какво става бе хора, ще се побъркам вече...

  • 3 902
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183

Аз знам да лея куршум - вижда се в самата отливка нещото което е предизвикало стреса!
Наистина ли? 4е това "изкуство" доколкото знам се предава таино от уста на уста от баба на вну4ка или нещо подобно беше. Така ли е?...но хаиде да не разводняаваме темата.
А би ли могла да го направиш за 4овек от разстояние, например за Оливия сега? Трябва ли ти неина дреха или не е нужно?

# 31
  • Мнения: 5 183
леле, моми4ета, оставям ви, 4е стана много късно тук - 3 след полунощ. Този форум е голяма "краста". На Датската Спяща Красавица /нали така се превеждаше торнероссе/ пожелавам спокойствие и оптимизъм!!!
С теб сме!!!

# 32
  • Мнения: 1 238
...Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms ...
Скотланд ярд Flutter Laughing Laughing

Хаха ей опасна си ей! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
...Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms ...
Скотланд ярд Flutter Laughing Laughing
ха, ха, ха, опасни сте Sunglasses

# 34
  • Мнения: 4 244

Аз знам да лея куршум - вижда се в самата отливка нещото което е предизвикало стреса!
Наистина ли? 4е това "изкуство" доколкото знам се предава таино от уста на уста от баба на вну4ка или нещо подобно беше. Така ли е?...но хаиде да не разводняаваме темата.
А би ли могла да го направиш за 4овек от разстояние, например за Оливия сега? Трябва ли ти неина дреха или не е нужно?
На мен ми е дадена дарба - не са ми го предавали от уста на уста
Мога стига да имам снимка и дрешка на човека Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 238

Аз знам да лея куршум - вижда се в самата отливка нещото което е предизвикало стреса!
Наистина ли? 4е това "изкуство" доколкото знам се предава таино от уста на уста от баба на вну4ка или нещо подобно беше. Така ли е?...но хаиде да не разводняаваме темата.
А би ли могла да го направиш за 4овек от разстояние, например за Оливия сега? Трябва ли ти неина дреха или не е нужно?

Уау, я кажи кажи ...

# 36
  • Мнения: 1 238
...

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...
Да ама едно птиченце ми каза, че ти е дал и прекрасно предложение, което не е за изпускане Wink Grinning
Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms Хайде похвали се де Торни,стига само лоШи преживявания  Hug

Е хубой айде! Хвана го май гузната съвест моя хубавец и ми предложи да гледал Оливия а пък аз да съм отишла в България на почивка...

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...
Да ама едно птиченце ми каза, че ти е дал и прекрасно предложение, което не е за изпускане Wink Grinning
Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms Хайде похвали се де Торни,стига само лоШи преживявания  Hug

Е хубой айде! Хвана го май гузната съвест моя хубавец и ми предложи да гледал Оливия а пък аз да съм отишла в България на почивка...
Уау...Май наистина се е по4увствал гузен  Thinking А ти какво мислиШ по Въпроса newsm78

# 38
  • Мнения: 1 238
...

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...
Да ама едно птиченце ми каза, че ти е дал и прекрасно предложение, което не е за изпускане Wink Grinning
Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms Хайде похвали се де Торни,стига само лоШи преживявания  Hug

Е хубой айде! Хвана го май гузната съвест моя хубавец и ми предложи да гледал Оливия а пък аз да съм отишла в България на почивка...
Уау...Май наистина се е по4увствал гузен  Thinking А ти какво мислиШ по Въпроса newsm78
Ами...добре звучи, но все пак аз не съм свикнала да съм далеч от Олинката. Ще го обмисля де.

# 39
  • Vienna
  • Мнения: 266
много е гадно да си сама, добре4е  е тази мила съседка! ужасно е като си сама и ти се слу4ват такива неприятности, испадаш в стрес и съвсем се депресираш, дале4е от роднини и близки......и на мен ми се слу4ват няколко пати неприятноси, то4но когато мажът ми е в командировка и аз съм много бременна!
запали свещи4ка, помоли се на Господ да я пази и от кошмари и от лоши о4и, може някои без да иска да я е уро4асъл.

# 40
  • Германия
  • Мнения: 8 103
абе тя твойта Оли да няма телепатична връзка с мен, аз снощи сънувах едни кошмари, сега следобяда пак съм заспал покрай хищника и пак продължение на историята, мъжа ми вика сега, че ще ме държи будна, ако трябва, за да се кротна. А като малка пък си въобразявах, че сенките и отражениеята от уличното осветление са някакви чудовища и все ме беше страх...и на мен са ми лели куршум като бебе, куче ме било изплашило...

# 41
  • Мнения: 486
Преживели сме и ние няколко такива момента. Най-вероятно е сънувало кошмар детенцето. Притеснява ме обаче плача през деня. Да не би да я боли нещо?  newsm78 Може пък да я боли коремче или ушенце. Thinking

# 42
  • Мнения: 780
Аз пак съм проспала важната тема  Rolling Eyes
И се надявам , че сега докато пиша Олинка и ти спите спокойно и няма повече кошмари. И ние сме минали през този период на рев и писъци посред нощ от нищо, сграбчване с ръце и крака и дране до зори! И  аз не мога да си го обясня с нищо друго, а само със сънувани кошмари - просто са много емоционални в тази възраст и кой знае какво става в хубавите им главици!
А докато четох за теб и съседката направо си се разревах - колко познато ми звучат тези моменти на безсилие и умора.. И ние си имаме една такава като вашта съседка. Добре, че е тя - и пред нея съм ронила сълзи.
Хайде моля се да карате спокойна нощ и ще чакаме новини.  Hug Hug Hug

Вашият тати като нашия - щом ме види, че почвам да изперквам и започва да ми говори за ваканция в България  Simple Smile Ами тя и носталгията си казва думата..

# 43
  • Мнения: 5 183
Не мога да събера мислите си...
Не ще да спи в леглото си, не ще да спи и в нашето легло, не ще НИЩО, каквото и да е. ... започна и да ме рита с краката и да сочи с пръста в различни
Пропуснах да кажа 4е и моят Томи се будеше и со4еше с пръст4е и насън говореше много уплашено все едно и също нещо няколко ве4ери подред: "Там, там, мамо" и со4и с пръст4е и скимти, а понякога казваше и "Скок" /което озна4ава на неговия език 4е иска да го взема и гушна/ и си ли4еше 4е нещо го плаши, но не беше буден, дефакто...

# 44
  • Мнения: 5 183
Торне, о4акваме да споделиш как мина ве4ерта. Надявам се на добри вести!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт