвам да те видя там Simple Smile

edno_momiche, миличка...  Simple Smile ти наистина си активна, но аз на такъв 3-месечен мързел никога не съм се отдавала  Embarassed Embarassed  Гризка ме съвестта, а и вечер много ме боли тазът. Не знам дали ще намаля болките с гимнастика, но със сигурност на мен и на бебчетата ще ни се отрази добре да се поразмърдаме малко Simple Smile

somebody, много хубаво заглавие си измислила.  (Ако е друг автор, извинете, но днес нямах време да изчета всичко от старата тема  Embarassed).

Май скоро ще станем Топ 100 мами-юнки Simple Smile Обичам класации, нали съм радио-програмен  Laughing Laughing


Палечка_Малечка, май не мога да ти изпратя лично. Да не ти е пълен инбокса?

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 20:38 от KaterinkaM

# 20
  • Мнения: 216
Много пишете бе мамчета. Аз днес бях на 12та седмица преглед, които тук се състои от ултразвук, и вагинален преглед, както и естествено урина. Та всичко е наред с бебчо, по размери е точно, колкото трябва да е (12.4) сърчицето тупка силно, но смешното беше позата му- на глава newsm32!!! Др. каза че не е за притеснение, даже въобще, само дето беше смешно.

# 21
  • Мнения: 834
Аз останах с впечатлението, че ранен БХС не може  без нухална транслуценция, защото пред мен върнаха едно момиче точно за това изследване.

# 22
  • Мнения: 283
Да се включа и аз в тази моя любима темичка.Днес беше последния ми работен ден.Малко ми е криво,че сега ще стоя безработна в къщи посред зима,но за доброто на бебето нямаше как.Сега работех нощни смени и шефа не искаше да ми смени графика.Като се замисля сега по цял ден ще стоя във форума и ще ви чета Simple Smile това поне ще ме успокоява в дългите скучни дни.

# 23
  • Мнения: 1
супер заглавие, дано и аз видя пола и се запиша в нея fingerscrossed

# 24
  • Мнения: 753
somebody, страхотна тема!
Честито на мамите с добри новини! Честити "разкрити" бебчета Simple Smile на тези, които искат.
Знам, че в световен мащаб се раждат повече мъже, но оцелявали повече момичета Simple Smile
Надявам се да попълним и с дамски цветове темичките Simple Smile
somebody, съжалявам, че съм изпуснала луната Sad, но бебо е нервен от зъб и трудно го приспивам. Иначе и той обича да гледа луната, преди да заспи Simple Smile с  баща си ходят на балкона.
Пак ще пиша!

Amorevole, много мило ми стана за бебчето ти - махането с ръчичка, така от умиление се разплаках като цунках моя бебчо за първи път...
Добре дошли, нови мами!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 00:12 от ayas

# 25
  • Мнения: 216
Добре де как толко рано ви казват пола, като по това време, клитора е с размерите на пениса, и е много трудно да се различат, Тук не се и опитват чак до 18-20 седмица. Така че аз някъде чак края  на януари ще разбера.

# 26
  • Мнения: 78
Добро утро и от мен!!!
Да се запиша в новата тема. Поздравления за което!
Много сте активни. Аз съм на БХС в петък. Моят лекат каза, че най-добре е да се направи в пълна 12 седмица и се надявам да се види полът на бебето. Нямам претенции, тъй като си имам и двете, но си е друго да знаеш...

# 27
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен.Somebody,благодаря за новата темичка  Hug
Аз съм на БХС на 15.12 (16г.с.).В майчин дом ще го правя.Изпрати ме моят лекар от Тина Киркова,който следи бременността ми.Не трябва да се носи снимка от нухална транслуценция.Поне на мен така ми каза.
Somebody,имам абсолютно същия проблем с придърпването отдясно.Мислех си,че е апандисит.Ходих във военна болница и ми правиха какви ли не изследвания.Прегледаха ми целия корем,гледаха ме гинеколози.В крайна сметка ми казаха,че това е нерв,който се притиска от време на време и не е опасно.Откакто коремечето ми почна да се издува напред,болките пак се появиха,но не са много силни.Пиши какво ти е казал твоя доктор в петък,защото моя преглед е чак след 2 седмици.
Желая лек и усмихнат ден на всички!

# 28
  • Мнения: 9 814
Добро утро на всички!
Тази нощ сънувах, че съм на преглед и лекарката казва, че бебето ще е момче. Mr. Green
Пфу, май съм се вманиачила.
Всъщност наистина не знам какво искам дали момченце или още едно момиче. Важното е да е живо и здраво, пък каквото дойде.

# 29
  • Мнения: 456
Добро утро и от мен!
Somebody, страхотна тема със страхотно заглавие  smile3501 И аз честно казано имам голямо желание да науча пола на бебчето, но още не съм си записала час за ФМ. Искаше ми се гинеколожката да ме насочи към лекар или да си каже мнението за това изследване, но тя изобщо не го спомена  Sad
Сега малко да се пооплача. Вчера беше най-ужасния ден за мен Sad Цял преди обяд повръщах Sad Накрая останах без сили и спах ли спах цял следобед и цяла вечер. Такова спане не съм правила през живота си! Дано вчерашния ден никога повече не се повтаря  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт