За работещите и служебното Коледно парти

  • 2 717
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Всяка година фирмата организира коледно парти за всички служители.
Тя поема кувертите, допълнителен алкохол и безалкохолни, Ди Джей,
а програмата е дело на моя отдел  Hug
До сега 6 години партито е било в х-л Форум /бивш "Славия"/.
Тази година решихме да разнообразим и ще бъде в "Чергата".
Трудно се намира ресторант за 280 човека.
Както миналата така и тази година аз съм водещ на събитието.
Сега още няколко дни да минат заплатите и отпочвам програмата  ooooh!
Трябва да измисля игрите, наградите, въпросите + анкета  Hug
Настроеноето на хората обаче никак не е коледно  Thinking
Случиха се много неща, от които потърпевши сме ние служителите
и някои дори категорично отказват да дойдат на партито  Naughty

# 16
  • Мнения: 2 631
Нашата фирма всяка година организира фирмено парти, като в началото правеха коледни подаръци  - фирмени якета, пуловери, календари ако щете  Mr. Green
От миналата година такава практика няма  Twisted Evil. Има парти, което се поема от фирмата до там, че да има алкохол да се напием, един средностатистически куверт с първо, второ и трето, и вече ако някой има претенции по ядене и пиене, си поема всичко сам!  Peace
Програмата е от заведението, защото обикновено нашата фирма все празнува с няколко други по големите кръчми...
И тази година ще е така.  Peace

# 17
  • Мнения: 804
До миналата година нищо не се правеше по въпроса. Миналата година са ходили на тийм билдинг (бях майчинство) и тази ще ходим за три дни. Всичко се поема от фирмата, без някои спа процедури.

# 18
  • Мнения: 69
Нашата фирма няма да прави коледно парти,а толкова много искахме да излезем да се забавляваме,дори и да си го платим ние....и накрая ще си го направим сами,без шефско присъствие.

# 19
  • Мнения: 311
Да, ще имаме коледно парти-семинар. В друг град, ще спим в хотел, с обяд и празнична вечеря. Хотелът и менюто избрахме заедно с шефовете. Всичко е за тяхна сметка, страхотни хора са и сме чудесен колектив. Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 686
И при нас ще има коледно парти. Очаквам да е доста весело. Кофтито е, че няма голям избор от ресторанти, защото сме около 350 човека персонал само във Варна. От другите градове, обаче ще си празнуват отделно, щото над 1200 човека не знам кой ресторант ще ни събере. Всичко се поема от фирмата. Пуснаха ни примерни менюта да си избираме, какво ще желаем за ядене и пиене. Ще има танци-манци, имаме една колежка, която се изявява като фолк певица, а друга пее стари градски песни, други не могат да пеят, ама се напъват Laughing Общо взето веселба.

# 21
  • Мнения: 1 159
И в нашата фирма ще има "банкет".Шефчето поема храната,ние на място си поръчваме пиенето.Но според мен,приятното изкарване зависи изцяло от това,дали се разбираш с колегите си или не.С малки изключения,сме много весели и купонджийки(имаме числено превъзходство на жените)!Миналата година бяхме в голямо заведение,където празнуваха и други фирми,между които и една за производство на чорапи.По едно време,към един часа след полунощ се появява един господин от въпросната фирма,носейки огромен кашон с ...ЧОРАПИ!Толкова сме им харесали на хората,че ни подариха по един чифт Laughing!Та така,прибрах се към 3 часа с чифт шарени чорапки,за спомен.

# 22
  • Мнения: 5
И аз мога да напиша роман, за коледните ни партита. Всяка година е нещо различно и шефовете ни пазят тайна почти до последният момент. Обикновено изненадата е доста приятна и сега зная само датата, но не и къде ще бъде. Отделно следващата вечер ще си имаме парти само на нашият отдел, всичко се поема от компанията и никога до сега не сме оставали без храна, алкохол или настроение има и програма в която ни включват и нас. До сега винаги е било много весело и празнично. Особено това, че е едно признание от шефовете ни за здравата работа през годината. И на тиимбилдинги ходим на всеки 6 месеца. Но моята компания е с много социална насоченост към служителите си. Което не пречи да ни спукват от работа, но аз някък съм настроена така , не искам само празници, искам празниците да са ми заслужени.

# 23
  • Мнения: 2 197
Винаги разходите са се поемали от фирмата. Поне за ресторанта. Тази година след ресторанта три от нас ще ходим на нощен клуб.  Това вече ще си го платим, защото шефа предполагам, че вече ще е готов за сън, а и едва ли някой друг ще дойде (щото са ангажирани, де,те всъщност децата във фирмата са само две и двете майки сме в кюпа за клуба)

# 24
  • Мнения: 525
В моята фирма винаги е имало парти, но тази година  Naughty
Финансова криза  Twisted Evil
Организирали са само детско парти за децата на персонала, но с идеята всеки да си донесе подаръка.
Нали знаете "на брашното евтини, на триците скъпи".
Моят мъж е в държавно учреждение и ще има купон, за който са си поотделили парите някои служители.
Здраве да е.

Общи условия

Активация на акаунт