какво става бе хора, ще се побъркам вече...

  • 3 899
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 238
Торне, о4акваме да споделиш как мина ве4ерта. Надявам се на добри вести!!! Hug

На линия съм- росна пресна! Grinning Grinning Grinning Grinning Ееехх, смили се Господ и над мен Wink Wink Wink Wink
Вчера гарджето заспа в 15.00 часа, мислих си, че ще спи до сутринта, ама не- в 20.00 се събуди,нахраних го, играхме си, гледа Том и Джери и часът стана 00.00. Аз вече бях толкова изморена, че очите ми буквално се затваряха. Казах и че вече ще спим и трябва за загасим телевизора.Съгласи се. Загасихме всички лапми и муш- в леглото и двете. Въртя се въртя се и накрая заспа Grinning Grinning Grinning Grinning И така в 08.00 сутринта я събудих с 300 зора за градината. Няма начин- трябва да навлезе в стария си ритъм. А там в 11.00 часа ги слагат да спят, така че 3 часа ще издържи. Иначе трябваше да я оставя да спи до 12.00 и после кво- старата песен на нов глас.
А иначе през нощта спа като пън- не гъкна ни веднъж! Друг път се буди да иска вода, но снощи направо ме учуди! Хайде да чукна на дърво че да не взема да разваля нещо. И дай Боже така да е занапред.

# 46
  • Мнения: 1 238
Не мога да събера мислите си...
Не ще да спи в леглото си, не ще да спи и в нашето легло, не ще НИЩО, каквото и да е. ... започна и да ме рита с краката и да сочи с пръста в различни
Пропуснах да кажа 4е и моят Томи се будеше и со4еше с пръст4е и насън говореше много уплашено все едно и също нещо няколко ве4ери подред: "Там, там, мамо" и со4и с пръст4е и скимти, а понякога казваше и "Скок" /което озна4ава на неговия език 4е иска да го взема и гушна/ и си ли4еше 4е нещо го плаши, но не беше буден, дефакто...
Хихи Хондето да не се окаже права Wink Wink Wink Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 382
Оле Торне, милото джудже, доста се е измъчило пък и тебе.
И аз знам, че в тази възраст детковци започват да сънуват много интензивно. Ние нямаме бебче, но някога гледах доста често мойта племенница, че и спяхме заедно. Спомням си, че като беше на около годинка и 8-9 месеца една нощ се събуди със страшен рев. След това два дена не искаше да остава сама. Като я сложехме на гърнето имаше многоооо условия - да се е опряла на стената и някой да я гледа - не просто да стои до нея, ами да я гледа. Душицата много беше изплашена  newsm43. На втория ден си гледаше плюшеното голямо куче и изведнъж така му се разсърди и като скочи срещу него, обърна го каза "Кучитата хапа Лизи дупе" и яростно го захапа по неговото дупе.   smile3540 animal037После взе, че й мина всичко... Но дълго продължи да иска някой да стои при нея като заспива.
Тъй, че не се притеснявай. В тази възраст започват да разграничават себе си като "Аз" и това е свързано с възбуждането на много страхове.
Бог не те наказва за нищо, не се терзай Simple Smile. Детенце расте...

# 48
  • Мнения: 1 366
Милата, май мнооого ти се насъбра. А малката интуитивно чувства твойта слабост и буквално издевателства на д теб. Може би наистина трябва да се възползваш от съседката, да й я оставиш малко и да се разведриш. Било с приятелка на кафе или мммм да си купиш нещо например (това помага, наистина). И така... Просто ти си емоционално изчерпана и взимаш всичко прекалено навътре.
Дай си малко спейс за себе си....

А от нас  Hug Hug Hug

# 49
.... Хайде да чукна на дърво че да не взема да разваля нещо. И дай Боже така да е занапред.
Дай боже. Стига с тия притеснения Hug

# 50
  • Мнения: 1 413
tornerosse, не съм ти отговаряла, но ти чета всички теми и наистина много ти се събра! Искам да ти кажа, че детето усеща твоята тревога и се чувства напрегнато, а от друга страна доколкото помня от четеното между 2-3 години започват страхове, сънища, децата се развиват и започват да фантазират, да сънуват, да забелязват и осъзнават много нови неща. Това сладко момиченце,което се смее от снимката според мен е здраво и жизнено дете, а ти се тревожиш излишно Hugнали затова сме майки, да се тревожим и от най-малкото. Оттук насетне-само добри новини!

# 51
  • Мнения: 5 183

 Ееехх, смили се Господ и над мен Wink Wink Wink Wink
... А иначе през нощта спа като пън- не гъкна ни веднъж! Друг път се буди да иска вода, но снощи направо ме учуди! Хайде да чукна на дърво че да не взема да разваля нещо. И дай Боже така да е занапред.
Цитат

# 52
  • Мнения: 5 183
Уф, нещо се обърках... какви стана - цитати....мои мисли ... и накрая - боза.
С няколко думи само - много се радвам за Оли и мама!!!
Успокойте се сега и се наслаждавайте на миговете, прекарани заедно!
Целувки и  Hug

# 53
  • Мнения: 4 244
Майка, малко офф ама Томас е страхотно хлапе!! Пупу!

# 54
Майка, малко офф ама Томас е страхотно хлапе!! Пупу!
И какви усмихнати очи има - малко патенце. Пу пу
Колко голям е викаш  Flutter

# 55
  • Мнения: 4 244

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 238

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning

# 57
  • Мнения: 382

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning

Аз си мисля, че сватосването е по друга линия и че Фиди си е заплюла снаха...

# 58
  • Мнения: 4 244

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning
Не бе Лили, тя пита за Елито, а аз съм си заплюла Елито за снаха
Тя мойта мома не я знам дали ще си търси тука мъж щото си е заплюла вече едно германче  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 238

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning

Аз си мисля, че сватосването е по друга линия и че Фиди си е заплюла снаха...


Иииииии да! Зацепих!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт