"На две годинки стана вече, ДЕКЕМВРИйското човече!"

  • 15 173
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Честит празник на днешните наборчета!Много здраве, щастие и веселие им пожелавам!  bouquet

Ние сме в много кофти период, дано да е период, а не от прекалена глезотия.От три дни е спала за всеки ден и се падат по 3-4 часа за денонщие ConfusedВече не мога да гледам, много съм изнервена и изморена и започнах доста да и се карам и по шамар по дупето отнася чат-пат Outta JointМного съм притеснена, защото ми отвръща по същият агресивен начин.Само иска нещо и после го хвърля по земята, всичко бута, вкъщи, чупи....ужас.Днес говорих с лекарката, да и изследвам кр. захар, защо ли?!?!
Каза, че имало някакви хомеопатични успокояващи нещо да знаете за тях????Как се казват дори не знам Rolling Eyes
Ако така продължава, ще търся някъде да я изпратя на ясла, ли не знам, то аз так не и давам добър пример и ......по-лошо става.
Давайте акъли какво да правя, тръшка се по улиците, крещи, плаче непрекъснато и въобще, грозна картинка............

Бети,   bouquet

Сосерес, честит ви нов дом!Пожелавам ви винаги да е пълен с усмвки и веселие! Peace

Шеметче,  ще се радвам да те срещна и там Hug

Момичета вземете да ударите пак по едно рамо като ми повдигнете малко рейтинга/така да се каже/, като се регистрирате в сайта ми bouquet

# 16
  • Мнения: 629
Честит рожден ден на всички малки порастнали сладури и сладурки! Да растат весели, здрави, щастливи и винаги усмихнати за радост на всички, които ги обичат! Hug
soceress, честит ви нов дом. Дано да сте много щастливи в него  Grinning
Вержи, прекрасна новина. Hug
Мимак, не успях да видя всички снимки, но това което видях ми напълни душата. А Бойко е просто невероятен. Пу-пу-пу  Laughing
И за нашия РД приготовленията вървят с пълна сила. Даже и за коледното тържество вяслата се стягаме. Ако не излезе яслата в ремонт. Че тогава Зори ще трябва да почака за Дядо Коледа до 25-ти  hahaha
А пък на мен ми се счупи преди 2 седмици зъб облечен в коронка - преден резец  Sick. И такова се оказа положението, че и съседните 3 трябва да се оправят и да се подменят коронки. Явно предната зъбарка си е оставила ръцете като ги е правила. Та общата равносметка...така предколедно...е между 1100 и 1200 лв. Направо ми иде да се гръмна.  #Crazy Ама здраве да е. Пари се изкарват.

# 17
  • Мнения: 514
Честито на Ивето и Мирослав!
Щастие и безгрижно детство!  Tada

# 18
  • Мнения: 40
 newsm59 Честит рожден ден на днешните рожденници!   party023

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 14:18 от Tani@

# 19
  • Мнения: 183
Ех, ама славно си живеете Мимак !!!  Joy А на Бойко как му отива розова количка, хехеее ...

Честито и от мен и  Дани на всички рожденници. На момиченцата целувки  Heart Eyes, а на момченцата по една приятелска прегръдка  Grinning

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 21:55 от poli.jekova

# 20
  • Мнения: 535
Честит празник на всички порастнали дечица  newsm59
Мимак, много целувки на Бойко от Велизара и мен  Heart Eyes
Soceress, честит ви нов дом   bouquet

# 21
  • Мнения: 320
Лелеееее, почнахме с пълна пара да празнуваме!!!!!!!!!!!
Честито на рождениците и на майките им!  bouquet
esy , разбирам те и ти съчувствам! Hug
Нора е на същия хал. Има дни в които е разбрана, но някой дни е много зле положението. Вчера беше такъв ден. И не знам къде бъркам, моя ли е грешката..... newsm78
С добро не става, с лошо не става....
Добре, че през повечето време е разбрана, но реши ли нещо..... #Crazy А по принцип повечето неща стават със зор. За да хапне трябва да я разсейвам с филмчета и какво ли още не. За да заспи, трябва да суче или да я люлям в кошарата. Излизаме със зор и хиляди обещания - сокче, люлки и какво ли не....прибираме се също с уговорки - филмче, пак сокче, бонбони и т.н.
Общо взето всичко е зор. А, да не забравя, че най-големия зор продължава да е обличането. Голааааааааааа, голааааааааааааа, реееееееееееееееевввввввввввввв!!!!!!!!!!
Аз си я оставям да тича гола по 5 мин сутрин и 5 вечер, че иначе мир няма.
Единствения начин да поохладя страстите, това е да пусна някое филмче на Дисни с принцеси. Crazy
Ай стига съм се оплаквала. Heart Eyes Слънчице ми е детенцето! Понякога прижуря обаче! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 490
честит рожден ден на рожденниците и щастливо детство !!! ( родителите да му мислят Grinning )

и ние сме същите, иска гола, иска бонбони, тръшка се , инати се. Всеки номер си има време:) аз понеже съм напреднала бременност и все трябва да се пазя не я насилвам да се облича ( немога да я гоня из стаята и ако я хвана тя рита и се тръшка ) затова я оставям да се надивее 10 мин ,после сам,,а се кротва и я обличам. Така е  и с другите неща, като иска да се тръшка на пода оставям я , говоря и ,но примерно виждам , че нестава,оставям я тя се наревава и после си я гушкам и милвам и така. Не че ми е лесно,не ми харесва такава тактика,но така май минава по-бързо ( знам ли,цял живот ще се уча кое е добро за детето ми и кое не)

Иначе и аз си изперквам #Cussing outама какво да правиш деца...

# 23
  • Мнения: 3 695
Здравейте момичета! Hug  Почерпете се за здравето на нашето най-голямо щастие Виктория, която днес става на 2 годинки!
Това ще е тортата:



Честит Рожден ден на Дивнето! Много здраве и късмет да има!  Heart Eyes Hug

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 09:59 от tini-mini

# 24
  • Мнения: 2 331
Честит рожден ден, мили дечица и весел празник на цялото семейство!  bouquet Пожелавам много усмивки и пакости на Дивна, Виктория, Теодора, Ния, а и на останалите празнуващи!  bouquet

# 25
  • Мнения: 125
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЛКИ РОЖДЕННИЦИ И НА ТЕХНИТЕ ВСЕОТДАЙНИ РОДИТЕЛИ!  Heart Eyes
Ние снощи след 13 часово митарстване по суша, въздух и над вода се прибрахме у дома. Оказа се, че в България всичко много е поскъпнало, май само чорапите и пастата за зъби е по-евтина. Татето и батето украсили къщата с венци, свещници, купили жива елхичка в саксия с мънички играчки и тайни подаръци за именния ден. Сега ще подготвяме рождения.
Успяхме да лепнем гнойна ангина, бях оповръщана в горещ извънградски автобус така, че после бягах за дрешка по магазините като луда, защото за детето нося куфарче, а за мен-дрехите на гърба. На летището им показахме що е то "българи-юнаци" след като станахме в 7 и успя да заспи в 4, но сме тук. Успях да мина с 8 кг свръхбагаж от вино, ракийка, мезе и кори за баница  Embarassed
Сега многобабието е в депресия, защото дядовците надали ще ги вдигат да бутат лампите и сигурно ще откажат да пеят "Ние се войници" и да маршируват Mr. Green

# 26
  • Мнения: 320
Честит втори рожден ден на малките палавници!
Специални целувки на малката-голяма Вики и на малката-голяма Дивна!!! Желая ви прекрасно детство и много весело празнуване с най-, най-големите подаръци! Wink
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 970
Честит втори рожден ден на днешните геройчета! Много, много да са здрави, весели, засмяни!
Специални поздрави за родителите на Вики и Дивна!   bouquet
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Они, честита бременност и здраво бебче на финала! Само аз ли не съм разбрала?! newsm78

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 10:49 от Betty L.

# 28
  • София
  • Мнения: 888
ЧЕСТИТА 2РА ГОДИНКА НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ,
МНООООГО ЦЕЛУВКИ И УСМИВКИ НА ВИКИ И ДИВНА,

ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦАТА
  Gift

Тини и нашата торта ще е такава Wink

# 29
  • Мнения: 1 483

Они, честита бременност и здраво бебче на финала! Само аз ли не съм разбрала?! newsm78
Не си само ти newsm43 Они,честита бременност и от мен  bouquet pregnant


ЧЕСТИТА 2РА ГОДИНКА НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ
  bouquet  bouquet  bouquet hbday bdbaloni baloni

Общи условия

Активация на акаунт