Отчет на набор 2003 - 38

  • 13 708
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 673
Ехооо....цоп.
Бети,    bouquet
Ооо, имаме си рожденичка.
Ирка, честит рожден ден на Деничка!

 newsm59
Оппа - още една!
Честит рожден ден и на Галена  на mmns

 nbirthday

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит Рожден ден на Дени!
Честит Рожден ден на Галена!
Много усмивки здраве и щастливо детство им желая!


# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
Честит Рожден ден на Дени!
Честит Рожден ден на Галена!

Да се живи и здрави! Усмихнати и щастливи! Весел празник днес!


Снощи отивам да взема малчо и учителката ми съобщава, че са му изкривили рамката и тя "пак" не е могла да реагира. Това се случва за трети път при една и съща учителка. Бях много търпелива досега ми се струва.
Като слезе се оказа, че рамката не е изкривена, тя направо е унищожена. Две деца се биели, нашият отишъл да ги разтърве, бутнали го, паднал - резултата- съсипана рамка и рана на слепоочието. Sad

Стъклата му са нечупливи, но проблема е, че ако няма същата рамка сменяме и стъклата, а те са доста скъпи. Sad

# 18
  • Мнения: 14 133
Честит Рожден ден на Дени!
Честит Рожден ден на Галена!

Да се живи и здрави! Усмихнати и щастливи! Весел празник днес!

Много подаръци за порасналите госпожици!!!  Heart Eyes  bouquet
Етиа, много неприятно, това с рамките на очилцата.  ooooh!
Къде блее тази учителка?  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 97
Честит Рожден ден на Дени!
Честит Рожден ден на Галена!

Да се живи и здрави! Усмихнати и щастливи! Весел празник днес!


 newsm59  bigdance2 Tada

# 20
  • Мнения: 14 133
Вчера една от учителките на Сашо им разправяла, че Дядо Коледа няма да им донесе подаръци, защото не искат да спят след обяд.  #Crazy Според него, не е пречел на другите дечица.
У нас вече спи много рядко след обед. Нормално е - растат и издържат все повече.  Wink

# 21
  • Мнения: 530
Честит Рожден Ден на Дени!
Честит Рожден Ден на Галена
Да са много много здрави и щастливи!

# 22
  • Мнения: 7 201
Здравейте в новата темичка! Hug
Бети,поздравления,чудесна е!  bouquet


Честити рожденни дни на Деничка и Галена!
Да са живи и здрави,умни и засмени!

# 23
  • Мнения: 1 687
Добро утро и от мен.
Честит Рожден ден на Дени!
Честит Рожден ден на Галена!

Здраве, усмивки и много подаръци  newsm59   bigdance2  happy bd
Етиа каква е тази учителка  ooooh! Защо не го наблюдава повече, знае че е с очила. Не знам колко струват, но ако трябва на седмица да сменяте очила просто не знам какво да кажа.
Чиби вие какво направихте със Сашко с очилата.
В детската градина направили звездички и вътре сложили по една изненада за всяко дете. Теглят си по едно лисче и ако е тяхното име си вземат звездичката. На ботушчета от картон написали игри и всяко дете трябва да направи това което пише (може само или с другите деца)
Аз съм леко болна.ТАзи сутрин всичко ме боли, едва заведох Вики.

# 24
  • Мнения: 2 125
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИ И ГАЛЕНА!!!
Да са много здрави и весело детство!

# 25
  • Мнения: 1 142
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИ!!!  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАЛЕНА!!!  ЖЕЛАЯ ИМ ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО  bouquet[/color][/b]

# 26
  • Мнения: 1 102
 nbirthday на Дени и  hbday на Галена!
И моя хубавец не иска да спи на обяд, в къщи, може би от месеци не е практикувал, а в градината си лежал и гледал тавана.  Grinning
Вчера писали писма на дядо КОледа, моя иска кола с дистанционно и състезателна писта на Хот Уиилс.
Етиа, много неприятно с очилата, поне не е пострадало оченцето.  Praynig

# 27
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честити рожденни дни на Деничка и Галена!
Да са живи и здрави,умни и засмени!


 newsm67 newsm67  bigdance2  ura

Етиа, не е ли време да обясниш някои неща на учителката  bash

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами какво да Ви кажа момичета - само стъклата са 120 лв. Рамките са според зависи - не по-малко от 30 лв.
Другият проблем е, че рядко стават за по-малко от два дни, а той не трябва да ходи въобще без тях, защото е висок диоптъра.

Предният път сутринта ги носих на ремонт в оптиката(късмет, че имаше същата рамка), на обяд ги занесох, вечерта идва без очилата - учителките не разбрали, че това са новите, мислели, че са счупените и не му ги дали ooooh! Интересно защо ли ще тичам на обяд, ще изляза от работа да нося счупени очила?!

murvet77  - да, с това се успокоявам, защото много се бях ядосала снощи.

# 29
  • Мнения: 4 967
Етиа, много неприятно! Close
Моля, моля, момичета! За вас винаги!  bouquet
Косето нова магария направил в детската. Всъщност изобщо не му се карах, дори се възхитих на акълчето му. Няколко дни си взимал по една шепа играчки, стоител някакъв явно, и го криел под възглавницата, за да си играе докато другите спят. Учителките чак на третия ден се усетили. И то не го хванали докато си играе, а след ставане - може би докато се опитвал да ги върне обратно. Ми така де, и аз не обичах да спя в детската. Не само че не обичах, но и не можех да заспя. Голяма мъка беше да лежа по два часа будна без да мърдам.  Затова и вкъщи не го карам да спи наобяд. Вчера си го взех преди да легнат и беше много щастлив. Открих защо го боли гърлото - имаше една афтичка точно на гърлото. Тази сутрин не я видях, пък и той каза, че вече не го боли.
Честит рожден ден на Галена!
Честит рожден ден на Дени!

newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Честит имен ден на Сави! Да й е живо и здраво името! Много хубави моменти!

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 10:52 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт