какво става бе хора, ще се побъркам вече...

  • 3 888
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
От изклю4ителна важност е според мен да се успокоиш максимално. С риск да се повторя - децата усещат напреженията и притесненията на родителите си и това ги натоварва...
А за комшийката нямам думи просто. И аз имам една такава всеотдайна комшиика и приятелка, но тя е българка.
Ах, мили4ка, искрено ти желая да сте много спокоини и две4ките, гушкайте се, занимавайте се с неща, които ви носят удоволствие...
Да не вземеш сега да мислиш постоянно с напрежение и опасения за следващото спинкане ... недеи ... Вси4ко ще се оправи. детенцето ще се успокои, но има нужда от една мила , спокойна, любяша и самоуверена май4ица до себе си!!!
Стегни се !!! Оливия има нужда от теб, а и нищо 4ак кои знае какво не е станало.
Кураж!!!
Ние сме с теб!!! Hug

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
мили4ка доболка ми е познато.само 4е на мен ми се слу4 ионя ден по сред ден - както си спеше като ревна ,..изглежда се беше упла6ила от нещо ..и не мога да я успокоя ..цял 4ас я разнасях ..а тя с крака ме рита сс ръце ме стиска ..и аз се бях упла6ила .. първо си помислих 4е може някоя гадина да я ухапала .огледах я -  нищо.. и аз не знма какво да си мисля ..както вси4ко е наред  и изведнъж....
 ..ти по добре ди6ай дълбоко и не се вглъбявай прекалено ..когато сме нервни ние и децата го усещат.

# 17
  • Мнения: 5 183
И на мен ми се е слу4вало така да реве неясно то какво. Маика ми ходи при някаква жена /В Българиа, де/ с негова дрешка да не бил изплашен и т.н. Куршум му ляха /аз уж не вярвам много на такива неща/- бил изплашен от ку4е. Наистина имаше един период всяка ве4ер се будеше с рев и не искаше да спи сам, идваше в нашето легло...а имаше и от какво да е стреснат. Едно ку4е ско4и изпод маса в едно кафене и Томи доста се стресна, но ние бяхме позабравили тази слу4ка...Ние - да, но не и той ...

# 18
  • Мнения: 1 238
И на мен ми се е слу4вало така да реве неясно то какво. Маика ми ходи при някаква жена /В Българиа, де/ с негова дрешка да не бил изплашен и т.н. Куршум му ляха /аз уж не вярвам много на такива неща/- бил изплашен от ку4е. Наистина имаше един период всяка ве4ер се будеше с рев и не искаше да спи сам, идваше в нашето легло...а имаше и от какво да е стреснат. Едно ку4е ско4и изпод маса в едно кафене и Томи доста се стресна, но ние бяхме позабравили тази слу4ка...Ние - да, но не и той ...
Хм...много интересно наистина. Аз също не вярвам в такива неща. ти сега ме накара да се замисля newsm78 newsm78 newsm78 Thinking Thinking Thinking Thinking

# 19
  • Мнения: 5 183
Ами не знам, може и да ми се смеят някои хора, то и аз много 4есто преди взимах на подбив такива "бабини деветини/... ама като му е напе4ено на 4овек, се хваща и за сламка

# 20
  • Мнения: 1 238
Ами не знам, може и да ми се смеят някои хора, то и аз много 4есто преди взимах на подбив такива "бабини деветини/... ама като му е напе4ено на 4овек, се хваща и за сламка

Тъй тъй. И все пак погледни реално на нещата- тя бабата отде да е знаела случката за кучето...

# 21
  • Мнения: 5 183
не искам да кажа сега да хукнеш да търсиш вра4ки и баятелки ... а просто се опитвам да си обясня ситуацията, свързваики я с нещо подобно в моя живот ... детенце може да се е стреснало от нещо. малките душици са много впе4атлителни... а и малко пове4е емоции покраи РДен...знам ли...

# 22
  • Мнения: 5 183

Тъй тъй. И все пак погледни реално на нещата- тя бабата отде да е знаела случката за кучето...
4е тя даже и маика ми не знаеше за тази слу4ка
само и се бях оплакала 4е е много неспокоен и пла4е и т.н. и и изпратих негово потни4е. За 5-7 дни полу4ават колетите от тук. Та така... жената казала 4е е много изплашен ...

# 23
  • Мнения: 5 183
Ама на теб в много кофти период ти се падна -татито ви го няма... Кога си идва тои?

# 24
  • Мнения: 1 238
Ама на теб в много кофти период ти се падна -татито ви го няма... Кога си идва тои?

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...

# 25
  • Мнения: 4 244
Ами не знам, може и да ми се смеят някои хора, то и аз много 4есто преди взимах на подбив такива "бабини деветини/... ама като му е напе4ено на 4овек, се хваща и за сламка

Тъй тъй. И все пак погледни реално на нещата- тя бабата отде да е знаела случката за кучето...
Аз знам да лея куршум - вижда се в самата отливка нещото което е предизвикало стреса!

# 26
...

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...
Да ама едно птиченце ми каза, че ти е дал и прекрасно предложение, което не е за изпускане Wink Grinning

# 27
  • Мнения: 5 183
Мога да си представя как си го емнала...
Но тои какво да направи от разстояние?!
А би ли могъл да си доиде по-рано... еи така просто да си имаш морална подкрепа 4е милата ти душица.... сили не и останаха ве4е от притеснения...

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...

След десетина дена. Одеве се обади по телефона и като го насметох...
Да ама едно птиченце ми каза, че ти е дал и прекрасно предложение, което не е за изпускане Wink Grinning
Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms Хайде похвали се де Торни,стига само лоШи преживявания  Hug

# 29
...Хмммм..конспирацийки ,а  Crossing Arms ...
Скотланд ярд Flutter Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт