Мило сладко мъничко човече, Дядо Коледа пристига от далече

  • 16 705
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 39 922
Честито на празнуващите   bouquet
Тази нощ не спах. Станах преди малко Simple Smile
Дияна снощи стана в 2, пристигна с рев в хола "боли ме корема", сочеше малко над пъпа. Казах на Джони да й даде но-шпа. Отидоха в кухнята. Дияна криво-ляво изпила хапчето и повърна в коридора. Изпратих ги в Пирогов. Не знаех дали трябва да нося синята книжка, намерих я. Не са я искали.
Нищо й нямало на дребната. Д-ра казал, че имало някакъв такъв върлуващ вирус. Да пие чай, да хапва обикновени бисквити и да стои на топло. Днес е яла препечени филийки. Темп. няма.
Аз мислех да ходим на купон... Мъж ми казва "не искам, кофти ми е", Дияна мрънка "д-ра рече да не излизам"...

# 256
  • Мнения: 2 070
и Ади се събуди в два,рев,боли я корема,показваше стомахчето.дадох и Хексалгин и след 20 мин.заспа.обаче аз си стоях будна до сутринта ooooh!Дундурела,аз пиех Метергин,след раждането на Ади.няколко месеца получавах такива кръвоизливи.гинеколожката ми каза че ако продъ;лжат по дълго и не се повлияват от лекарството,ще се наложи кюртаж.слава богу размина ми се.заради стъргането на плацентата,се трупало повече лигавица,поне при мен беше така.отивай на лекар Hug

# 257
  • Мнения: 47
Не са го мерили още Weary ,но на мен ми изглежда пораснал. Ще видя като го преместят там сигурно вече ще почнат да го мерят.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани, отивай още идната седмица на гинеколог  Naughty Ама как ти се накарахме само  Wink ти си знаеш най-добре, но недей да отлагаш, че да не се окаже нещо сериозно  Hug

keit83, ама как така не са го мерили? Не трябва ли всеки ден да го мерят, нали правят преглед всеки ден и мисля че трябва да го мерят... все пак е малко бебе и е важно дали наддава или спада. Попитай следващия път, може просто да не са ти казали  Hug

Ние от няколко дни сме с нов режим и взе да ми харесва. Понеже почнаха сутрин да поспиват повечко и спрях да ги слагам да спят лам 10-11 и обядваме малко по-рано и в 1:30 някъде заспиват и спят до 4:30.... много гот така Simple Smile 3 часа спокойствие и имам време и да оправя бъркотията след тях и да си почина. Леличката ни е болна и вчера бях сама, че пък таткото беше на работа Sad

# 259
  • Мнения: 6 604
Дундурелка-аз няма да ти се карам Wink Hug
Кейт-и на мен ми е чудно,че не го мерят. И Мария я мериха всеки ден.А и то като звънях по телефона само кг ми казваха.Всичко друго го вадех с ченгел от устата ,ако въоще ме удостояваха с отговор. Та ако не я мереха сигурно щяха да ми кажат да не им звъня въобще Sad.
А защо ще местят бебето? Чудно ми е с каква цел го правят?
Хелче-ти работиш ли или  лелята е ,за да  ти помага с децата?
Мария още си повръща Sick по 2 пъти на ден,но вече се отказах да се нервирам.Предавам се Tired. Утре сме на мерки и теглилки и ще видим какво е положението. Как действа 4 пъти ядене на ден при нас Thinking

# 260
  • София
  • Мнения: 1 711
По принцип съм все още в майчинство, но поработвам от вкъщи. Отначало взехме помощник за да ми помага, защото беше трудно сам човек да се оправи с две бебета, но сега е по-лесно и я оставям и сама да ги гледа. Много съм доволна, защото мога да излезна ако имам някаква работа навън да свърша, а и тя няма много лични ангажименти и ако я помолим остава и за през нощта, а ние да излезем малко (тъй като напоследък бабите много взеха да се скатават и не идват често Simple Smile)

# 261
  • Мнения: 47
Ами аз всеки ден питам за това дали са го мерили и те ми отговарят ,че не искат да го премерят ,защото не искали да го разкачат от всички системи и апарата за дишане. Сега е без апаратче от няколко дни ,но не съм питала за килограмите ,защото ме инересуваше проблема с мозъчните стомахчета.Последния път ,като попитах дали са го мерили ми отговориха така: " Ами не сме го мерили за да не му развалим комфорта ".
Ще го местят за доотглеждане. В първа градска ще го учат да папка от шишенце и там ще е докато качи до 2500г.
Така ми обясиха в детска университетска болница.

# 262
  • Мнения: 108
Добро утро!!!  Hug

# 263
  • Мнения: 1 685
        Честит Рожден, Ден на Иво!!!     Vеni_Bo,нека ви е здрав рожденника, и много послушен!!!Весел празник!!!

# 264
  • София
  • Мнения: 39 922
Да е жив и здрав малкият рожденик   bouquet

Днес съм с две деца у дома. Мъж ми звъни сутринта "стигнахме до у-щето и Дияна реши, че я боли корема". Изпратих ги при педката. Проблемът явно е, че Дияна не е ходила до тоалетна от събота. Сега е на дуфалак. Мъж ми обеща да се прибере по-рано днес.

# 265
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит рожден ден на Ивчо! Да е жив и здрав, весел и щастлив и много да радва всички които го обичат!

Аз пък от 7 часа съм пак в тоалетната Tired, пак ми е зле, изпила съм 5 ампули вит. С и други лекарства и се опитвам да полежа, ама Вероника не ме оставя на мира Tired.
ПАли на мен Метергина не ми помага, даже напротив, започвам да бълвам още повече, аз съм на децинон, то е кръвоспиращо! При мен проблема е в липсата на лигавица на матката! Tired Айде отивам да лягам, по късно като се пооправя пак ще пиша! ooooh!

# 266
  • Мнения: 1 685
Семирамида как е Вероника?Върви ли?Жоро спря изведнъж и той TiredПреди, правеше по-десетина крачки и му харесваше ,пък сега ,като тръгнем да вървим и кляка .Интересна работа ooooh!Що така, незнам.

# 267
  • Мнения: 6 604
Здравейте и от нас Hug.
Сутринта ходихме при педи-8 кг и 71 см Sad.
НЕ е качила ,но поне е пораснала 2 см. Ще бъде финна мацка Wink. Дишането й е супер,но повръщането си продължава Sick. Взех й пак Мутилиум,дано даде резултат Praynig.
Семирамида-така както описваш състоянието си-притесних се  bouquet.
Дано се оправиш скоро Praynig. Няма ли кой да ти помогне поне днес,че ти да полежиш малко повече Thinking?
ИНаче днес с Мария се успахме. Станахме в 9,20.Срам Embarassed. Но снощи заспа много трудно. Заспиваше в мен и когато решавах да я оставя в леглото  й се събуждаше и започваше да плаче. ТАка 3-4 пъти Tired. НАкрая заспа де,но сутринта в 8 пак с рев се събуди и после като е заспала-чак до 9,20. Много е нервна напоследък Crossing Arms.КАто обядваме може би ще излезем малко на разходка.
П.С. За малко да забравя-честит рожден ден на празнуващите днес и от нас newsm59

# 268
  • София,
  • Мнения: 4 267
Midi4ka*сега съм по добре, полежавам, ама нали и с малката трябва да се занимавам, досега ми скачаше на корема отгоре на спалнята, та реших да стана малко, че то така по лошо! За съжаление съм сама Tired, но ще се оправя няма начин.
Гледам, че си си сменила линийката отдолу и си свалила цели 4 кг. Браво на теб, и аз по едно време бях свалила 3, но сега откакто сме си все в къщи и не излизаме пак си ги върнах и ми е много гадно! Сподели моляте с коя диета ги свали и за колко време!  Hug Аз като гледам килата са ни еднакви, а и целта ни е еднаква, само дето аз нещо хич нямам воля Tired
ХИхи и при децата е така, ние нагоре , а те немърдат, ужас. Вероника е станала висока почти 80 см., но на килограми не мърда - ще бъдат фини мацки и тове си е. Само да са здрави.
Давай Мотилиума и не се тревожи, аз съм доволна, Вероника е добре, само вчера наобяд баща и идал да се напие с много вода и тя като се задави и я изхвърли на фонтан, той се уплаши много! СЕга и матрака съм и повдигнала пак и вече не кашля през нощта, което означава, че тя наистина е кашляла от рефлукса! Hug

ГЕри, за съжаление не ще да ходи, щъка с проходилката и прави по една две обиколки но само по мебелите и то не по всички! Спокойно това при тях е период ще се оправят, няма страшно, просто се чувстват несигурни!  Sick Ама и аз се опитвам да те успокоявам, ама и на мен ми е едно напечено, ужас, вече три месеца не се оправя това положение и почвами аз много да се притеснявам, и аз ще я водя на невролог моята - май няма как! Sick

# 269
  • Мнения: 6 604
Тези 4 кг са ми още от началото почти. Тогава незнам дали си спомняш,но питах дали някой е навит да спазва диета с мен. Вие обаче ми отказахте Sad. Тези кг ги свалих с Дюкан и то само за 4 дни. Ама не издържах повече Sick. Сега се опитвам да се навия за още 4 дни. Но трябва да ям само месо,кисело мляко,сирене и кашкавал,яйца Sick. Но е факт ,че толкова време не мога да ги кача отново. Но пък нямам гаранция ,че и този път ще сваля 4 кг за 4 дни. Ще пробвам обаче Thinking. Малко трудно ще се откажа от млякото в кафето сутрин,но...красотата иска жертви Mr. Green. Пречат ми много тези кила и много ме  дразнят #Cussing out.
А мутилиум ще пием-то друг избор нямаме Sad .
Браво на Вероника ,че е спряла да кашля Hug. А и вие сте доста високи. Ние сме си нисички,та 8 кг не са чак токова зле. Сега искам на см да мръдне. Ама тя с по 1 см на месец както я кара.... Tired
Аз съм около 176 см,а ти?

Общи условия

Активация на акаунт