какво става бе хора, ще се побъркам вече...

  • 3 906
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 238

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning
Не бе Лили, тя пита за Елито, а аз съм си заплюла Елито за снаха
Тя мойта мома не я знам дали ще си търси тука мъж щото си е заплюла вече едно германче  Laughing

Е тогава и вълкът сит и ярето цяло. Заплюваме си красивия Томас за нас! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 61
....Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green
newsm56 4470
Да има бе Фиданчице....хората искат да има..... Wink

# 62
  • Мнения: 780

Колко голям е викаш  Flutter
Ааааааааааа я не се опитвай да сватосваш Елито зад гърба ми  Naughty  Mr. Green

Аааа...Фиди, голяма е твойта мома голямааааа....
На Томас му трябва по-млада госпойца Grinning Grinning Grinning Grinning
Не бе Лили, тя пита за Елито, а аз съм си заплюла Елито за снаха
Тя мойта мома не я знам дали ще си търси тука мъж щото си е заплюла вече едно германче  Laughing

Е тогава и вълкът сит и ярето цяло. Заплюваме си красивия Томас за нас! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Заплювате си вий, ама Томас най-близо до нас, дет се вика по чехли можем да идем smile3549

# 63
  • Мнения: 5 183
Майка, малко офф ама Томас е страхотно хлапе!! Пупу!

# 64
  • Мнения: 5 183
Майка, малко офф ама Томас е страхотно хлапе!! Пупу!
Мерси, кеф ми стана, да знаете:) Ама така си е - малките де4ица са такива сладки душици и невинни ... дете ли е - иде ти да го нама4каш, нагушкаш и нацелуваш!!! Hug Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 5 183
[Колко голям е викаш  Flutter
на 2 години и 8 месеца ... а на мен все ми се струва 4е е бебе ...

# 66
  • Мнения: 5 183

Е тогава и вълкът сит и ярето цяло. Заплюваме си красивия Томас за нас! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
И на нас ни хареса много Оливия, така 4е колко му е ... само дето сме много дале4е, но то ... 4овек никога не знае. На наши познати сина /балгар4е/ тук в НЗ, си има гадже от Швейцария - дошла да у4и тук, но си замина и сега техните са малко в шах. Голяма любов... маи го вле4е все натам и те си викат :"Заради него доидохме тук, ама маи може и да си останем без него"

# 67
[Колко голям е викаш  Flutter
на 2 години и 8 месеца ... а на мен все ми се струва 4е е бебе ...
Мили ни удари балтийката. Ний делим ли делим момъка, пък тя ни рязна Crossing Arms
Ний пък от далече няма да се отказваме в борбата  smile3534 newsm03 newsm03 newsm03 4470

# 68
  • Мнения: 5 183

Заплювате си вий, ама Томас най-близо до нас, дет се вика по чехли можем да идем smile3549
Laughing Laughing Laughing Joy
Май-май двете блондита имат най-голям шанс погледнато от географска гледна то4ка... Hug

# 69
  • Мнения: 5 183
Ний пък от далече няма да се отказваме в борбата  smile3534 newsm03 newsm03 newsm03 4470
Нали знаеш - за любовта граници няма:)

# 70
  • Мнения: 780
[Колко голям е викаш  Flutter
на 2 години и 8 месеца ... а на мен все ми се струва 4е е бебе ...
Мили ни удари балтийката. Ний делим ли делим момъка, пък тя ни рязна Crossing Arms
Ний пък от далече няма да се отказваме в борбата  smile3534 newsm03 newsm03 newsm03 4470
Айде нема да се караме сега де! Да са ни живи и здрави, пък другото каквото те си го изберат! Ний само ще помагаме  Heart Eyes

Много ми е хубаво с вас, но ще ви оставям за днес, че мойто малкото гардже днес е цял ден с температура и постоянно се буди. Каква ли нощ ме чака и мен.. Sad
Хайдесъс здраве и до утре! Hug

# 71
  • Мнения: 5 183
Туи форумските майки сте незаменими, да знаете ... Колко кахърно запо4нахме тази теми4ка, а накъде се извъртя...
Дано малката буба Оливия се е успокоила ве4е и да не шашка пове4е мама.
А колкото до малкиа ерген, когото днес наи-сетне успях да представя визуално - утре ще му покажа снимките на кандидат-снахи4ките и ще видим накъде клонят предпо4итанията му. Като го знам как си пада по малки деца, особено моми4енца /4е са ни кът в обкръжението/, съм убедена 4е ще ги хареса вси4ките. А и те са си 4аровници малки.
Ето това е от Томи за вас - мами на моми4енца, и за вашите малки дами  Heart Eyes Hug  bouquet
 

# 72
  • Мнения: 780

Заплювате си вий, ама Томас най-близо до нас, дет се вика по чехли можем да идем smile3549
Laughing Laughing Laughing Joy
Май-май двете блондита имат най-голям шанс погледнато от географска гледна то4ка... Hug


Еееее ама само от географска ли бе???  Flutter Flutter

# 73
  • Мнения: 5 183
Еееее ама само от географска ли бе???  Flutter Flutter
Е, комшу, не мои така ... майтап да става.
Аз за твоите 4аровници си казах мнението преди няколко дни /а дали не беше в4ера/, като даде снимки от БГто. Супер са ти де4ицата!

# 74
  • Мнения: 780
Еееее ама само от географска ли бе???  Flutter Flutter
Е, комшу, не мои така ... майтап да става.
Аз за твоите 4аровници си казах мнението преди няколко дни /а дали не беше в4ера/, като даде снимки от БГто. Супер са ти де4ицата!

Хахахахха... ей, направо с глас ме накара да се смея! Heart Eyes
Хайде лека нощ от мен и до утре!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт