Отговори
# 270
  • Мнения: 781
Честито на Биби и Стаси! Да са им живи и здрави бебчетата и много да ги радват!


Имате поздрави от Чаената. Не е родила, добре е и са я настанили на леглото на Кока Simple Smile Надява се до 2 дни да я изпишат, като определят и дата за секцио.

# 271
  • Мнения: X

Аз да си споделя нещо с вас. Вчера бях на преглед в Токуда при лекаря който ще ме изражда. Направи ми гинекологичен преглед и доста ме заболя като си хакна ръката, но нали съм герой търпя. Като си извади пръстите по ръкавиците му имаше част от тапата ми. И след това посреднощ като ходих да пишкам по тоалетната хартия видях, че тапата продалжава да изтича. Нямам болки, но се ослушвам според лекаря имам 2 см. разкритие и ще родя преди 20.12. Някой с повече опит ако може да сподели опит. Четох, че от няколко часа до 2 седмици след махане на тапата може да започне раждането, а на мен ми се струва, че бебчо е още доста нагоре и не е слязъл в таза newsm78

Първия път тапата ми падна и след 24 часа започна раждането.
Втория път тапата не ми е падала.
И двата пъти като раждането започна, бебетата бяха високо, слязоха си надолу в таза по време на раждането.
Готви се, явно при теб наближава. Може да е до дни, може да е и утре.

# 272
  • Мнения: 2
Стаси, честито бебче, да се гушкате със здраве!

Елмина, поздравления за договора, надявам се сега да си по-спокойна.  Hug

Ивет, пу-пу за бебо, много е хубавичък!  Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 22


Има ли мами от Люлин?

Първо, много ти благодаря за успокоението! Такъв вариант не ми бяха казали от Закрила, но аз съм много нахална та от понеделник започвам телефонен тормоз  Mr. Green
И второ съм от Люлин, а също и ercm, KOKA, Velizara, Бръм...така че заформили сме група Simple Smile

Лилето, теб кой те прегледа в Токуда?

Деси, благодаря ти   bouquet много по-добре се чувствам Simple Smile

# 274
  • София
  • Мнения: 159

Аз да си споделя нещо с вас. Вчера бях на преглед в Токуда при лекаря който ще ме изражда. Направи ми гинекологичен преглед и доста ме заболя като си хакна ръката, но нали съм герой търпя. Като си извади пръстите по ръкавиците му имаше част от тапата ми. И след това посреднощ като ходих да пишкам по тоалетната хартия видях, че тапата продалжава да изтича. Нямам болки, но се ослушвам според лекаря имам 2 см. разкритие и ще родя преди 20.12. Някой с повече опит ако може да сподели опит. Четох, че от няколко часа до 2 седмици след махане на тапата може да започне раждането, а на мен ми се струва, че бебчо е още доста нагоре и не е слязъл в таза newsm78

Моята тапа падна вчера сутринта, и до момента изтича слуз като ходя до тоалетна. За момента не усещам признаци беба да има намерение да излиза. Вчера ми беше термина 3.12 , а тапата мисля ми падна защото на 2.12 ми правиха преглед за разкритие. Вече съм доста притеснена никакви контракции, болки, иначе имам усещането че бебка е слязла доста надолу.  Confused

# 275
  • Мнения: 191
Елмина прегледа ме д-р Иван диков при него ще раждам.
Ми явно ще чакам пък когато тръгне, но понеже цяла нощ чаках нещо да ме заболи, ма сега няма да психясвам.
Мале да се настройвам значи. Хем ми се ще да минава и да гушкам бебка хем ми е едно неизвестно ама и това ще мине Simple Smile

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 326
А какво се прави ако преносиш? Някой знае ли? Предизвикват ли ти раждане или си чакаш да родиш? Моята докторка каза, че ако пренося повече от седмица да ходя в болницата. Някой дали знае?

# 277
  • Мнения: 329
И аз се чудя как точно се процедира при преносване. На мен утре ми е термина и съм на лекар. Ще кажа после какво са ми казали.

# 278
  • Мнения: 30
А някой да има допълнително здравно с Надежда АД? Аз повече се интересувам понеже и на бебка ще и дадат карта за Надежда АД и се чудех дали можем да използваме някакви допълнения за нас и бебетата?

И никой ли не си е купил термометър за бебе-аптечката? Аз наистина се чудя какъв да взема, накой беше споменал за обикновен дигитален ама къде се слага той? В дупето ли? Защото ако е така, аз не искам да пъхам нищо в дупето, направо настръхвам....

# 279
  • Мнения: 126
Pozdravi na vsi4ki mami i ot men. Mnogo hubavi snimki ste slojili.Golemi sladuri.Zapo4nah da si mislia kak li 6te izglejda moeto.

# 280
  • София
  • Мнения: 141
bubabo, мисля, че в такъв случай го предизвикват. На мен въобще не ми се ще да се стига до там, защото съм чувала,  че от тези системи болките са по-силни. Не знам дали е точно така  newsm78

# 281
  • Мнения: 1 152
Слага се хапче или система окситоцин при преносване за изкуствено предизвикване. Но система слагат и без да има преносване, за по-бързо разкритие и наистина съм чувала, че боли по-вече...дано не се стига до там.

# 282
  • Мнения: 329
ziggie_81 ние купихме един дигитален на Brown. Мери температурата в ухото за секунди. Мисля, че преди време Сбъдваща мечти го беше препоръчвала тук. Ние го взехме от магазин Premaman. Но струва около 120 лева.

# 283
  • София
  • Мнения: 308
Офф сега се прибирам ooooh! Какъв дъжд ме валя и какво задръстване имаше - ужас ooooh!

Ето ми новата покупка: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292759&pid=9224311
А това е на бебо коледния костюм Laughing http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292759&pid=9224314

Сега остава само и той да се появи, но не ще! Хубаво му е на топличко явно Grinning

# 284
  • Мнения: 4 589
Честито на Биби и на Стаси, да са им живи и здрави бебетата

Имате много поздрави от Invisible, тя е много добре и утре ще ги изписват.

Днес малката Алекс се опита да си налапа цялата ръчичка, детето си расте и иска да суче....дай Боже все така да се развива.

Успех на мамите, които ще раждат утре.

Като се преноси ти слагат система за да предизвикат раждането, моя приятелка роди една седмица след термин, води зелени, бе е с инфекция и така. Успех

Общи условия

Активация на акаунт