Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 15

  • 19 482
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 85
Калимера и от мен,

Време е да почна и аз да се включвам по редовно. Пък и в момента съм по-свободна.

Роклята е страхотна. Според мен е до нагласа, някои от нас просто дори не са слагали определени цветове и смятат, че не им отиват. Включително и аз.

Лина, относно лилавото се сетих, че когато през 1991 година за първи път отидох да живея в Атина, имах един шлифер в цвят моф и много си го харесвах, а и ми тичаше  Simple Smile Та гърците все ми казваха, че това гъркиня няма да го облеча, а и с него веднага се познавало, че съм чужденка. Аз и преди това бяха ходила многократно по гръцко, но все за кратко - по състезания, и не бях много наясно колко са консервативни за някои неща. Но все пак това беше през миналия век  Joy Как звучи само!

На мен досега не ми се е налагало да ползвам каквито и да е здравни услуги и не мога да дам мнение по този въпрос. Може би другата година като съм вече с децата за постоянно може да се наложи, та ви следя вече отблизо.

Искам да обсъдя с вас и училището на баткото евентуално, но мисля след Нова година. Другата седмица заминаваме за Бейрут и след 2-3 седмици като се върнем, почвам да подготвям нещата.

Приятен ден от мен!!! newsm51

# 226
  • Мнения: 213
Аз съм му взела пуловер в модерната комбинация стоманено сиво и патладжанено, искам да му видя изражението в първия момент Mr. Green После веднага ще го облече  Peace

# 227
  • Мнения: 560
Извинявам се за включването в темата ви ,но моля да попитам нещо.Някоя от вас да живее в Панагия?Искам да попитам за ресторант Платанакя.Има ли изобщо такъв и какво представлява?

# 228
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
И аз обожавам червено,винаги съм го обичала,а и смятам,че ми отива Wink
Asioula много добра сделка си направила,сега остана и да покажеш как стои на модела Wink Аз още не знам какво да облека за нова година ThinkingИма време ще обиколя магазините.все нещо ще си харесам Laughing
ThracianLina  много мил жест Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 2 786
Калиспера сас   bouquet

За цветовете ... имала съм няколко червени дрехи и просто ... не съм аз.
Бяла кожа, зелени очи и тъмнокестенява коса - това е просто черно, зелено и синьо  Grinning
Червеното ми идва малко агресивно, изобщо топлите цветове някак ...
Но различните хора имат различно излъчване и им отиват различни цветови комбинации Simple Smile

Съгласна, че роклята е в духа на Коледа  hahaha
Не съм решила с какво ще съм облечена, не съм и обикаляла магазините ...
Като реша, ще се похваля  Sunglasses

Момичета, днес пощите в Атина да не стачкуват?  newsm78
Моите хора не могат да си получат подаръците  ooooh!

# 230
  • Мнения: 1 372
Здравейте момичета!
Аз малко се изгубих /нали бяхме в Тесалоники/ и сега се връщах да чета, че доста сте изписали.
За жалост не можахме да осъществим среща, а и аз си забравих мобилния вкъщи и ми беше доста криво.
Поразходих се из Солун, напазарувах някой неща, но така и не реших с какво ще съм на нова година и не съм си купила нищо, та сега пак трябва да търся.
Асула чудесна рокля! Аз обожавам всички наситени цветове и постоянно си купувам дрехи в тези цветове. Доста се отличавам от гъркините точно по тази причина.
щастлива, честито на щастливите родители.
Мики успешно раждане! Peace Peace Peace
Беборина, Марти е голям бонбон и с каката двамата са наистина слънчица.
Весели посрещане на наближаващите празници и успешна седмица!

# 231
  • Мнения: 488
Здравейте!
Моля,ако можете да ми помогнете да намеря моята приятелка-Румяна Петрова,омъжена в Родос/Имат малко момиченце-Йоана.Руми е от Силистренско-с.Калипетрово,79 набор,завърши Великотърновския университет специалност руски и гръцки език.
Ако някой я познава или се сеща за нея моля предайте и Милка от Стара Загора я търси!
Благодаря ви много!

# 232
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ  Hug

# 233
  • Мнения: 558
Asioula, че ти тая рокля без пари си я взела  Simple Smile със здраве да си я носиш.
И аз миналата година открих удобството на роклята... Обаче си ги купувам едноцветни в повечето случаи,а слагам цветни обувки и чанти...
та ако живеещите в Солун август са виждали по улиците висока мадама в зелена рокля, червени сандали на ток и синя чанта, най- вероятно съм била аз  Wink
това е едната шарена рокля... с голям кеф я купих, а съм я обличала 1 път... може да 'и излезе късмета на НГ  Laughing, вместо на тоя потник

щастлива, нямате ли гръцки дискотеки из норвежко да ги видиш... по принцип са елегантни и модерни, а не развлачени...лъскави дрехи, дълбоки деколтета..но не съм забелязала да носят масово къси поли като в БГ...

ети ви малко снимки от Rex- една гръцка дискотека в Дюселдорф

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 12:48 от pepelja6ka

# 234
  • Мнения: 2 786
Калимера Wink

Исках да ви питам как се обличат гърците, какъв стил имат?
Тук е много обичаен спортния стил, особено сред младите.
Спортни обувки (тип платненки, не маратонки), плътни клинове, пуловер (или блузон) и задължително шал (не зимен, по-скоро декоративен).
С обемисти чанти.
Това за момичетата.
Много ми е странен този стил и аз със сигурност не се виждам облечена така  newsm78

# 235
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
pepelja6ka на мен потника ти много ми хареса Wink
Тук се обличат много стилно,вечерите ,съм се нагледала на такива красоти Wink
И мъжете се контят,и са много чистоплътни,това са моите наблюдения Wink
Моя мъж е обратното,през деня е елегантен,с костюм,а вечерите гледа да разпуска по спортно Wink Аз вече не нося мини,то след толкова бягане слад малката само до поли ми е,но обожавам рокли Crazy,кожени панталони и якета,деколте Wink През деня спортно,фен съм на дънките Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 334
Момичета, страхотни рокли smile3521

По мои наблюдения през деня момичетата (стига да не са на работа) се обличат много неглиже, спортни дрехи, предимно от памук (особено лятото), клинове, блузони и равни обувки. За сметка на това вечер ела да видиш какво става: тежък грим, голи рамене и супер официални рокли. Същото е на сватби и кръщенета. Липсва сякаш ежедневното елегантно (не-офис) облекло.

Дайте идея за подарък за коледа за любимия newsm78
Аси ми подсказа една идея с нейните неволи със сексшопа, но ще празнуваме семейно и съответно подаръците ще се разменят пред всички. Представям си физиономиите на свекитата ако има нещо палаво в пакета, иначе той ще остане доволен, знам Wink

# 237
  • Мнения: 2 786
Лейла  Joy
Ще му дадеш подаръка насаме  Wink

# 238
  • Мнения: 130
А може и да кажеш, че е нов модел миксер, примерно  Joy Joy Joy
и ние ще празнуваме семейно, та ще се наложи да купувам прилични подаръци, само дето аз имам идея с макета, де. обаче с продължавам с шопинг неволите, защо и много любимият ми магазин на H&M Divided на Ерму, откъдето купувах блузки за приятелки и роднини и за щерката в София е изгорял. Много ме е яд, защото четох, че от компанията май нямат намерение да го възстановяват.
Днес, сутринта се обаждам на щерката и трябваше да и дам едни дълги инструкции и съответно си повтарям да не забравя нещо и почвам - калимера, и следват 5 минути на гръцки. След като приключих доволна, че нищо не съм забравила, щерката само каза - браво, мамо, как си го научила гръцкия, сега повтори, че нищо не разбрах  Joy абе, щом вече и съм почнала да мисля на гръцки, явно ще го изуча този език.
Иги, и на мен ми се е приходило в Солун, не съм била повече от година вече. Важното е, че сте си изкарали добре въпреки размириците.
А иначе за облеклото и на мен все ми казват, че се обличам твърде ярко за в Гърция, което ме учудва като се има впредвид, че 80 на сто от гардероба ми е дънки, черни панталони и черни или бели блузи. Но е истина, че гъркините вечер са убийствени. Не мога да докар кукленската им хубост, колкото и да се старая. Все се чудя как си правят така лицата като порцеланови.

# 239
  • Мнения: 57
ще вземе ли някоя от вас да организира стреща в Солун??
 само писа български..знаете ли че не съм казала нито дума от 5 месеца насам?

Общи условия

Активация на акаунт