На АГ преглед с мъжа

  • 5 318
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 372
И при установяване на бременността и след това н авсички прегледи е бил с мен. Не е пропуснал нито един.

# 16
  • Мнения: 1 006
На първият преглед за установяване на бременността,докторът сам покани мъжът ми да види бебето на видеозона.

# 17
  • Мнения: 2 013
Още от първия преглед ходим "комплект" с мъжо   loveuuu Дори и когато са ме преглеждали с вагиналния ехограф винаги си е влизал с мен!Мисля че няма никакъв проблем,не е забранено,единствената пречка е как ще реагира твоят мъж на гледката...  Laughing
Аз не бих си и помислила да ходя на преглед без съпруга си  Naughty

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
И моят мъж беше с мен на всички прегледи през бременността, че и на контролните след това, които бяха на ехограф  Laughing Излиза единствено, когато трябва да ми вземат цитонамазка например или друга такава манипулация Peace

# 19
  • Мнения: 2 013
И моят мъж беше с мен на всички прегледи през бременността, че и на контролните след това, които бяха на ехограф  Laughing Излиза единствено, когато трябва да ми вземат цитонамазка например или друга такава манипулация Peace

newsm78 Моя пък и на тези процедури присъстваше.  Hug  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Моя съпруг идваше на всеки преглед.
Всъщност цялото семейство ходехме при гинеколожката. 1вият път не ме гледаха с вагинален ехограф. Всъщност изобщо не са ме гледали с такъв.
Бях видяла двете чертички. Записах си час. И всички вкупом... каката няма кой да я гледа, та си е ремарке от малка. На нея й беше най-интересно - "Леле колко е малко" Simple Smile (бебето де) Simple Smile
В ДКЦто рядко ходех. Там все пак попитах лекарят дали мъж ми може да влезе и да гледа (ставаше дума за преглед на ехо). Частната гинеколожка сама канеше мъж ми Simple Smile

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Може да се отиде, разбира се.
Моят съпруг идваше с мен само когато ме гледаха с ехограф.

# 22
  • Мнения: 700
Заедно винаги когато и възможно. Само когато е бил много зает не е идвал с мен. Планирахме така, че да ходим заедно. Накрая се научи да разбира неяснотите за мен на видеозона и преди доктора да каже кое какво е той го изпреварваше.  Laughing

# 23
  • Мнения: 645
разбира се че може и моят влиза с мен

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 101
Откакто ми отчете теста, че съм бременна, всеки месец идваше с мен. Така ми беше най-спокойно

# 25
  • Мнения: 666
Моят мъж идваше винаги с мен Hug

И моя също  Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моят мъж винаги е идвал с мен. Чакаше ме пред вратата обикновено, но понякога е влизал. Установяването на бременността държах да стане на видеозон, а не чрез преглед.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 101
Мъжът ми е идвал на всеки преглед, когато е имал възможност. Ходили сме и семейно на ехограф с малкия батко, за да му покажем бебето.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Идваше ама само на ехографски преглед. На друг не съм му и предлагала. Аз съм на мнение, че ако види друг или раждане, някак сексуалните отношения могат да улегнат, ако мога така да се изразя.  Mr. Green Може да почне да ме възприема както и лекарите ни възприемат, т.е.  да не му е много вълнуващо Crazy
Но това са си мои умотворения и най-вероятно не са много миродавни

# 29
  • Мнения: 2 013
Идваше ама само на ехографски преглед. На друг не съм му и предлагала. Аз съм на мнение, че ако види друг или раждане, някак сексуалните отношения могат да улегнат, ако мога така да се изразя.  Mr. Green Може да почне да ме възприема както и лекарите ни възприемат, т.е.  да не му е много вълнуващо Crazy
Но това са си мои умотворения и най-вероятно не са много миродавни

И аз миах подобни притеснения,но то си е идивидуално.В темата "Влияе ли?" се убедих напълно в това!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт